reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
@Anet23 muszę Ci podziękować 😄 nie chcę pisać szczegółów na publicznym wątku, ale wczoraj stwierdziłam, że w sumie zapytam o leczenie i diagnozę. Opisałam swoją sytuację, poprosiłam o pomoc i w przyszłym tygodniu wszystko się wyjaśni ❤️ niestety muszę iść do szpitala w trybie pilnym, ale to jedyna opcja, żebym nie musiała płacić za każde badanie prywatnie. Więc będzie biopsja i koniec z niepewnością :)
Super, oby wszystko było dobrze:) A leczenie masz w Polsce czy w Niemczech?
 
Dzisiaj wizyta na 12.20 wy też chodzicie z mężami. Bo już chyba można poprzednia ciąża była za czasów covidu i mąż nie mógł iść ze mną...Ale się cieszę i denerwuje dziś z om wychodzi 8+5
wczoraj namawiałam męża żeby poszedł 😊 był oczywiście chętny ale kiedy uświadomiłam go ze to nie będzie badanie przez powłoki brzuszne to jednak zrezygnował 🤔🤷 powiedział że następnym razem 😅
 
wczoraj namawiałam męża żeby poszedł 😊 był oczywiście chętny ale kiedy uświadomiłam go ze to nie będzie badanie przez powłoki brzuszne to jednak zrezygnował 🤔🤷 powiedział że następnym razem 😅
Mój też wystawił oczy jak mu powiedziałam jak wyglądało pierwsze badanie 😅 ostatnio był ze mną, ale czekał przed gabinetem i mam wrażenie, że się bał że lekarz go zawoła do środka 😃 też powiedział, że jak będzie już to normalne USG to bardzo chętnie 😅
 
Ja mialam dopiero 1 wizyte. Maz był. Nie chcial przepuścić opcji jakby sie okazalo ze bliźniaki 😁 teraz ide 10 do innego lekarza z luxmed, tak zeby go sprawdzic bo nowy, to juz.maz zostanie z dzieciakami w domu. Teraz pewnie nie bedzie chodzil.na kazda wizyte ze wzgledu na starszaki w domu, ale ogólnie w poprzednich ciazach byl na wiekszosci usg
Też moja 1 wizyta
 
@Anet23 muszę Ci podziękować 😄 nie chcę pisać szczegółów na publicznym wątku, ale wczoraj stwierdziłam, że w sumie zapytam o leczenie i diagnozę. Opisałam swoją sytuację, poprosiłam o pomoc i w przyszłym tygodniu wszystko się wyjaśni ❤️ niestety muszę iść do szpitala w trybie pilnym, ale to jedyna opcja, żebym nie musiała płacić za każde badanie prywatnie. Więc będzie biopsja i koniec z niepewnością :)
fajnie ze bedziesz miec jasnosc, i trzymam kciuki aby bylo wszystko wporzadku i sie okazalo ze dziecku nic nie zagraza 🙂
 
reklama
Do góry