reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Siemka! Przetrwałam 3dniowy festiwal, nie wiem jakim cudem, nawet koncerty do 1 w nocy 🙈 po powrocie padłam i spałam kilkanaście godzin.. Postaram się nadrobić wpisy!

Wczoraj zbadałam progesteron i niestety mój wynik jest za wysoki, 36 przy 8+3. Gin kazała mi brać dawkę 200mg asekuracyjnie do kolejnej wizyty, wczoraj miałam dylemat czy go brać, ale też wiem że z dawki należy zejść. Czy to jest bezpieczne dla dziecka? Bo ja czuję się słabo, mega zmęczona, jakąś taka opuchnięta, wysypka na czole, zgaga i zapchany nos, czyli pełen zestaw objawowy gdy progesteron jest za wysoki :(
 
Część dziewczyny byłam wczoraj u lekarza z dzidziusiem wszystko ok plamienia też już się skończyły a trwały równy tydzień. Mam powoli schodzić z duphostonu teraz zażywać 1 tabletkę dziennie. Proszę mnie wpisać na kolejną wizytę na której też będą badania prenatalne a wypada ona na 6.09
 
@Kotciara wysyłała listę z pierwszej strony, i tak dobrze to ogarnęła bo to mnóstwo osób, nie sposób wszystkich spamiętać. Myślę ze nadal jest możliwe dołączenie do forum zamkniętego jeśli się do niej odezwiecie 😊
Dziękuje :)
@Jagódka33 nie wiem dlaczego nie byłaś na liście, ale wielokrotnie ją udostępniałam i prosiłam o sprawdzenie czy na niej wszyscy są. Czasem mogę kogoś przeoczyć, jeśli ktoś bezpośrednio się nie upomni. 😐
W każdym razie widzę, że jesteś aktywna więc jutro postaram się ogarnąć aby dodać cię na priv :)
Część dziewczyny byłam wczoraj u lekarza z dzidziusiem wszystko ok plamienia też już się skończyły a trwały równy tydzień. Mam powoli schodzić z duphostonu teraz zażywać 1 tabletkę dziennie. Proszę mnie wpisać na kolejną wizytę na której też będą badania prenatalne a wypada ona na 6.09
Cześć, bardzo się cieszę że wszystko jest ok. 💙 w wiadomości prywatnej powinnaś dostać link do grupy prywatnej, zapraszam tam do nas ☺️
 
reklama
Do góry