reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Niekat - super wieści, pewnie radość u Was straszna, cieszę się razem z Oli!
Ninja - Tymon Boski! I widać nie tylko on ma za dużą koszulkę. Mikołaj nieźle go zafascynował że wzrok ani na minutę nie schodzi :-D a co do śpiewania, przecież mówił że nie będzie śpiewał - dotrzymał słowa :-D No i nie powiedziałabym że
Tymon taki malutki jak piszesz

Zaliczyliśmy pierwszą "przedszkolną chorobę". W piątek jak odebrałam Nele narzekała że ją brzuszek boli. W domu nie chciała zjeść pierożków (co uwielbia), ok 17 wtrąciła banana i po chwili nim zwymiotowała, i tak do 2 w nocy mniej więcej co pół godz. był pawik. Podałam nifurokazyd ale i jego też zwróciła. Rano wstała jak nowo narodzona - nie wiem czy to rotha czy tylko coś jej siadło na kichy (bo my wszyscy zdrowi), grunt że dziś ma smak i nie narzeka.
 
reklama
Witam dziewczynki po dłuuugiej nieobecności!!!:sorry:
Weszłam i proszę same znajome nicki,wspomnienia wróciły:-)
Chyba muszę się też zahaczyć na inny wątek...będę mieć teraz duużo czasu na zwolnieniu.
Przesyłam wam buziaki i serdecznie pozdrawiam!No i mam nadzieję,że uda mi się czasem z wami pogadać jak za dawnych czasów :*
 
KOCHANE BABECZKI ! Już niebawem , 8 urodzinki naszych dzieci. Przeżyłyśmy razem masę pięknych chwil , może uda nam się choć na chwilkę pogadać na forum ? Napiszcie co u Was słychać :) Jak dzieciaczki ! Co się u Was dzieje :) Stęskniłyśmy się za Wami ze Skabą :) i chciałyśmy troszę reaktywować wątek, choćby na chwilkę :)
 
Cześć :-) ale niespodzianka :-) Nie spodziewałam się, że ktoś tu jeszcze zajrzy.
U nas w porządku. Mila w drugiej klasie. Jutro ma w szkole bal karnawałowy i nie może się doczekać. Za tydzień ferie.
 
Cześć :-) ale niespodzianka :-) Nie spodziewałam się, że ktoś tu jeszcze zajrzy.
U nas w porządku. Mila w drugiej klasie. Jutro ma w szkole bal karnawałowy i nie może się doczekać. Za tydzień ferie.
Ile my się Ciebie naszukałyśmy na fejsie ze skabą ;) Co planujecie na ferie? U nas dużo zmian, i tych lepszych i gorszych :) Filip poszedł do komunii w 1 klasie, więc mam już z głowy, teraz staramy się o dzidziusia , także po 8 latach przerwy ponownie postanowiłam zostać mamą ;)
 
Giza jak się cieszę!!! :) Ostatnio jak pisałam to miałyśmy się spotkać, a potem moje plany w łeb wzięły i ciągle mi w myślach krążysz :).
Marysia też w drugiej klasie. Komunię mamy dopiero za rok. Strasznie jest pyskata i skrajne przeciwieństwo swojego brata :). Ale uwielbia prace plastyczne, tańce, granie, gotowanie i sprzątanie, więc pomoc w domu mam :) A Przemko już w czwartej czy piątej?
 
reklama
A i napiszę, że też postanowiłam zostać mamą - spotkałyśmy się z anetką na staraczkach :) i zatęskniłyśmy straszliwie za Marcówkami :) A ja z tej tęsknoty wczoraj przeczytałam 100 stron naszego wątku. Ale się super czytało! :)
 
Do góry