reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
hejka:) ja mam atermin na marzec2008, wstepnie na 13;)w ktorym jestes tygodniu? ja w czwartym i 5dniu;)
 
Gratuluję wszystkim MARCÓWECZKOM 2008 tym już objawionym i jeszcze nie objawionym.;-)
Życzę Wam spokojnej ciąży!!!

Wkrótce powinien się pojawić wątek Marzec 2008. Cierpliwości...
 
Ja też się dołączam :-) Wstępnie termin na 11 marca 2008 :-D
Cztery mięsiące temu straciłam Aniołka, mialam być mamą październikową 2007. Szczęśliwie dostałam druga szansę :-).

Na razie robiłam badania krwi:
Beta z 31dc - 250,3
Beta z 34dc - 1 198,0
Progesteron - 33,21 ng/ml

Do gin planuję iść za jakieś dwa tygodnie :-).

Wiem, że na BB jest nas więcej tzn mam marcowych, musimy tylko cierpliwie poczekać na otwarcie naszego wątku :-).

Wszystkim świeżym mamom gratuluję i mam nadzieję, że okres ciąży upłynie nam spokojnie, zdrowo i szczęśliwie :-)
 
Witam was wszystkie przyszle mamusie marcowe i gratulacje! ja jestem ze styczniowek i wpadlam was przywitac.:-)
 
reklama
Do góry