reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Martynko samych radosnych chwil i duzo sloneczka kazdego dnia Kaya z mama

Dziekuje wszystkim za zyczenie wimieniu mojej solenizantki
Niekat rety ale Was wymeczylo
Asze najwazniejsze ze juz jestescie w domku
Kra ja tez nie mam cierpliwosci do cudzych dzieci ale Fifek nie jest jeszcze taki wyszczekany i nie ma polskich dzieci w grupie wiec moze to to.No chyba ze po weekendzie u kuzyna musze go prostowac.A i wykorzystuje go do prac domowych:growl::growl::growl::growl:mlody gotuje, zamiata a dzis nawet podawal mi klamerki jak wieszalam pranie i skladal suche razem ze mna :-D:-D:-D:-D:-D
Asia M ale pociesz sie kochana ze w koncu na swoim bedziesz i ze to juz ostatnia przeprowadzka:-):-):-)Sama radosc
Siwona swietnie ze imprezka udana-my robimy w sobote oby tylko pogoda dopisala
MrsF ale Ci zazdroszcze kuchni meza uwielbiam krewetki ale jakos nie potrafie ich sama przygotowac.No chyba ze otworcie pudelka przyniesionego przez dostawce mozna nazwac przygotowaniem:-D:-D:-D
 
reklama
Kayu, Martynko, wszystkiego najlepszego na roczek.

U nas w końcu była pierwsza noc bez gorączki. Wszystko ładnie zaczyna się goić. A Przemko dziś poszedł już do przedszkola. Wrócił bardzo zadowolony.
Asze, Niekat szybkiego powrotu do zdrówka dla dzieciaczków i dla Was też.
Asze, a co było przyczyną tych duszności? To jakaś krótka infekcja, czy też jakaś cięższa choroba?
Befatka, dzieci bardzo lubią uczestniczyć w pracach domowych. I raczej nie traktują tego jak wyzysk. Co prawda czasem dzięki takiej pomocy praca trwa dużo dłużej, ale chociaż dziecko się nie nudzi.
 
Wpadłam tylko na chwilkę podziękować wszystkim e-ciociom za życzenia!;-):tak:
Bardzo dziękujemy za pamięć!:-)

Jestem dzisiaj wykończona, więc będzie krótko...
Martynka miała nieciekawą nockę i co chwilkę budziła się z kaszelkiem - jutro idziemy się osłuchać, bo nic, a nic mi się to nie podoba...:no: Na dodatek miała dzisiaj takie marudne przedpołudnie, że miałam ochotę wystawić ją na balkon, ale w końcu dzisiaj jej święto, więc się zlitowałam...:sorry:
Dobra zmykam i dam znać jutro po lekarzu - sorki, ale nie jestem w stanie dzisiaj wszystkim odpisywać...:-(

Przesyłamy urodzinowe życzonka dla wczorajszego solenizanta Kubusia i 'naszej rówieśniczki' Kayusi;-): przede wszystkim dużo zdrówka, uśmiechu, słonka przez całe życie i duuuużo miłości!!!!:-):-):-)
 
Wszystkiego najlepszego dla Jolusi z okazji pierwszych urodzinek !!!!!!!!!!!!!!!!!
:-*************


Stefanna zdrówka dla Martynki:tak:U mnie Mela cos pokaszluje i ma mały aktar i chyba jutro sie z nia wybiore do lekarza:confused2:
Ninja ale sie usmiałam:-D:-D:-D:-D:-D


a zapomniałam napisac ze od soboty Kondzik jest posiadaczem górnej 3:tak::-) i ma juz 11 zeboli:happy:
 
Jolu życzę Ci aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki. :-)

Mrówa to jeszcze tylko 9 zostało do końca.:tak: U nas cały czas 8 jest od stycznia nic sie nie ruszyło w tym temacie

Stefanna ja wczoraj Alę wystawiłam na balkon, ale z nieprzymuszonej woli, a wręcz na jej żądanie :-) nie mogłam z nią wyjść na dwór bo Basia spała a na placu zabaw obok była jej koleżanka z przedszkola i sobie pogadały trochę:-D Aż byłam zdziwiona że moje dziecko takie konwersacje potrafi z rówieśnikami prowadzić:-D Najlepszy tekst, po tym jak zwróciłam Ali uwagę żeby się nie wspinała po balkonie: "Moja mama mi tu stoi nad głową"

Befatka naucz go wszystkiego, to w przyszłości żona będzie miała z niego pożytek ;-):-D
 
reklama
Ninja, nie życzę Ci tego co wszyscy, bo to już wiesz.
Życzę ciekawych pomysłów i oczywiście ich realizacji też. Byś potrafiła cieszyć się z każdej chwili - nie tylko z tych cudownych, jak jest w zwyczaju. Dobrego wyboru, gdy okaże się, że jesteś na dróg rozstaju. Byś spotykała tylko ludzi - aniołów. By te z Twoich marzeń, które spłonęły, powstały z popiołów. Optymizmu od stóp po czubek głowy, byś cokolwiek robisz angażowała się w całości, a nie do połowy. By udało Ci się to, o czym inni by pomyśleć się nie ośmielili. Wiedz, że tylko Ci, którzy mieli ponadprzeciętne http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000 pragnienia szczyty zdobyli.


Ponadto spoźnione, acz szczere życzonka...:tak:

Filipku, Kay'u, Martynko
życzę Wam:
spełnienia marzeń pod puchową poduchą, namnożenia się pieniążków ukrytych w porcelanowej świńce, wielkiego kosza kwiatów http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000 z bijącym w głębi czerwonym serduchem, komety Haleya z jasnym warkoczem i anielskich przyjaciół.
36_22_26.gif


Na razie tyle, bo szykuję się na kilku gości choć impreza urodzinowa 13 kwietnia:tak:a zaglądam rzadko bo mąż chory
Mrówa i Asiu, dziekuję ślicznie za życzonka... buziaki

 
Do góry