reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja kupiłam wtedy chyba na vinted, także za mniejsze pieniądze przynajmniej. Tej ceny, którą za niego chce teraz mamaginekolog, na pewno nie jest wart. Mogę ci potem podesłać zdjęcia jak wygląda w środku:)
Faktycznie. A na Allegro na koncie mamyginekolog można kupić sam segregator za 8zł bez wkładek, wkład można sobie wydrukować, albo folie powkładać 😅
Dziewczyny przepraszam że tak z innej beczki pytanie ale nie mam w ogóle pomysłu , pytanie głównie do Mam 🙂
We wrześniu mam urodziny siostrzenic jedna 2 latka a druga 4. Czy możecie doradzić coś na prezent? Coś co może Wam się sprawdziło przydało?👍
Nie wiem jaki masz budżet, u nas 2 latka to lego duplo rządziło albo domek z dumel discovery. Ale duplo to jednak na długi czas zabawa, Moja 4 latka dalej lubi układać.
Ale tez teraz lubi barbie, enchantimals, cry babies, a od kuzynostwa złapała fazę na Lol :p
 
reklama
Faktycznie. A na Allegro na koncie mamyginekolog można kupić sam segregator za 8zł bez wkładek, wkład można sobie wydrukować, albo folie powkładać 😅

Nie wiem jaki masz budżet, u nas 2 latka to lego duplo rządziło albo domek z dumel discovery. Ale duplo to jednak na długi czas zabawa, Moja 4 latka dalej lubi układać.
Ale tez teraz lubi barbie, enchantimals, cry babies, a od kuzynostwa złapała fazę na Lol :p
O dziękuję już przynajmniej mam jakiś trop 😀
 
Dziewczyny przepraszam że tak z innej beczki pytanie ale nie mam w ogóle pomysłu , pytanie głównie do Mam 🙂
We wrześniu mam urodziny siostrzenic jedna 2 latka a druga 4. Czy możecie doradzić coś na prezent? Coś co może Wam się sprawdziło przydało?👍
Moja dwulatka w tym wieku to uwielbiala puzzle (takie łatwiutkie kilkuelementowe i lego duplo). Jako 4latka to kocha wszyatko co jest rozowe i sie brokaci plus rozne stroje. Np stroj elsy, tygrysa. Pelno brokatowych kredek, farb, poduszka w jednorozce lub tiulowe spodniczki😂
 
Moja dwulatka w tym wieku to uwielbiala puzzle (takie łatwiutkie kilkuelementowe i lego duplo). Jako 4latka to kocha wszyatko co jest rozowe i sie brokaci plus rozne stroje. Np stroj elsy, tygrysa. Pelno brokatowych kredek, farb, poduszka w jednorozce lub tiulowe spodniczki😂
O matko kochana to będzie trudniejsze niż myślałam 😀😀😀 dziękuję!
 
U mnie jest cyrk x pobieraniem przez fobię. Pin dużo wody już dzień wcześniej. Rano przed pobraniem też conajmniej pół litra. Żyły mam spoko ale ataki paniki powodują że nie da mi się regularnie pobrać krwii do krzywej co godzinę. Przyjaciółka pobiera morfologię itp, od razu wkłada wenflon i z wenflon co godzinę probeczkę na glukozę ;)

Wczoraj mi wyszły bakterie w moczu. Właśnie stoję w kolejce do labo z drugą próbką, może źle pobrałam
A to też tak zrobię, jutro jeszcze raz sobie zrobię badanie moczu w takim razie, może rzeczywiście źle pobrałam.
ja dostałam taki organizer przy zakładaniu karty ciąży. Ale też przyznam szczerze myślałam o czymś takim żeby kupić bo raczej się z tym wszystkie nie zmieszczę 🤷 chętnie też się dowiem ☺️☺️
Mi się sprawdził segregator od mamyginekolog, ale teraz kosztuje 75zl 🙊 i na wizyty będę nosić tą mała teczkę z pregny która dostałam, a resztę będę wpinać do tego segregatora starego.
O matko to najadłaś się stresu. U mnie również w sobotę wizyta na SORze, również wszystko ok, ale w głowie układałam już scenariusz jak poradzić sobie z kolejną stratą...
Trzeba ten okres po prostu przeżyć, dla mnie przynajmniej ten 10. tydzień jest taki przełomowy, gdzie powoli zaczynam oddychać z ulgą. Wiadomo, do końca I trymestru będą czarne myśli, w sumie to do końca ciąży, ale i tak jest już lepiej. 😔
No dla mnie tak samo, w poprzedniej ciąży dopiero po prenatalnych się uspokoiłam i wyluzowałam :/
Dziewczyny przepraszam że tak z innej beczki pytanie ale nie mam w ogóle pomysłu , pytanie głównie do Mam 🙂
We wrześniu mam urodziny siostrzenic jedna 2 latka a druga 4. Czy możecie doradzić coś na prezent? Coś co może Wam się sprawdziło przydało?👍
Może dla 2 latki rowerek biegowy jak nie ma ? Dla 4 latki nie wiem. Ja też zawsze mam z tym problem, teraz dla 6 latka kupiłam lego. Mój synek też lubi klocki ;)
 
Chodze prywatniw do lekarza. Sama mu powiedzialam ze nie czuje sie na silach isc do pracy. I ze chcialabym l4. Sam nic nie mowil.Tylko daje mi od wizyty do wizyty. Zero problemu. W pierwszej ciazy lekarka na nfz zapytala czy chce l4 chociaz ona nie popiera siedzenia w domu ale no wtedy nie chcialam bo lepiej sie czulam.
Ja idę pierwszy raz do tego lekarza i w sumie nie wiem jak będzie 😫
O matko kochana to będzie trudniejsze niż myślałam 😀😀😀 dziękuję!
Właśnie dla dziewczyn łatwiejsze 😅 moja też lubi brokaty, farby i stroje elsy 🤣 jak była mała też puzzle układała chętnie. Co kupisz dziewczynce to się ucieszy 😏 z chłopami gorzej 😅
 
reklama
A to też tak zrobię, jutro jeszcze raz sobie zrobię badanie moczu w takim razie, może rzeczywiście źle pobrałam.

Mi się sprawdził segregator od mamyginekolog, ale teraz kosztuje 75zl 🙊 i na wizyty będę nosić tą mała teczkę z pregny która dostałam, a resztę będę wpinać do tego segregatora starego.

No dla mnie tak samo, w poprzedniej ciąży dopiero po prenatalnych się uspokoiłam i wyluzowałam :/

Może dla 2 latki rowerek biegowy jak nie ma ? Dla 4 latki nie wiem. Ja też zawsze mam z tym problem, teraz dla 6 latka kupiłam lego. Mój synek też lubi klocki ;)
O właśnie na necie też wyświetlały mi się te rowerki , a właśnie nie ma takiego i chyba w to pójdę 🙂
 
Do góry