reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Hey marcowe mamy. Wróciłam z usg, dzisiaj 10+5 ale żeby nie było kolorowo pojawił się krwiak, 15x5mm. Lekarka mnie uspokoiła, że malutki i nie muszę leżeć, tylko w razie zauważenia krwi nie panikować
Ehhhhh czy te stresy kiedyś miną 😂🙈🙈
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytanie, jak sobie radzicie z badaniami nadczo? ja jak nie zjem nic rano to mnie mdli i targa na wymioty, a musze isc na badania z krwi i nie wiem jak tu wytrzymac z 1h jak tak targa
 
dziewczyny jestem po dzisiejszej wizycie na NFZ, normalnie jestem w wielkim szoku... cala wizyta trwala 10 minut 🤷‍♀️ ostatnie badania mialam 1,5 miesiaca temu, bo lekarz mial urlop, po dzisiejszej wizycie znow nie mam zleconych zadnych badan nawet moczu. kolejna wizyta za miesiac. lekarz nic praktycznie nie zmierzyl, tylko dlugosc dzidziusia, powiedzial ze serduszko bije i pokazal jak maluch sie rusza.mam synka ktory mial wrodzona wade, mimo tego lekarz nie wspomnial o prenatalnych (choc i tak byloby za pozno bo dzis wyszedl 14+5 tygodnia).lekarzowi dzis przyblizyl sie termin z usg prenatalnym, bo wczesniej dziecko wychodzilo u niego o jeszcze 2 tyg mniejsze, jednak zaufalam lekarzowi u ktorego bylam prywatnie i juz 2 tygodnie jestem po badaniach prenatalnych, lekarz nfz nie wyliczyl jeszcze terminu porodu (moze na przyszlych badaniach i moze wtedy tez plec). jesli mialabym polegac na lekarzu nfz to chyba bym zwariowala jesli cala ciaze bym miala nie wiedziec co dzieje sie z dzieckiem, chyba koncze przygode z lekarzem na NFZ :)
 

Załączniki

  • IMG20230911125331_BURST001_COVER.jpg
    IMG20230911125331_BURST001_COVER.jpg
    40,2 KB · Wyświetleń: 95
  • IMG20230911125349.jpg
    IMG20230911125349.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Do góry