reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ktoś tu ostatnio pisał o bólu zęba, mam nadzieje, ze wizyta pomogla. Warto pamietac, ze dla kobiety w ciazy najbezpieczniejsze jest leczenie stomatologiczne w II trymestrze. Niestety dziasla reaguja na burze hormonow i ich stany zapalne sa w ciazy czestsze, dlatego higiena powinna byc dokladniejsza.
Tak ,idę dzisiaj właśnie zaraz będę wyjeżdżać, niestety ja byłam przed ciążą umówiona na "naprawę" tęgo ząbka ale jak się dowiedziałam że jestem w ciąży to odwołałam ( nie bolał) ale teraz jeść ani nic nie mogę,Pani stomatolog powiedziała że bez problemu mogę przyjść , najlepsze że wszystkie zęby były zrobione oprócz tego jednego 😢😢😢😢nie bardzo jestem zachwycona ale chciałabym też normalnie zjeść bez bólu
 
reklama
Dziękuję kochana za ciepłe słowa❤️

O patrz nawet nie wiedziałam, że może się tak zadziać, że zrobi się tyłozgięcie w macicy po porodzie😮 ja akurat mam wrodzone tyłozgięcie. A ciekawe czy w drugą stronę też się tak może zdarzyć🤔
Tak czy siak super ta Twoja plamią i niech rośnie zdrowo! 😊
Wydaje mi się że tak, że różnie może się macica ułożyć po porodzie.
Dzięki! 🥰
 
A w ogóle macie jakieś przeczucie co do płci? 😀
Ja mam dziwne przeczucie, że będzie dziewczynka. Tym razem chciałabym się mylić :p
Sraty taty, a nie byście poszły w 8 🙈 Jestem prawie pewna, ze emocje swoje i wszystkie, jak jeden mąż byśmy leciały po zarejestrowaniu wzrostu bety 😀
ja byłam bardzo szybko, nie było to planowane - została mi wizyta umówiona po poprzedniej ciąży, biochemicznej
U mnie senność i mdłości (bez wymiotów na razie) są najgorsze 🙄 wstaje rano, jem i już jestem zmęczona i idę z powrotem spać 😂
oj tak. brzmi jak moja aktualna codzienność :p
Hej dziewczyny, trochę Was poczytałam. Przykro mi, że niektóre z Was mają takie tesciowe... Ja nie wiem co jest z tymi kobietami, serio... mam nadzieję, że ja taka nie będę:) Ja na swoja w sumie nie mam co narzekać, też ma swoje za uszami jak każdy, teściu też nie jest lepszy, ale ogólnie to fajni ludzie, zawsze pomoga, zaopiekują się synkiem i kochają go bardzo.
U mnie też jeszcze nikt nie wie o ciazy oprócz męża i dwóch przyjaciółek. Po prenatalnych rodzina się dowie :) fajne jest to że nikt kompletnie się nie domyśla i będą mega zaskoczeni.
Tylko problem jest taki że ja już mam brzuszek 🙈 słuchajcie ja taki brzuch jak teraz (a to jest 8tc) miałam w piątym miesiącu w pierwszej ciąży... serio. Moje mięśnie brzucha to dramat :D muszę luźno się ubierać.

Chyba Wam nie pisałam, w sobotę trochę krwawiłam, pojechałam na IP, miałam ogromne szczęście, że było pusto, bo ogólnie w tym szpitalu zawsze są tłumy i za każdym razem czekałam po 2h, a teraz szybciutko. Z dzidziusiem wszytko ok, serduszko biło, przyrasta dobrze, bo z OM miałam w sobotę 7+6, a z usg wychodziło 7+5 :) a krwawiłam z powodu krwiaka. Jutro mam wizytę więc zobaczymy. Mam trochę zjazd emocjonalny po tym, dwie ciąże poroniłam w 6 i 9tc i trochę się obawiam jak to będzie. Jeszcze bakterie wyszły mi w moczu, miała tak któraś z Was?
ja miałam bakterie z moczu, zrobiłam posiew, dostałam antyubiotyk (2 saszetki) i jutro idę ponowić badania. Mam nadzieję, że wszystko będzie już ok
Ooo, właśnie to jest to co mogłabym codziennie! Borówki, lody, malinki, porzeczki.... jedyne, które nie powodują mdłości. Teraz zaczęła mi się marzyć soczysta pomarańcza, wczoraj była faza brzoskwinie. A co ciekawe - nie mogę patrzeć na słodycze, a dotychczas dobra czekolada czy fancy deser w kawiarni to były rzeczy, które mi się śniły po nocach. Potrafiłam jechać 20 km po najlepszą jagodziankę jak wyczytałam w necie polecenie, a jak mi ostatnio mąż przywiózł właśnie taką... to nie mogłam na nią patrzeć 🙈🫣
mi coś moje ulubione lody średnio podchodzą. Tłumaczę to sobie inną partią :D
A ja właśnie zajadam się sałatką z pomidorami, cebulą i śmietaną mniam mniam mniam palce lizać😋
mniam!! też się zajadam. Dziś chyba znowu zrobię, bo dojrzały mi pomidorki. Ale ttym razem spróbuję zamienić śmietanę na jogurt naturalny



dwa dni mnie nie było i ledwo nadrobiłam, ale się udało! :) już odliczam do poniedziałkowej wizyty. Ciekawe kiedy to panikowanie mi minie
 
To trzymam kciuki żeby było ok! Ja dzisiaj powtórzyłam badanie, a lekarz zalecił mi urofuragine
Mozna furagine w ciazy? Pamietam jak panikowalam w 1 ciazy bo bralam wlasnie furahine a po kilku dniach zrobilam test. Wtedy sie naczytalam ze zabroniona. Moze przez tyle lat cos sie zmienilo
 
Hej,
a u mnie dzisiaj po raz pierwszy (8+4) rano podczas podcierania zauważyłam jasnobrązowy śluz :( takie plamienie może 2cm, teraz póki co nie mam nic. Piersi bolą przeważnie wieczorem... boję się jak cholera :( jestem po jednym poronieniu zatrzymanym ale wtedy nie miałam żadnych plamień :( czy któraś z Was tak miała i było ok?
Od razu napisałam do mojego lekarza ale zapomniałam, że od pon jest na urlopie.
Jak zauważę więcej to jadę od razu na IP.
Nie wiem czy to może być spowodowane tym że wczoraj trochę się ponaciągałam wieczorem ok 22 (podlewałam kwiaty wiszące zamiast wziąć sobie drabinkę to na palcach stałam z butelką 2l)?
Masz nadżerkę? A może jesteś teraz w terminie kolejnej miesiączki? Bo ja właśnie w sobotę miałam takie beżowe plamienie i wyliczyłam sobie, że wtedy wypadałaby mi kolejna miesiączka gdyby nie ciąża. Lekarz wczoraj na wizycie nie znalazł już źródła plamienia. Ale wiadomo gdyby się nasiliło to jedź i sprawdź.
 
reklama
Do góry