reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Hej to znowu ja..Długo nie pisałam bo pracuję narazie jak szalona:tak:Dzisiaj ide do gina i dowiem się co w trawie piszczy..Nie wiem też jeszcze jak się wstawia te suwaczki itp..Popracuję nad tym w weekend.Czuję się extra,w ogóle jakbym nie była w ciąży :-)Odezwę się jak będę coś więcej wiedziała..Natenczas pozdrawiam i idę z moim dzieckiem na dwór(mam już syna 2,5 letniego)pa
 
reklama
No więc byłam u lekarza i termin mam na 11 marca.Widziałam swoją maleńką fasoleczkę,usadowiła się jak należy:happy2:Ale co najgorsze-przed wyjściem do lekarza,tak przywaliłam drzwiami w nogę,że totalni sobie oderwałam paznokcia i po prostu wyję z bólu:no2:
 
witajcie,
ja wlasnie zrobilam test i pojawily sie dwie rozowe kreski... jestem w szoku... dziewiaty cykl staran i juz mam umowiona laparoskopie na 1 sierpnia,a tu taka niespodzianka :-)... wedlug om termin powinnam miec na 24 marca,ale poniewaz to pierwsze chwile,wiec jeszcze nie jestem niczego pewna....ale chetnie juz tu zostane :-D
 
Gratuluję Wam dziewczyny!!! :-)
my sierpniowe mamy zaczynamy powoli się rozdwajać, więc potrzeba tu świerzej krwi!
Może zgłoście do admin. że jest Was troche i chcecie nowy wątek?
 
reklama
mamma80- dziekuje... jutro ide do lekarza na potwierdzenie... juz nie moge sie doczekac watku dla nas,zebysmy zaczely sie poznawac...
 
Do góry