reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Kurcze, dziś jak zwykle mdłości. Rano bolały mnie plecy delikatnie, a przed chwilą miałam taki klujacy ból z prawej strony podbrzusza, coś jakby mi ktoś igłę w żyłę wbijał, z takim szczypaniem. Strasznie się przestraszyłam.... Nie wiem jak ja wytrzymam do kolejnej wizyty 😑
 
Kurcze, dziś jak zwykle mdłości. Rano bolały mnie plecy delikatnie, a przed chwilą miałam taki klujacy ból z prawej strony podbrzusza, coś jakby mi ktoś igłę w żyłę wbijał, z takim szczypaniem. Strasznie się przestraszyłam.... Nie wiem jak ja wytrzymam do kolejnej wizyty 😑
ja wczoraj tak mialam jak chcialam wstac z lozka, taki bol w jednym miejscu ze nie moglam sie ruszyc, ale chyba wczoraj przesadzilam bo najpierw prasowalam kilka godz a pozniej pieklam z 2 godz ciastka z synem bo mu obiecalam 🙂
 
ja wczoraj tak mialam jak chcialam wstac z lozka, taki bol w jednym miejscu ze nie moglam sie ruszyc, ale chyba wczoraj przesadzilam bo najpierw prasowalam kilka godz a pozniej pieklam z 2 godz ciastka z synem bo mu obiecalam 🙂
nie wiem co z tymi bólami, ja ostatnio jak kichnęłam to dostałam takiego skurczu podbrzusza jakby mi się coś tam odkleiło 🥲
 
reklama
Byłam wczoraj u innej Pani ginekolog. Dostałam skierowanie na wszystkie potrzebne badania oraz USG 😊 od razu umówiłam się na 25.08 (dzień przed weselem brata) będzie to 9+1 więc z niecierpliwością wyczekuję USG licząc, że będzie można podzielić się nowiną z rodziną 😊 kolejna wizyta 30.08.
Ogólnie muszę zaopatrzyć się w ciśnieniomierz i codziennie zapisywać pomiary. Trzeba wykluczyć nadciśnienie albo ewentualnie wdrożyć odpowiednie leczenie.
 
Do góry