reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Dzień dobry 😊
Nie nadrobię Was dziewczyny. Przepraszam, za tak długą nieobecność. Dopadło mnie straszne przeziębienie i młodą w dodatku, miałyśmy mega hardcorowy długi weekend. Wracamy na prostą. :)
Ja po tej chorobie już nie wracam do pracy.
Dziś wizyta u lekarza, zobaczymy co tam u dziadziusia i L4.
Życzę wszystkim dziś wizytującym samych porywanych wieści i pięknych zdjęć maluszków 🤩

Już myślałam, że wątek będzie zamknięty, na szczęście może jeszcze się jakoś wkupię w Wasze łaski. 😅🥰
 
Ja wczoraj robiłam to miałam 1,94
Dzisiaj badałam, czekam na wyniki.

Myślałam, że skoro ciąża naturalna uda mi się ją przejść bez obstawienia lekami:( Niestety, lekarz po wysłuchaniu naszej historii obstawił mnie progesteronem (pomimo, że mam wysoki) i zastrzykami z heparyny.

Czuję się koszmarnie, nie mam na nic siły, a zastrzyków z heparyny nie znoszę! Co prawda wykonałam już z tysiąc zastrzyków w brzuch, ale te z heparyny nie dość, że mają tępe igły to jeszcze paskudnie bolą :(
 
Mam wyniki, tsh 1,7 - w sumie takie jak zawsze, cała reszta ok, nie wiem czy glukoza 85 w ciąży jest ok? Jadłam o 22 dzień wcześniej 🎃 no i hematokryt mi spadł ale to podobno norma w ciąży
 
reklama
Mam wyniki, tsh 1,7 - w sumie takie jak zawsze, cała reszta ok, nie wiem czy glukoza 85 w ciąży jest ok? Jadłam o 22 dzień wcześniej 🎃 no i hematokryt mi spadł ale to podobno norma w
Mam wyniki, tsh 1,7 - w sumie takie jak zawsze, cała reszta ok, nie wiem czy glukoza 85 w ciąży jest ok? Jadłam o 22 dzień wcześniej 🎃 no i hematokryt mi spadł ale to podobno norma w ciąży
no ja to tsh mam 1,9 i ogolnie pozostale tez mam dobre wyniki ale jedynie glukoze mam 96 gdzie widze norma 99 no ale ja to glupia w nocy przed badaniami cole sobie pilam jak wstawalm siusiu ( zapomnialam sie ) 🤣
 
Do góry