reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Najlepsze życzonka na pierwsze urodzinki dla Filipka!!!:-):-):-)
Dużo zdrówka, słoneczka i mnóstwa prezentów i udanej imprezki urodzinowej!:cool2:


Mrowa
widzę, że fajnie zabalowałaś!;-):tak: No i fajnie, że z nóżkami wszystko w porządku!:-)
Weronikaa staram się jak mogę, ale jakaś osłabiona jestem ostatnio i wszystko łapię..:-( Chciałam okienka w weekend pomyć, ale przy chorobie mogę o tym zapomnieć...:sorry2:
P.S. Bardzo dziękuję...:zawstydzona/y:
Marteczka ale Ci numer Zuzia wycięła z tym jedzeniem...:shocked2: Można się zestresować...
Ale powiem Ci, że moja psiapsiółka też ma takiego "wyjazdowego niejadka" - jak wyjeżdżają w nowe miejsce to mały potrafi przez 2-3 dni nic nie jeść...:no:
Niekat i jak tam nocka..?!:confused: Mam nadzieję, że nie było aż tak źle... Dużo zdrówka Wam życzę i udanej imprezki!;-):tak:

Dobra zmykam domek ogarnąć póki dziewczynki na spacerku z tatusiem!:-)

Ninja najlepsze życzenia z okazji kolejnej wiosenki: dużo zdrówka, szczęścia, pociechy z Nygusa, jak najczęściej Mężusia w domku i szybkiej przeprowadzki!!!:-):-):-)
 
reklama
Najserdeczniejsze zyczenia urodzinkowe dla Filipka Anetkowego.Duzo zdrówka i radosci oraz wypasionych prezentów

Ninja-Zdrówka,szczescia,spełnienie marzen oraz duużo ,dużo dzieci tak udanych jak Bubu;-)No i wiecej meza w domu oczywiscie.
:cool2:

Ja znów padam mialam dzis Filipa 4h z czego ok 2 bawilismy sie w piratów,indian,dom i psa:laugh2::sorry::sorry::eek:Pózniej uspilismy ,,Kajana''i poszlismy robic obiad ,,magiczne kule z kosmicznym pyłem ''-czytaj mielone z warzywnym rizotto.Ja oczywiscie bylam duzym kucharzem a on malym i latał na mopie po kuchni.Bo Ty ciocia to nie masz takiej duzej łyzki wiesz:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Dobra spadam troche sie kimnac.Mamusie 2lub wiecej dzieci -Respect:shocked2::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Dziękujemy za życzenia! :-):-):-):-)

Wszystkiego najlepszego dla pozostałch Współjubilatów i dzisiejszego roczniaka Filipka!!!!!​

Niekat - trzymajcie się! Oby zaraz Wam przeszło! :-(


Przepraszam, że nie odpiszę więcej ale goście nam się schodzą :sorry:
 
Filipku wszystkiego najlepszego!

Ninja, Tobie jeszcze życzę 82 lat (coby doszło do 100);-) i wszystkiego czego sobie życzysz w tym roku żeby Ci się spełniło (a za rok będę życzyć na dalsze lata:-))

Befatka moje panny coś zmogło i akurat śpią:tak: więc czasem też mam chwilę wolnego. Za to z chłopakiem i to w wieku szkolnym to pewnie jest dużo trudniej.:sorry2: Nabędziesz doświadczenia :tak: A wśród nas są jakieś mamy z trójką? Bo chyba jeszcze nie...

Marteczka ale uparciuch Ci się trafił:-)

Mrówa Kondzio to zawsze po Twoim wychodnym wstaje tak wcześnie :no: zamiast potraktować mamę ulgowo :-D

Niekat ale Was trafiło na same urodzinki, biedny Marcelek, ostatnio to cały czas coś łapie :-( No i Tobie też współczuję takich atrakcji przy gościach.

Stefanna jest taka wróżba-zabawa, którą się robi na pierwsze urodziny dziecka. Maluch z kilku ułożonych przedmiotów ma wybrać jeden i to będzie świadczyć co będzie robić w przyszłości. Kładzie się przed dzieckiem (najlepiej na tacy) np różaniec, książkę, kieliszek i pieniądz. Jak Martynka wybierze kieliszek to będzie często do niego zaglądać :-D jak książkę to będzie uczoną, jak różaniec siostrą zakonną, a jak pieniądze to będzie po prostu bogata. Oczywiście nie bierz sobie tego do serca, bo jakby się to sprawdzało to jedna czwarta dziewczyn szłaby do zakonu ;-):-)

U nas Baśka jakaś taka bystrzejsza się robi. Jak jej daję jakąś przekąskę to chce mnie od razu nakarmić. Ostatnio jadła jabłko i mówię "nakarm mamę" i dała mi gryza :-) A potem znowu wyciągała rączkę z tym jabłkiem i ja powiedziałam ze nie chcę a ona na to "ej!" :-D no i musiałam ulec...
 
Ninja udanej imprezki:tak:
Befatka to przynajmniej sie nie nudzisz;-) i wiesz jak to miec 2 dzieci;-)
Asia chyba u nas tylko na marcu mamy z dwójka i jedynakami;-)
dobrze zauwazyłas ;-) mój syn złosliwy jest:-p;-)
Basia dba o mamusie:tak::-) ja dawałam tylko 3 rzeczy rózaniec kieliszek i ksiazeczke:tak:

pamietajcie ze jutro spi sie o godzine krócej
 
Ostatnia edycja:
Dziękujemy Wszystkim za życzenia :-) My już po imprezce, tort zjadliwy :-) Filipek podczas wróżby wybrał pieniądze a następnie śrubokręt :-) Teraz śpi wymęczony ale myślę że szczęśliwy :-) Jak ten rok szybko minął :-( ani się obejrzymy a już będziemy 18 urządzać. Tak sobie wyobraziłam jak za parę ładnych lat będziemy się podtrzymywały na duchu jak te nasze marcowe dzieciaczki będą maturę zdawały :-)
 
Ostatnia edycja:
Filipku, wszystkiego najlepszego na roczek

Ninja, dużo szczęścia i radości, pociechy z facetów, szybkiej przeprowadzki, i spełnienia marzeń.

Mrówa, to prawie ma trójeczkę, bo młodszą siostrą się często opiekuje.
Befatka, widzę, ze wyobraźni Ci nie brakuje. Dobrze sobie radzisz z chłopakiem. Wprawisz się i będziesz wiedziała jak się zająć rodzeństwem Kajusi.
Niekat, mam nadzieję, że już jest lepiej.
 
Dziewczyny moja mama miala nas 5 i nie wiem jak biedaczka dala rade.Normalnie musze jej powiedziec ze ja podziwiam:-D:-D:-Dbedzie sie cieszyla hahaha a raczej powie a widzisz!!!
Mrówa najwazniejsze ze spotkanko sie udalo i na jakis czas beterie naladowane.Mrówcia ja tam nigdy sie nie nudze ;-);-):-)ostatnio znowu wytargalam płutna z szafy bo obiecalm kolezance ze kubusia namaluje jej synkowi do pokoju ale na dzien dzisiejszy mam tylko szkic i zero weny

Gizia albo oszaleje :-D:-D:-Dchyba musze zaprzestac tych zabaw bo mlody jak zobaczyl tate to zaczal krzyczec ze on zostaje bo jeszcze obiadu nie ugotwal:-D:-D:-D
Gizia jak dzis Milcia??Taka ja biedaczke obsypalo usciskaj ja ode mnie.
Anetka swietnie ze imprezka sie udala.Widzialam foty na Nk fajnie z pradziadkami wygladal.Heh Filip wiedzial za co siegnac moze zostanie biznesmenem :-D:-D
Niekat mam nadzieje ze zdrówko Wam sie polepszylo i imprezka mimo wszystko sie udala.Mojej niunce znowu jeczmien powrócil w miare mozliwosci przemywam jej herbata i niby juz lepiej ale dalej czuje groszek pod powieka.Jak sie nie poprawi w pn do lekarza idziemy.
AsiaM ja wybralam kieliszek podobno wiec cos w tym jest:-D:-D:-D:-D
Marteczka mialam Ci wczesniej pisac dobrze przemysl czy napewno chcesz wziac ze soba Zuzie w podróz do meza.Wiesz zrobisz jak uwazasz.Ja sobie nie wyobrazam siebie lecącej do Berlina tylko z Kaya chocaz tam mam najblizej tylko 1,50h.Bagaz ,torba podreczna z jedzeniem i pierdolami dla malucha,wózek i dzidzia która nie usiedzi chwili w miejscu.Jak dla mnie koszmar pamietaj ze na lotnichu odprawa konczy sie ok 40,min przed odlotem wiec min.godzine wczesniej musisz byc.
Kaya ostatnio zaczela odwalac cyrki w samochodzie przy 15min jezdzie:szok::szok::baffled::sorry2:a jak juz stoimy w korku to szalu dostaje
Ehmm...zapomnialam juz co mialam dalej pisac.Mykam zaraz spac
Buziaki dla wszystkich.Milej i spokojnej nocy

 
Ostatnia edycja:
Witajcie, ja jeszcze dojrzewam po imprezie:-):rofl2::rofl::-)
Ale było fajnie!!! Filip takie cyrki odstawiał, takie popisówki, że nawet w kąpieli z tego szczęścia sobie zanurkował, napił się wody i płacz był okrutny:no::no:
Sam nie wiedział czym ma się bawić - tyle tych zabawek dostał:szok::szok::szok: Już rozumiem dziewczyny, które pisały, że nie mają gdzie upychać zabawek swoich dzieciaczków:baffled:
Acha i zapomniałam się pochwalić, że coby tradycji stało się zadość, to Filipek przedeptał roczek, a dokładnie dzień przed postawił swoje pierwsze kroki, a nawet 6 kroków:-):-):-)
Jak pozrzucam zdjęcia, to wstawię na zamknięty, bo dawno nie chwaliłam się swoim synulkiem:tak::tak:
Spokojnej niedzieli kobietki!! Szkoda, że pogoda znów się popsułą:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Witam,na początek spóżnione ale szczere TEGO CO NAJLEPSZE DLA NASZYCH DZIECIACZKÓW ROCZNYCH-FIFI*2,TYMONKA,DOMINISIA,TOSI,MARCELKA,NELCI-Jak zapomniałam o którymś dzieciaczku to przepraszam.
No i NINJA żeby Cię szczęście i radość nie opuszczały no i uśmich z twarzy ci nie znikał(bo masz zajebisty uśmiech).Buziole na te naście latek....:-)
Nie było mnie długo bo od 2 tyg.leczyliśmy się na zapalenie oskrzeli tzn.Jaska wzięlo na maksa.Gabi na szczęscie nie złapało,ale za to ja zostałam zaatakowana no i jutro miał iść John już do przedszkola-a tu dzisiaj rano przyszła do nas OSPA:wściekła/y:Dokładnie minęły 2 tyg,od czasu co pytałam was o te krostki:baffled:Póki co jest w miarę ale przeraża mnie że Gabi będzie chora-a jeszcze jak czytam jak wasze dzieciaczki to przechodzą to az mnie wszystko swędzi.
Z dobrych wieści to zaczynamy pomału same chodzić.Na razie z 5 kroczków samodzielnych ale to już coś.Pozdrawiam i miłej niedzieli,papatki
 
Do góry