reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Może nie śledzie, ale przez ostatnie dwa dni jadłam biały ser z filetem z makreli 😋 przypomniało mi się, że mój dziadek robił taka pastę serowo rybna i ją uwielbiałam. Za to sera i ryby osobno bym nie tknęła 😅 mój mąż był zniesmaczony tym połączeniem, ale spróbował i zjedliśmy ją na pół 😃
Ale to była wędzona makrela?
 
reklama
Ja właśnie sobie zdałam sprawę, że od pozytywnego testu nawet kęsa ryby nie zjadłam 👀 to tyle na temat postanowień, żeby w ciąży zdrowo się odżywiać 🫠
a nie, przepraszam - raz jadłam paluszki rybne XD
No a ja Kochana wczoraj na śniadanie domowa pasta z tuńczyka, na obiad łosoś pieczony w marynacie z jogurtu orzechowego i harrisie na kolację śledzik z pietruszką i cebulką 🤪
 
Ja zjadłam dzisiaj na śniadanie 🤪 To na razie mi wchodzi jak złoto!
Zazdro! ja narazie gustuje w białym twarogu albo w takiej najdelikatniejszej białej szynce i pomidorach ;)
Albo coś bardziej na słodko i wtedy rożnego rodzaju placuszki z owocami :)
Wcześniej jadłam owsiankę, ale nie wchodząc w szczegóły długo jej nie ruszę ponownie 🙈
 
Może nie śledzie, ale przez ostatnie dwa dni jadłam biały ser z filetem z makreli 😋 przypomniało mi się, że mój dziadek robił taka pastę serowo rybna i ją uwielbiałam. Za to sera i ryby osobno bym nie tknęła 😅 mój mąż był zniesmaczony tym połączeniem, ale spróbował i zjedliśmy ją na pół 😃
Makrela też wspaniała! 😍 Kupiłam taką pyszną w puszce ostatnio i chyba mnie namówiłaś właśnie 🤪
 
Zazdro! ja narazie gustuje w białym twarogu albo w takiej najdelikatniejszej białej szynce i pomidorach ;)
Albo coś bardziej na słodko i wtedy rożnego rodzaju placuszki z owocami :)
Wcześniej jadłam owsiankę, ale nie wchodząc w szczegóły długo jej nie ruszę ponownie 🙈
A mi w ogóle słodkie nie wchodzi🙈 kupulam kawałek ciastka cytrynowo-mango na biszkopcie i po 2 kęsach mam dość... za to wczoraj z kumpela wzięłyśmy tace nachosow z serem i wchodziły aż miło.
A zawsze słodycze lubiłam.
 
Kiedy zamierzamy zamknąć grupę? Juz jakos teraz na dniach? Nie ukrywam, ze juz na to licze. P.s. wy korzystacie z forum z przegladarki czy macie apke? Ja tu weszlam na próbę, poprzednie ciąże spedzilam na bbf, tu pierwszy raz. I ciezko mi sie tu odnaleźć. W apce latwiej? W ogole zamknieta grupa zostanie tu na forum czy pozniej na jakiegos fejsa czy cos?
 
reklama
Moja mama piła mleko litrami będąc ze mną w ciąży 😅 Pomagało jej na wszystko. A ja niestety urodziłam się z nietolerancją laktozy i mam to od dziecka 🙂 Wiadomo wapń jest nam potrzebny, ale akurat ten najlepiej przyswajalny jest w śledziach, a nie w mleku 🙂. W dodatku wapń lepiej wchłania się z witaminą D3, a tej akurat w śledziach pod dostatkiem. Także śledzie to taki super food w ciąży 😍
do mnie rano dzis maz dzwoni czy nie chce sledzi w smietanie albo innych, mowie niee nie mam ochoty ale jak kupil sobie i przywiozl to zjadlam i mega smakowaly 😂 i jeszcze sie pochwale, wczoraj mialam pierwszy dzien z mega lagodnymi mdlosciami ze dalo sie normalnie zyc tfu tfu nie zapeszajac 😁 mam nadzieje ze juz tak zostanie chociaz jeszcze na pare dni 🙂
 
Do góry