reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Już zalałam skurczybyka wrzątkiem 🤣🤣
A ile czasu go miałaś i jak mąż wyjął? Jeżeli mniej niż kilkanaście godzin a przy wyjmowaniu nie uszkodziliscie odwłoka to raczej nie ma szans. Bolerioza jest w dupce, nie w pysku, dlatego najważniejsze jest wyjęcie kleszcza tak by nie uszkodzić dupki (można urwać przy głowie i potem na spokojnie ją wydłubać igłą).
 
nie wiem co z tymi bólami, ja ostatnio jak kichnęłam to dostałam takiego skurczu podbrzusza jakby mi się coś tam odkleiło 🥲
To samo miałam 🥲

Ja już po ....mam nadzieję że teraz bd lepiej,antybiotyk musiała wsadzić ale mnie milion razy uspakajala że nic nie zaszkodzi bo nie jest żadna trutka jak kiedyś i inaczej wszystko się robi i znieczulenia też inne ,bardzo wyrozumiała była i prawie jej zwymiotowałam od gorzkiego 😰😰 i mam nadzieję że w końcu bd mogła jeść normalnie bez bólu i spać
 
Mozna furagine w ciazy? Pamietam jak panikowalam w 1 ciazy bo bralam wlasnie furahine a po kilku dniach zrobilam test. Wtedy sie naczytalam ze zabroniona. Moze przez tyle lat cos sie zmienilo
Ginekolog mi to zalecił, chyba wie co robi. Na ulotce też jest napisane żeby nie stosować w ciaży. Mam brać po 3x1 dziennie przez 5 dni.
 
reklama
Do góry