reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Wczoraj na fb pisałam z ninją. Wołałam ją tu do nas :) Anetka dasz znać przez fb pozostałym dziewczynom? Ja zakładałam profil niedawno i mam tylko ciebie i ninję :(
 
reklama
To może na dłużej tu zostaniecie. A jak starania?
Nie mam konta na FB. Tutaj udzielam się w innym dość aktywnym wątku, więc nie zniknęłam z BB.
Przemek już w piątej klasie. Czekam na info w sprawie gimnazjum. Na razie nie likwidują, ale ma nie być już egzaminu szóstoklasistów. No nic, musimy czekać.
Mila przykłada się do lekcji, ale w porównaniu z tym ile materiału miał Przemek, to teraz jest lightowo.
Na ferie wybieramy się do Kudowy. Tylko prognoza pogody kiepska jak na zimę :-(
 
Marysia ma dość lightowe podejście do nauki. Uczy się dobrze, ale wykazuje totalny tumiwisizm Naukowca z niej nie będzie, ale gospodyni lepsza ode mnie
 
Anetka założyła grupę na fb i bardzo wiele osób się odnalazło, ale dziewczyny zapomniały haseł i nie mogą tu wejść. Potrzebujemy cię tam :). Może dasz się namówić żeby dołączyć?
 
A jeśli chodzi o szkołę to ja w czwartek idę na zebranie i czekam na opinię szkoły nt. dzieci, które zaczynały szkołę jako sześciolatki. Nie wiem czy Marysi klasa się nie rozpadnie. Mary bardzo to przeżywa :(
 
Dużo dzieci jest bardzo słabych i podejrzewam, że będą chodziły ponownie do drugiej klasy, bo jest to możliwe wg tej nowej ustawy. Nie wiem jeszcze ile osób się zdecyduje, ale klasa jest mała, więc niewiele potrzeba, żeby ją rozwiązali i przenieśli dzieci do innych klas.
 
reklama
Do góry