reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Myślałam ze ja mam tylko pecha do siostry …nie ma co się przejmować siostra
Odebrałam wyniki bety i nie rozumiem nic z tego 20.07 w czwartek miałam bety 11000 dzisiaj 15.07 mam 43000 to Dlaczego wczoraj serduszka nie było to sie kupy nie trzyma…
Pociesze się, że ja w dniu gdy miałam ponad 20 tysięcy w ten sam dzień poszłam do lekarza z powodu plamien i było widać pęcherzyk ciążowy i żółtkowy i zaczynała pojawiać się akcja serca i sam lekarz powiedział, że gdybym przyszła kolejnego dnia to już powinno być ładnie widać serduszko, byłam wtedy 5+5 🙂
 
reklama
Witajcie moge do was dołaczyć;) dziś dowiedzialam sie ze jestem.w ciązy test co prawda pozytywny ale blady troche ale pozytywny w 3 sek. To moja 3 ciąza mam dwie corki już;) staralismy sie 4 cykle tylko i sie udało.Termin z aplikacji to 30 marzec .Co do objawow to wszystkie ksiązkowe bol glowy zaparcia bol brzucha piersi ale od owulacji do terminu okresu zerowy bol nic dopiero w terminie tak dzien przed bol cyckow niemilosierny do tego siku czesto co takie dziwne i wczesny objaw to dreszszcze i 37 tep caly czas.Badam sobie szyjke od dawna juz to od razu wiedzialam co sie swieci bo wysoko i zamknketa rozpulchniona.i ta sennosc mega.A wy jak sie czujecie
Gratulacje! Witamy :)
 
Póki co nadal z Wami zostaje :) jest zarodek i serduszko ❤️ wiek ciązy wyliczyła wstępnie na 7+1. Termin na 12 marca się przesunął. Założyła mi kartę ciąży,wypisała leki. Kolejna wizyta prywatna dopiero na 17 sierpnia...strasznie długo. Wcześniej 3 sierpnia mam na nfz ale nie wiem czy zrobi wtedy USG czy tylko badania będzie oglądać 🤷 dziś trochę odetchnęłam
 
Póki co nadal z Wami zostaje :) jest zarodek i serduszko ❤️ wiek ciązy wyliczyła wstępnie na 7+1. Termin na 12 marca się przesunął. Założyła mi kartę ciąży,wypisała leki. Kolejna wizyta prywatna dopiero na 17 sierpnia...strasznie długo. Wcześniej 3 sierpnia mam na nfz ale nie wiem czy zrobi wtedy USG czy tylko badania będzie oglądać 🤷 dziś trochę odetchnęłam
Super, gratulacje!
Cała ciąża to ćwiczenie cierpliwości...
 
Witajcie moge do was dołaczyć;) dziś dowiedzialam sie ze jestem.w ciązy test co prawda pozytywny ale blady troche ale pozytywny w 3 sek. To moja 3 ciąza mam dwie corki już;) staralismy sie 4 cykle tylko i sie udało.Termin z aplikacji to 30 marzec .Co do objawow to wszystkie ksiązkowe bol glowy zaparcia bol brzucha piersi ale od owulacji do terminu okresu zerowy bol nic dopiero w terminie tak dzien przed bol cyckow niemilosierny do tego siku czesto co takie dziwne i wczesny objaw to dreszszcze i 37 tep caly czas.Badam sobie szyjke od dawna juz to od razu wiedzialam co sie swieci bo wysoko i zamknketa rozpulchniona.i ta sennosc mega.A wy jak sie czujecie
gratulacje 🙂 ja objawy tez mialam bardzo szybko, az maz pierwszy mowil ze pewnie w ciazy jestem i mial racje 😁
 
Póki co nadal z Wami zostaje :) jest zarodek i serduszko ❤️ wiek ciązy wyliczyła wstępnie na 7+1. Termin na 12 marca się przesunął. Założyła mi kartę ciąży,wypisała leki. Kolejna wizyta prywatna dopiero na 17 sierpnia...strasznie długo. Wcześniej 3 sierpnia mam na nfz ale nie wiem czy zrobi wtedy USG czy tylko badania będzie oglądać 🤷 dziś trochę odetchnęłam
super, bardzo sie ciesze 🙂 mam nadzieje ze juz nie bedziesz sie stresowac ze cos jest nie tak
 
Myślałam ze ja mam tylko pecha do siostry …nie ma co się przejmować siostra
Odebrałam wyniki bety i nie rozumiem nic z tego 20.07 w czwartek miałam bety 11000 dzisiaj 15.07 mam 43000 to Dlaczego wczoraj serduszka nie było to sie kupy nie trzyma…
a jaki masz tydzien ciazy i jakie mial wymiary zarodek? Bo nie pamietam, beta rzeczywiscie duza, ale moze tez lekarz mial slaby sprzet
 
reklama
super, bardzo sie ciesze 🙂 mam nadzieje ze juz nie bedziesz sie stresowac ze cos jest nie tak
Kolejna wizyta wypada w 9/10 tyg....właśnie wtedy kiedy w październiku byłam i okazało się,że nie ma akcji serca. To będzie chyba najtrudniejsza wizyta. I jeszcze tyle czekania do niej 😩😝
 
Do góry