reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Melduję się po wizycie 🙂 Fasolka w porządku, rośnie ładnie, dzisiaj 1,23 cm i tętno też pięknie poszło do góry na 150 bpm 😍 Wszystko książkowo 😍 Z dzisiejszych pomiarów wychodzi 7+3. Dzisiaj miałam zrobioną cytologię, założoną kartę ciąży. Prenatalne mam przełożone na 28.08 a następna wizyta 11.08 🙂 Dziękuję za trzymanie kciuków!! ❤️
 

Załączniki

  • IMG_6800.jpeg
    IMG_6800.jpeg
    68,7 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_6799.jpeg
    IMG_6799.jpeg
    75,5 KB · Wyświetleń: 53
My mieszkamy juz 2 lata w domu, choc dopiero w ttm tyg malujemy sciany. Chcielismy sie wyniesc szybko z bloku ze wzgledu na nieodpowiedzialnych sasiadow z klatki, ktorym psy uciekaly z mieszkania i biegaly po klatce w samopas. A to nie malutkie pieski tylko jakies rotwailery czy cos podobne. Piana z pyska, mord w oczach. Jak.kiedys otowrzyla sie windani ten pies skoczyl.mi na wozek corka to powiedzialam dosc. Dobralismy kredytu i koedzkamy w niewykonczonym domu ale na swoim
 
My mieszkamy juz 2 lata w domu, choc dopiero w ttm tyg malujemy sciany. Chcielismy sie wyniesc szybko z bloku ze wzgledu na nieodpowiedzialnych sasiadow z klatki, ktorym psy uciekaly z mieszkania i biegaly po klatce w samopas. A to nie malutkie pieski tylko jakies rotwailery czy cos podobne. Piana z pyska, mord w oczach. Jak.kiedys otowrzyla sie windani ten pies skoczyl.mi na wozek corka to powiedzialam dosc. Dobralismy kredytu i koedzkamy w niewykonczonym domu ale na swoim
Masakra! Moja dama z TV to pikuś przy tym 😵‍💫 Ważne, że jesteście już na swoim ✊🏻😍
 
reklama
Do góry