reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Beti wszystkiego najlepszego kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Zobaczysz,że jak dziewczyki dorosną będziesz miała pomoc w domu...i bedzie ci lżej...
U mnie też tak jest ,że jak za "ładnie " sie bawią..to albo naprawde Alex nad nią czuwa i wymyślił coś ciekawego..albo właśnie Tośka coś wykombinowała:crazy:
giza super ten torcik:tak:..właśnie taki by chciała moja Tosia..fanka Hello kity:-D..
Jak coś chce,to najlepiej by było"hellokitowe..":-D
kasik to musisz nieźle zabiegana być..ale fajnie ze piszesz...No i supcio,że chłopcy zdrowi:tak:
ninja tak sobie wyobraziłam,jak to musi wyglądać..jak sie rozbierasz..a tu strupy z ciebie lecą..Cieszę się ze już mało zostało...Szkoda że Małż taki stanowczy co do imienia:-(..,a wróci na poród?
U nas to ja zdecydowałam pare dni temu(co nie znaczy ,że jeszcze też mój P.będzie chciał zmienic)ale..nazywam małą Polą:tak: (Apolonia-pewnie będzie się pisać)..Tosia juz załapała..i też tak mówi..gorzej Alex bo wymyśla jeszcze swoje cudaczki.. A P.nic nie mówi..narazie;-)
kra wiem ,że tak już jest ..szczeg z moją mamą..ona mieszka z moją siostrą co ma 3 chłopaków ..i wszystko dzieje sie "tam"..pomoc..opieka..cokolwiek..ale juz się do tego przyzwyczaiłam..Trochę serce boli..:-(..jednak..

Dziś znów sama z dziećmi,bo kupiliśmy samochód (tj.prawie) i Piotrek ma po nie jechać (pod W-we)..Bardzo się cieszę..ze w końcu będzie big-auto:tak:
A u mnie w pracy dziś pogrzeb mojej oddziałowej..po długich cierpieniach odeszła..tak,że jak wróce pewnie do pracy to niezłe zmiany zastanę:baffled:
A co do szkoły,to wczoraj dziewczyny mi dzwoniły,że wogóle nie było zajęć...bo my miałyśmy inny adres podany..a prof. czekał na nas gdzie indziej-i gościu sie wkurzył:wściekła/y:.. Tak ze nic nie straciałm:-D:-D:-D
Wiecie co..jakbym tak miała dziś np.rodzić..to niedała bym rady:no:..tak cholernir bolą mnie mięśnie..szczeg.z tyłu pod żebrami ..od kaszlu..i jeszcze pepek mi wyszedł od tego..Ale juz mi się odrywa..i myślę ze minie to cholerstwo..
 
reklama
Witajcie, ja tylko na chwilę, bo dziewczyny urzędują już razem...

Gizo, wszystkiego najlepszego... dużo cierpliwości i pogody ducha na każdy dzień:-)

Ewciu,
no to widzę, że po porodzie wiele się zmieni... no i Polcia ładnie... pasuje do reszty:tak:
oby szybko Cię puściło, bo pewnie planów masz wciąż masę...
 
czesc dziewczyny:)
jestem podwojna mama - pierwsze kroki stawialam od 12 marca 2008, a teraz od 28grudnia2010 utrwalam juz zodbyta wiedze :)
jesli nie macie nic przeciwko bede was podczytywac:)
czasem cos napisze:)
 
Witaj AsiaK. ! :-)
No nie popisujemy się ostatnio zbytnią aktywnością naszego forum niestety. Nie to co 2-3 lata temu... :sorry:
Za to pewnie mamy Grudniowe 2010 walą post za postem. ;-)
Napisz coś więcej o swoich dzieciakach :tak:


Gizo - ode mnie też Wszystkiego Dobrego!!!!
:tak:


U nas leniwie - byliśmy dziś u znajomych, a że w drodze powrotnej mieliśmy Auchan, to wpadliśmy na zakupy z Bubu, co by jutro nie musieć jechać. Okazało się, że na niemowlęcym mają wyprzedaż końcówek serii i np. sweterek dla Młodej z 36 zł przeceniony na ... 5 zł. I mnóstwo innych rzeczy, bluzy, spodenki , piękne letnie tuniczki - wszystko po 5 albo max 7 zł :-) Oczywiście takie rozmiary do 74..
 
Beti, spóźnione Wszystkiego Najlepszego :tak::-)
Ninja, to pewnie nakupowałaś trochę ciuszków.
AsiaK, witam i zapraszam.
Ewa, lepiej już się czujesz?
Dziękuję za życzenia. Urodziny się udały. Przydałby się dzień wolny na odpoczynek ;-) Weekend spędziliśmy u rodziców na wsi. W sobotę byliśmy na zabawie w gminnym ośrodku kultury. Mila tańczyła i bal jej się bardzo podobał. Dzieciaki padły ok. 21 i musieliśmy się zwijać z imprezy. Wczoraj Mila odsypiała bal.
 
pytałyście o barwniki do ciast. Kupiłam w płynie takie Barwniki spożywcze - Pomaluj swoje ciasto! od CC (1452328171) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy Oni mają jeszcze inne w ofercie. Ja barwiłam krem i sporo schodzi - na ok 1/3 szklanki kremu brałam 1/3 fiolki barwnika. Kolory wyszły bardzo ładne i intensywne. Na razie używałam różowego, niebieskiego (taki smerfowy wyszedł) i brązowego. Dobrze łączy się z kremem, nie ma smaku ani zapachu. Tutaj jest napisane, że jedna fiolka wystarcza na 1kg ciasta. Wszystko zależy od intensywności. Na ozdobienie 3-4 tortów wystarczy.
 
Beti & Giza - 100 lat i uśmiechu na co dzień!!!

Giza
- torcik wyszedł Ci super! a wierzch z masy malowałaś? Mi zmieniła się koncepcja bo był w planie okrągły, kupiłam kiedyś opłatek z hello kitty, Filip na rok miał Kubusia Puchatka, ale jakoś namókł ten opłatek i nieszczególnie to wyglądało:baffled: Chciałabym jej namalować z masy, ale ja totalny antytalent i boje się że mi nie wyjdzie
Beti - jak piszą dziewczyny, jak tylko podrosną Twoje Panienki to zobaczysz jak się będą sobą zajmować! Moje dzieciaki mają tu chyba najmniejszą różnicę wieku a już się fajnie bawią i jak jedno śpi to drugie nie może się doczekać pobudki
Ewa - my Cię nie straszymy tylko widzimy Twój suwaczek :-) ale łapiesz choróbska, mąż Cię odkrywa czy co? No to jak już imię wybrane to tylko rodzić!
Kra - ma Emi wymagania :-D:-D:-D dzięki za rady tortowe :*
Ninja - zdolna bestia z Tymona, moje to zapałki co najwyżej jedzą :szok: Kurcze, szkoda że nie wiedziałam bo też byliśmy wczoraj w Auchanie i zapomniałam pójść w ten dział (koleżanka ma rodzić na dniach to byłby prezent z głowy)
Ewa & Ninja - pokażcie (pewnie już ostatni raz) foty brzuszków!
AsiaK- witaj i pisz więcej!

U nas po staremu. W sobotę byliśmy na baletach, wróciliśmy o 2:30 więc wczoraj na rzęsach. Choć dzieci do 8 pospały:nerd:
 
Ja po ginie - Młoda ma określoną wagę na 2747 g i jest mała (bdb, ac, fl) jak na ten wiek ciąży. Niestety szyjka dłuuugaśna a liczyłam, że może ciut będzie coś wskazywało na końcówę.:sorry2:
Młoda tak mnie ciśnie, czego nie miałam przy Tymonie, że czasem (jak np. teraz) nie mogę wręcz chodzić czy się podnieść :no: - normalnie szuram nogami tak mnie w kroczu boli...
A miałam się dziś od popołudnia zabrać za gruntowne porządki :angry:

Weronikaa - to zdjęcie z FB z początku lutego. ;-) Mierzyłam się dzisiaj: 95 cm obwodu i 57,5 kg.

 
Ninja- ślicznie wyglądasz! w życiu bym nie powiedziała że to 8m-c:szok: no i waga prawdziwie kogucia :-D:-D:-D Faktycznie maleńka ta Twoja dzidzia, ale i Ty do największych nie należysz, aż luknęłam na wagę Tymona - ledwo 3kg przekroczył to chciałabyś żeby Niunia miała 4?;-)
 
reklama
ninja, wyglądasz rewelacyjnie
weronikaa, wyciskałam krem z worka. Mam takie końcówki do dekoracji, oryginalny worek od nich mi się rozwalił, ale używam zwykłych woreczków do mrożonek - odcinam róg, w dziurę wciskam końcówkę i dekoruję. Ostatniego tortu nie fotografowałam - też z hello kitty, tylko kotek różowy i błękitna kokardka ;-)
Mila ma dziś spać u babci. Od dwóch tygodni domaga się spania u babci, ale dziś rano już brakowało jej entuzjazmu. Jak się rozmyśli to najwyżej mama ją przywiezie do domu ;-) Chcę wykorzystać, że będę z Przemkiem sama i wybieram się na wystawę kosmiczną. Mam nadzieję, ze mu się spodoba.
 
Do góry