reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Cześć dziewczyny

WSZYSTKIM DWUMIESIĘCZNIAKOM NAAAAJLEPSZE ŻYCZONKA :-)

a Julka cały czas nie spokojna, więc mysle że to nie do końca wina szczepień :-( poczatkowo działął DEBRIDAT ale zaczynam wątpić w jego skuteczność :baffled: a może trzebaby było wprowadzić rutynę tak jak MrsF to zrobiła, tylko czy mi się to uda?? :sorry2:
Siwona moja niunia też niechce leżeć na brzuszku no chyba że leży na którymś z nas :-D
co do ubioru to to ja cały czas zakładam Julce cienką czaepczkę, dwa długie rękawki chociaż nie grube no i pod spodenki ma rajstopki ale zaczynam się zastanawiac czy nie za dużo bo nie chce mi ostatnio spać na sapcerach choc karczek nie jest za gorący (chyba) ani mokry :baffled: no i nie wiem czy to przez to że ogólnie jest marudna i płącząca czy to powód właśnie za grubego ubranka :sorry2:

no cóż z drugim dzieciątkiem chyba będzie łatwiej :sorry2:
 
Beti a ubieram Kondzia w pajacyka bawełnianego i jego w spiworek i tyle.
ale jak masz 28 st too bym ubierała jak Ninja w body z dł rekawem i skarpetki:tak:
Mrsf super ze doszliscie z Jamesem do porozumienia u nas rutyna jest kapiel o 20:-p:-D pozatym róznie ;-)i jest ok :tak:

Julciu Zuziu wszystkiego najlepszego na miesiaczek kolejny:-)
 
Sabincia to Nikoś to wnuczek dziadziusia:-) dobrze ze chociaz masz w nim pomoc:-)
a jeśli moge zapytac jak tam z Miquelem? jesli nie chcesz to nie odpisuj


mozna pytac pewnie ze tak nie wiem w sumie prawie go nie widuje zasania sie praca uczenia nauka zadna miosna reweacja...
 
Cześć dziewczyny!!!
Nie wiem co się dzieje, ale moje dziecko śpi już 3 godziny, a jak poszła spać o 22:00 tak obudziła się o 5:30. Zazwyczaj śpi po 15 minut w ciagu dnia, a nocy się budzi 1-2 razy.
Jak fajnie, że mogę was poczytać huraaaaaa:tak:
 
hej!!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ZUZI I JULKI!!!
Wstałysmy dzisiaj... UWAGA... o 10.15!!!! za to boli mnie teraz głowa:baffled:
w dzien pewnie dzisiaj mało co pospi, no ale nocki wazniejsze:tak:
 
Asze pewnie cie boli bo za długo spałas ja tak mam czesto jak wstane np o 9 a codziennie wstaje o 6-7:-p:baffled:
 
Wszystkiego naj..naj..dla Zuzi i Julci na kolejne miesiące zycia:happy::happy:
To super się wysypiacie co niektóre!..ja juz jak wstanę o 6stej..to więcej się nie kładę..bo Alex już mnie zgania z łóżka..i chce odrazu bawić się albo "jest głodny.."
Teraz śpi (już od godzinki prawie..)..a mała gada cos tam do siebie w łóżeczku..
.....no a teraz już przy cycu...:laugh2:
Mam pytanko,niewiecie czy karmiące mogą brać Alertec?..bo jak co roku..mam okropną alergie,kicham i kicham..nos mi już chyba "odpadnie"..i sama niewiem:baffled:..
Chciałam powiedzieć że grzybka mamy już wyleczonego..i to wcale nie nystatyną tylko aphtinem:-)..Jeszcze "drugi otworek"..w trakcie "leczenia"..
A to uczulenie na buźce znikło właśnie dzięki kąpielom (i myciu..) w krochmalu..
Zaraz wystawim Tośkę na dwór..bo zasnęła..
Może i ja się zdrzemnę:rofl2::happy:
 
reklama
MonikaA - widać, że odżyłaś ;-);-);-)
Ewa - wszystkie leki typu Allertec są niestety niewskazane :-( Niestety mnie tez to czeka...


Co do rutyny jeszcze to u nas oprócz kąpieli o 19.30 jest jeszcze wstawanie Tymona z szeroko otwartymi oczami chętnymi do zabawiania, codziennie między 02.55 a 03.05 :-p
Ale co tam - w ciąży nie podnosiłam się przed 11.00 to niech sobie chłopak poużywa :-p:-p:-p


Byliśmy dziś u naszego lekarza w szpitalu (chodzimy prywatnie do niego ale w środy przed 2 godz. przyjmuje w szpitalu to wpadliśmy na przegląda, a co! :-p)
Tymon przybrał równiutko 2 kg. :-p:-p:-p
Pan doktor powiedział, że pięknie się rozwija, ciemiączko się zmniejszyło i mamy zredukawać wit. D do 1 kropli. Jedyna rzecz to niestety stulejka (a myślałam, że może tylko sklejony jest napletek - dobrze, że nic nie kombinowałam :baffled:)Rodzinne - małżon też miał i w wieku 1,5 roku mu zabieg zrobili - zaświadczam, że ładnie zresztą, hahaahahahaahahahahaah:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Do góry