reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

A które z was jeszcze nie były na żadnej wizycie? Ja dziś z OM 6+0, wizyta dopiero w czwartek. Jakoś tak przez to, że jeszcze nie widziałam nawet pęcherzyka to nie czuję kompletnie tego, że jestem w ciąży. Poza tym, mój 15 miesięczny syn bardzo pilnuje, żebym się zbytnio nie nudziła i nie miała czasu na myślenie o tym 😂
 
reklama
Co do objawów to tak jak pisałam nie mam żadnych ale to żadnych. Ale w sumie w żadnej ciąży nie miałam objawów, także i tu się ich nie spodziewałam. Wiecie co czekam do wtorku bo mam taką schize...jeśli chodzi o wiek ciązy 🙈 tak, tak już pewnie monotonna z tym jestem ale jak was czytam i sobie myślę to... Z okresu powinnam być w 8 tyg ;) okres na koniec maja. Na wczorajszym USG znowu młodszy zarodek niż wychodziło ponad tydzień temu z tamtego USG. I kurcze mam wrażenie,że ciągle siedze, w tym 6 tygodniu. Wedle tamtego pierwszego USG i moich obliczeń jutro powinnam zacząć 7 tydzień. Według wczorajszego USG dziś niby znowu 6+2 😳😒 a co jak pójdę we wtorek i też mi powie,że 6+...1,2,3? Możliwe,żeby tak ciąża stała w miejscu?
ale idziesz do tego samego lekarza z tym samym sprzetem? Zobaczysz jak zmierzy znowu dziecko co pokaze 🙂 ale mysle ze bedzie wszystko dobrze i dzidzia rosnie, wkoncu na wczesniejszym usg mialas tylko cialko zolte jesli dobrze pamietam 🙂
 
A które z was jeszcze nie były na żadnej wizycie? Ja dziś z OM 6+0, wizyta dopiero w czwartek. Jakoś tak przez to, że jeszcze nie widziałam nawet pęcherzyka to nie czuję kompletnie tego, że jestem w ciąży. Poza tym, mój 15 miesięczny syn bardzo pilnuje, żebym się zbytnio nie nudziła i nie miała czasu na myślenie o tym 😂
Ja nie byłam ;) ale mam prawdopodobnie najmłodsza ciążę tutaj, dzisiaj 4+2. Wizytę mam A tydzień.
 
ale idziesz do tego samego lekarza z tym samym sprzetem? Zobaczysz jak zmierzy znowu dziecko co pokaze 🙂 ale mysle ze bedzie wszystko dobrze i dzidzia rosnie, wkoncu na wczesniejszym usg mialas tylko cialko zolte jesli dobrze pamietam 🙂
Idę teraz na prywatną wizytę. Te dwie wcześniejsze były na fundusz. Tak wtedy było samo ciałko żółte ale no skoro w środę tydzień temu było ciałko żółte to trochę dziwne,żeby po ponad tygodniu był zarodek 6+1 🙈 przecież jak pojawi się ciałko żółte to chwila moment zaraz po nim pojawia się zarodek z akcją serca... Więc to jest trochę dziwne. No ale może we wtorek trochę rozwiążą się moje wątpliwości. Chociaż nie ukrywam,że widzę już same czarne scenariusze
 
Co do objawów to tak jak pisałam nie mam żadnych ale to żadnych. Ale w sumie w żadnej ciąży nie miałam objawów, także i tu się ich nie spodziewałam. Wiecie co czekam do wtorku bo mam taką schize...jeśli chodzi o wiek ciązy 🙈 tak, tak już pewnie monotonna z tym jestem ale jak was czytam i sobie myślę to... Z okresu powinnam być w 8 tyg ;) okres na koniec maja. Na wczorajszym USG znowu młodszy zarodek niż wychodziło ponad tydzień temu z tamtego USG. I kurcze mam wrażenie,że ciągle siedze, w tym 6 tygodniu. Wedle tamtego pierwszego USG i moich obliczeń jutro powinnam zacząć 7 tydzień. Według wczorajszego USG dziś niby znowu 6+2 😳😒 a co jak pójdę we wtorek i też mi powie,że 6+...1,2,3? Możliwe,żeby tak ciąża stała w miejscu?
No nie jest to możliwe, żeby ciąża stała w miejscu ( chyba, że się nie rozwija) ale spokojnie pójdziesz sama i się przekonasz, że nie było potrzeby sobie wkręcać🙈 czasem naprawdę sprzęt i nie dokładność lekarza może sprawić, że wielkość zarodka się różni😊
 
A które z was jeszcze nie były na żadnej wizycie? Ja dziś z OM 6+0, wizyta dopiero w czwartek. Jakoś tak przez to, że jeszcze nie widziałam nawet pęcherzyka to nie czuję kompletnie tego, że jestem w ciąży. Poza tym, mój 15 miesięczny syn bardzo pilnuje, żebym się zbytnio nie nudziła i nie miała czasu na myślenie o tym 😂
Ja nie byłam :D ale u mnie dopiero 4+5, w przyszłym tygodniu będę się umawiać
 
reklama
A które z was jeszcze nie były na żadnej wizycie? Ja dziś z OM 6+0, wizyta dopiero w czwartek. Jakoś tak przez to, że jeszcze nie widziałam nawet pęcherzyka to nie czuję kompletnie tego, że jestem w ciąży. Poza tym, mój 15 miesięczny syn bardzo pilnuje, żebym się zbytnio nie nudziła i nie miała czasu na myślenie o tym 😂
Ja również jeszcze nie byłam. Idę w środę i według moich przypuszczeń kiedy była owulacja, będzie to 6+3, a według om 7+0. Wolę sobie psychicznie przyjąć młodszą ciążę 6+3, żeby się nie zmartwić na wizycie, że ciąża jest za mała i się nie rozwija jak na 7+0.
 
Do góry