reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Hejka. Nie wiem czy to normalne ale w ogóle nie czuje bólu piesi nie bolały mnie ani przed spodziewaną teraz miesiączka ani teraz już po terminie. Przy tamtych ciążach nie mogłam się ich nawet dotknąć. Jedynie te bóle podbrzusza delikatne.. Ja już świruje 😞
Mnie nie bolą piersi, objawow w sumie żadnych. Poza 2 dniowym brązowym plamieniem nic mi w sumie nie jest.
 
reklama
Dziewczyny, jak Wy sobie radzicie ze sprzątaniem w domu?
Nie mogę tak siedzieć i nic nie robić, więc wzięłam się za takie podstawowe sprzątanie, bez spiny powoli...odkurzanie mycie podłogi, ale jak weszłam di łazienki i pdiknekam kabinę płynem do mycia kab7n to mu sie słabo zrobiło i wyjść musiałam...A teraz oczywiście aałuje i schizuje ze od wdychania tego coś mu będzie:( ratunku bo oszaleje sama ze sobą
ja sobie wogole nie radze 😕 przez te moje mdlosci wszystko lezy i czeka na moj lepszy dzien, jedynie takie podstawowe rzeczy robie zeby bylo jak przejsc 🙂 lazienke i wogole wszystko myje od kilku lat octem.

Dziewczyny noc dla mnie była koszmarna ! Tak mnie bolała glowa w sumie do teraz boli, że nie mogłam w ogóle spać. Nie pamiętam kiedy miałam taki bol :( w ogóle dobrych kilka lat na pewno nie miałam bólu głowy! Cala lewa strona i aż promieniuje mi do oka. Brew mam czuje jakby spuchnięta, że ani dotknąć nie mogę:( kiedyś za dzieciaka miałam silne migreny , które jedynie kończyły się wizyta na sorze i zastrzykiem. Ale od 15 lat jak nie dalej cisza. Co zabrać na taki bol głowy?
tylko paracetamol mozemy wiec apap bedzie ok

Hejka. Nie wiem czy to normalne ale w ogóle nie czuje bólu piesi nie bolały mnie ani przed spodziewaną teraz miesiączka ani teraz już po terminie. Przy tamtych ciążach nie mogłam się ich nawet dotknąć. Jedynie te bóle podbrzusza delikatne.. Ja już świruje 😞
tymi objawami nie ma co sie sugerowac, ja mialam duzo objawow nawet jak ciaza sie nie rozwijala, piersi bolaly mnie jeszcze jakis tydzien po poronieniu.
 
Ja też nie mam objawów. Piersi nie bolą, senna nie jestem, żadnych mdłości ani zachcianek.. w sumie brak apetytu na cokolwiek. Wczoraj z ciekawości i spadku nastroju wzięłam swój ulubiony popcorn od werther's... obiecałam sobie, że to opakowanie otworzę dopiero jak zajdę w ciążę, jako nagrodę. I co? I nawet go nie zjadłam do końca... jem wszystko normalnie, ale jakoś bez apetytu.. nie ze względu na mdłości
 
Piersi mnie nie bolą, o 18 najchętniej bym poszła spać. Nie mogę patrzeć na pieczywo i o mam problem co jeść jak ja jestem Tadek niejadek 😀😀
 
ja sobie wogole nie radze 😕 przez te moje mdlosci wszystko lezy i czeka na moj lepszy dzien, jedynie takie podstawowe rzeczy robie zeby bylo jak przejsc 🙂 lazienke i wogole wszystko myje od kilku lat octem.


tylko paracetamol mozemy wiec apap bedzie ok


tymi objawami nie ma co sie sugerowac, ja mialam duzo objawow nawet jak ciaza sie nie rozwijala, piersi bolaly mnie jeszcze jakis tydzien po poronieniu.
Po ostatnim poronieniu niestety chyba będę już tak shizowowac😞
 
Dziewczyny, jak Wy sobie radzicie ze sprzątaniem w domu?
Nie mogę tak siedzieć i nic nie robić, więc wzięłam się za takie podstawowe sprzątanie, bez spiny powoli...odkurzanie mycie podłogi, ale jak weszłam di łazienki i pdiknekam kabinę płynem do mycia kab7n to mu sie słabo zrobiło i wyjść musiałam...A teraz oczywiście aałuje i schizuje ze od wdychania tego coś mu będzie:( ratunku bo oszaleje sama ze sobą
Kochana nic ci się nie stanie od takiego wdychania musiałabyś siedzieć kilka godz w takim pomieszczeniu z detergentami czy innymi substancjami chemicznymi. Może sproboj zakladać sobie na czas sprzatania maseczkę na pewno troszkę pomoże 😊
 
Ja też nie mam objawów. Piersi nie bolą, senna nie jestem, żadnych mdłości ani zachcianek.. w sumie brak apetytu na cokolwiek. Wczoraj z ciekawości i spadku nastroju wzięłam swój ulubiony popcorn od werther's... obiecałam sobie, że to opakowanie otworzę dopiero jak zajdę w ciążę, jako nagrodę. I co? I nawet go nie zjadłam do końca... jem wszystko normalnie, ale jakoś bez apetytu.. nie ze względu na mdłości
Ja też nie ma apetytu do tej pory ale nie dlatego, że mam mdłości bo ich nie mam wogóle. Piersi też mnie nie bolą a jestem już 8+1 😊
 
reklama
Do góry