reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

no co wy dzieczyny!!! to Wy nie wiecie??????
WERONIKA URODZIŁA w sobotę wieczorem o 21.50 (jak ja Marcela) przez cc Filipka ponad 4 kg!!!:-)
kurde myślałam że wejdę i ten temat będzie na tapecie:szok:
 
reklama
SUPER!!! :-)
Weronika GRATULUJĘ!!! :-)
Filipku WITAJ!!! :-)
No i GRATULACJE dla Nelci w końcu została STARSZĄ SIOSTRĄ!!! :-)
 
Wow, ale niespodzianka!:szok::-):szok::-)
Weronika gratuluję synusia!!!:cool2: Dużo zdrówka dla Ciebie i Filipka, żebyście mogli szybciutko wrócić do domku! ;-):tak:

Niekat
tyle czasu i nie podzieliłaś się z nami taaaką wiadomością..!?:dry:
Nieładnie...
 
Niekat tyle czasu i nie podzieliłaś się z nami taaaką wiadomością..!?:dry:
Nieładnie...
jakbym wiedziała że żadna z Was jeszcze nie wie to bym sie jakos do neta doszarpała ale było to nieco trudne:baffled:Weronika napisała mi w sobotę o 21 sms-a że jeszcze przed północa beda ja ciąć a potem juz o 23 po wszytskim że smoczek jest juz na świecie.Dostał 9/10 punktów i wazył 4270 g.Nic więcej nie wiem ale zaraz bede do niej pisać:tak:
 
reklama
byc może juz dziś wyjdą!!!Maluszek nieco się zażółcił i jak tylko stwierdza ze jest to fizjologiczne wypuszczą Weronike z Bąbelkiem do domu:tak:
 
Do góry