reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Ooo i jak ta ksiazka dr lifestyle? Bardzo ja lubię, mam kilka jej diet (rzadko kiedy stosowalam w calosci, bo leniwa dupa jestem, ale wyrywkowo lubie jej pomysly na obiady). Jak sie dowiedzialam o ciazy pomyslalam - a dopiero co ksiazka moniki wyszla i sie promocja na nia skonczyla. Warto kupic? Jakies ciekawe rady?
Powiem Ci, że nie doczytałam całej. I powiedziałabym że jest dużo wiedzy ogólnej, ale mało konkretów. Np, jest że można ćwiczyć w ciąży, ale nie ma konkretnych ćwiczeń. I tak miałam wrażenie że ze wszystkim...
Ja akurat kupiłam właśnie na koniec promocji 🤣
Zauważyłam u siebie odbijanie po jedzeniu i uczucie takiego wzdętego brzucha. Czytałam coś, że w Itrymestrze perystaltyka jelit jest utrudniona, bo jelita zostaja ucisniete przez rozpychajaca sie macice. Macie podobne odczucia?
To jest moja pierwsza ciąża ever, wiec też nie udzielam sie tak bardzo, bo co moge komu poradzić jak to dla mnie nowości ;)
Mnie się bardzo często odbija. Są posiłki po których potem przez jakąś godzinę siedzę i właśnie mi się odbija. I to nie jest bekanie, że się jedzonko przyjęło 🤣 tylko właśnie odbicia które nie przynoszą ulgi... czasem też jest czkawka
 
Właśnie wyszłam od lekarza 😍 Fasoleczka ma 2cm, serduszko bije 169, dzisiaj 8+4 ❤️ Wszystko idealnie 😍😍 Następna wizyta 22.08 🙂 Dzisiaj byłam u tej drugiej Pani doktor i ona też potwierdziła, żebym robiła test Harmony (ten nieinwazyjny). Także jak na wizycie 22.08 będzie wszystko ok, to od razu zrobię też Harmony 🙂

Dziękuję za trzymanie kciuków!! ❤️
 

Załączniki

  • IMG_6916.jpeg
    IMG_6916.jpeg
    83 KB · Wyświetleń: 54
Myślę że w pierwszym trymestrze to raczej nie ma tam co naciskać 😅 prawdopodobnie to efekt działania progesteronu. A zaparcia i uczucie pełności itp to dopiero poczujesz w trzecim trymestrze 😂😂 będziesz błagać żeby dziecko już wyszło
Bedziesz o to błagać wcześniej niż ja, bo masz termin przede mną 😂
 
Mi wyszła z krwi glukoza 92 i nie kazała mi robić krzywej, nie wiem co myśleć… powiedziała, ze mogłam coś zjeść poprzedniego dnia, ale sprawdzimy w przyszłości…
 
reklama
Do góry