reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Ja w pierwszej ciąży kupiłam książki z serii Natuli. W drugiej ciąży postanowiłam jedna z nich dopiero otworzyć. Ale mój mózg nie pozwolił mi się skupić na więcej niż na dwóch stronach i tak leżą 😂 może w trzeciej się doczekają
 
Ja w pierwszej ciąży kupiłam książki z serii Natuli. W drugiej ciąży postanowiłam jedna z nich dopiero otworzyć. Ale mój mózg nie pozwolił mi się skupić na więcej niż na dwóch stronach i tak leżą 😂 może w trzeciej się doczekają
Też je miałam i przeczytałam może dosłownie kilka stron 😂 Poród naturalny to w ogóle nie dla mnie książka była, bo za bardzo tam wszystko od strony takiej psychicznej, przeżywania tego porodu, nastawiania się.. ja tam wolę jakieś fakty medyczne niż takie pierdole*ie 😂😂
 
Za fajną cenę można dorwać na olx, szczególnie że szkoda 50 zł za sztukę 😄

A to raczej easy, po prostu te nicki które nie kojarzę będę sprawdzać kiedy ostatnim razem pisały wchodząc na ich profil. 😄 Mówiłyśmy już wcześniej o aktywności chociaż w ciągu 2 tygodni lub tak jak teraz piszecie - coś więcej niż tylko post powitalny (w czym się z wami zgadzam, ale wolałam spytać)
To jakby co, ja mam u siebie na profilu poblokowaną swoją aktywność i nie powinno być widać co dodaję... ale ogłaszam, że tutaj staram się udzielać 🤣🤣🤣

Jeśli będziesz potrzebowała pomocy z weryfikacją, bo wyjdzie Ci mnóstwo osób do sprawdzenia, to daj znać- podzielimy się jakoś 😘
 
Dziewczyny orientujecie się może czy do stwierdzenia cukrzycy ciążowej wystarczy wysoki cukier na czczo? Robię właśnie krzywą cukrową i okazało się że na glukozę na czczo mam 108 😞
Mając taki wynik każą ci zrobić cukier z obciążeniem. Jeśli wtedy wyjdzie znowu powyżej normy to będziesz mieć wpisaną cukrzycę do karty. Dla kobiety w ciąży norma do 92 a bez ciąży jest do 99
 
reklama
Do góry