reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Ja jutro ide te na dodatkowa wizyte, zeby "sprawdzic" nowego lekrza z luxmedu, w razie czego bede szukac dalej
A.przy okazji mam nadzieje ze mi wypisze cos na te zapalenia z cytologii. Juz zaczynam.miec stres. Dodatkowo czuje jakby mnie przeziebienie rozkladalo, a w piatek do roboty😐
 
Hej dziewczyny :)
Nieśmiało sie z Wami witam, wczesniej tylko podglądałam i czytałam. Aktualnie jestem w drugiej ciąży, pierwsza niestety zakończyła sie poronieniem w 9 tygodniu. Zaszłam w ciążę od razu po poronieniu (nie zdążyłam dostac miesiączki). Bylam na wizycie potwierdzającej, lekarz (cud człowiek) wyliczył moją ciążę na 6+3, serducho bilo i fasolka sobie żyła w najlepsze. Wyliczając dzisiaj jestem 7+2 termin na 26 marca. 16.08 mam kolejne usg i cholernie sie boje, bo to ten przełomowy 9 tydzien...
Mam nadzieje ze zostanę z Wami do marca, głęboko w to wierzę 😁
 
A pochwalę wam się moja plamą ☺️ Po porodzie zrobiło mi się tyłozgięcie macicy i jeszcze dzidziuś jest z tyłu :) mojego synka w poprzedniej ciąży super było widać, a teraz to same plamy 😄
received_1350625629135277.jpeg
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Nieśmiało sie z Wami witam, wczesniej tylko podglądałam i czytałam. Aktualnie jestem w drugiej ciąży, pierwsza niestety zakończyła sie poronieniem w 9 tygodniu. Zaszłam w ciążę od razu po poronieniu (nie zdążyłam dostac miesiączki). Bylam na wizycie potwierdzającej, lekarz (cud człowiek) wyliczył moją ciążę na 6+3, serducho bilo i fasolka sobie żyła w najlepsze. Wyliczając dzisiaj jestem 7+2 termin na 26 marca. 16.08 mam kolejne usg i cholernie sie boje, bo to ten przełomowy 9 tydzien...
Mam nadzieje ze zostanę z Wami do marca, głęboko w to wierzę 😁
Witaj 😊 jesteśmy prawie że po tym samym przeżyciu tyle że ja dostałam pierwszą miesiączkę po poronieniu też 9tc i zaszłam w ciążę. Ja dzisiaj 7+1 więc idziemy w miarę podobnie. Rozgość się tutaj na kolejne miesiące 🥰
 
Do góry