reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

HO, HO, HO... WESOŁYCH ŚWIĄT:-)

Ja tylko na chwilkę, bo Jola złapała jakiegoś wirusa i cały dzień wymiotowała,a Justynka po południu... ciekawe jak będzie w nocy... do tego jeszcze mam tyyyle rzeczy do skończenia... same wiecie:tak: przy okazji muszę jeszcze zajrzeć po przepis na sałatkę z tuńczyka:-D

Giza, sesja na pewno świetnie wyszła... już nie mogę doczekać się rezultatów:tak: takiego przygotowania do wigilii też bym chciała:tak: zdrówka dla Mili
Niekat, naprawdę długa droga za wami... ciekawa jetem jak poszło Oli w swej roli... pewnie jak zwykle profesjonalnie;-)
Kasik, no widzę, potrafisz połączyć przyjemne z pożytecznym... chodzi mi oczywiście o paznokcie i ciasta:-p:blink: szkoda, że nie miałam żadnej możliwości ruszenia się do fryzjera, bo cięcie by mi się przydało:tak:
Ewa, mam nadzieję, że wyjazd będzie udany... oby pogoda Wam dopisała:tak:
Remeny, pewnie już w kraju, więc cieszcie się dobra pogodą i pysznym jedzeniem:-)
Weronikaa, fajnie, że Filip sam się odsmoczkowuje i oby dzieciaczki dały Wam dłużej pospać w swoim łożu:-)
Ninja, to się nazywa pomoc:-D

Dziękuję za życzenia dla A i od razu ślę do Was życzenia świąteczne pełne zdrowia, radości oraz pomyślności, oby wszelkie stresy i sprzeczki nie zasłoniły prawdziwej magii rodzinnego kolędowania przy żłóbku
1037.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli śniegu napada.


Ps.
Przepraszam że zniknęłam...
 
Ja też na chwilę, czekamy aż dzieciaki wstaną i jedziemy do mamy ;-)
Ninja - no ba jak taki pomocnik to i poszło jak po maśle :-D
P.S. ale wieeeelka choina

Zdrowych, rodzinnych Świąt,
spełnienia marzeń w nadchodzącym roku,
szczęśliwych porodów
i pociechy z dzieciaczków
życzą Kisały
 
Marcoweczki kochane nie mialam czasu juz wejsc na bb a ze Domi juz daaaawno spi a M jechal z mama i Arkiem do domku (bo Arus mial obiecane spanko u babci) to wpadlam zyczyc Wam
ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT










 
Asze, mam nadzieję, że zostaniesz już teraz z nami, a nie tak wpadłaś na chwilę i znów przepadniesz.
Dusia, śliczna kartka świąteczna.
Siwona, jak minęły pierwsze święta z Kingusią? Filipek już się przyzwyczaił do siostry?
Beti, jak dziewczynki? Dobrze już się czują?
Ninja, Tymon taki malutki przy tej wielkiej choince. Super pomocnik.
Mam nadzieję, że po świętach wszyscy w dobrej formie :-) Mi się dzisiaj nie chciało iść do pracy. Dzieciaki też nieszczęśliwe, że wszystkie prezenty trzeba w domu zostawić i iść do żłobka i przedszkola.
 
reklama
Do góry