reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Wspomniałaś, że jest coraz większy luz w organizacji. Czy to tyczy się tylko terminów czy też oprawy imprezy? W sensie fotografowałaś jakieś takie zupełnie odjechane?
Organizacji również:) często jest już tak że wszystko jest organizowane np w jednym miejscu od zdjęć z przygotowań po tańce, mniej już tego "wyjścia z domu", "wykupin"i dzięki temu pary odejmują sobie tego stresu z wieloma różnymi miejscami, dojazdami. Np. śluby humanistyczne to takie, które mają indywidualny charakter, ktoś bliski bądź wynajęty typowo od takich ślubów prowadzi ładnie całą ceremonię a Wy np. czytacie sobie nawzajem listy do siebie. W dniu ślubu nie jest to w żaden sposób udokumentowanie prawnie, a pary idą to zrobić na tygodniu skaładając podpis w urzędzie na luzie bądź wcale:) Te humanistyczne to takie dla Was i o Was typowo, z reguły bardzo emocjonalne i piękne bez całej otoczki religijno-prawnej. Nie miałam jakiś wiesz typowo bardzo odjechanych ale coraz więcej takich które nawiązują do tego co para lubi i gdzie czuje się git. Ostatnio fotografowałam wesele bez oczepin, bo ot tak, nie chcieli po prostu i o 00:00 wjechały dobre klubowe nuty:)
 
A wcześniej miał dobre, czy obniżone? Ech, jeszcze mi potrzeba problemów po stronie faceta 😞😞.
Tylko wydaje mi się, że starać i tak się możecie, obniżone wyniki nie oznaczają, że na pewno się nie uda…
Wcześniej miał wszystko w porządku. Tak, starać się będziemy, ale z ivf musimy poczekać, tak zalecił lekarz. Większe szanse będą po upływie 3 miesięcy.. 🥹🥹
 
potwierdzam brat koleżanki robi wesele, ok 200osob za 2lata, talerzyk 600zl..do tego zespół krzyknął im jakąś niesamowitą kwotę chyba coś koło 20tys🙄
o matko :D no zdarzają się takie na tyle ale dużo też dzieje się teraz takich tendencji ze pary się wstrzymują bo są przerażone kosztami i odkładają te sprawy albo jak wspomniałam robią małe wesela. Zależy też kto pomaga w finansowaniu takiego przedsięwzięcia. Nie oceniam, ale z reguły jeśli są w to zamieszani rodzice, to pary pozwalają sobie na duże imprezki:)
 
A tak na marginesie wyskoczę Wam teraz tutaj z moim wynikiem d3, czy to jest odpowiednie do starań czy trochę mało? help
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2023-03-4 o 17.51.31.png
    Zrzut ekranu 2023-03-4 o 17.51.31.png
    22 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Do góry