reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Dzień dobry :)
Mąż pojechał na zajęcia a ja od samego rana z dwójką szalonych dzieciaków. Co Wy dajecie dzieciom pić że śpią do 10-tej? Moi wstają o szóstej :(

Weronika, Marteczka, poleci wolniej :) Pierwszy rok życia dziecka jest szalony, w drugim jeszcze też się bardzo dużo zmienia, a potem owszem, rozwija się ale niekoniecznie w kierunku porządanym przez matkę :) Po później to energia idzie gównie w pyskowanie i kombinowanie, jakby tu ponaciągać zakazy. Jeszcze zatęsknicie za słodkim niemowlakiem :)

Drużyna zgodnie jęczy że głodna, więc obieramy kierunek - kuchnia. Miłego dnia!
 
reklama
remeny- ponawiam pytanie, u nas pobudki moze nie o 6 ale o 7. Dla mnie to zawsze byl srodek nocy jeszcze ;-)

weronika- tez pozadkuje i wybieram fotki. Od narodzin Dawida nie wywolywalam nic i tyle sie nazbieralo ze czeka mnie pewnie pare godzin przed kompem.

marteczka- do kiedy mieszkalismy z tesciami ( do kiedy Dawid skonczyl 6 dni)
bylam wiecznie zla, niezadowolona, denerwowal mnie brudny zlew, niezmyte naczynia czy np nie odkurzanie dywanu odkuraczem tylko czyszczenie szczotka- czyli generalnie pierdoly . Wyprowadzilismy sie i w koncu odzylam, Marcin zreszta tez. Placinmy na mieszkanie prawie polowe pensji meza ale nigdy nie powiedzielimy ze zalujemy.Masz troche racji ze to duzo kasy ktora nie jest zadna inwestycja, chyba ze liczymy tu zdrowie psychiczme. Mam nadzieje ze dogadacie sie z mezem.

a teraz pytanie czyli powod mojego zjawienia sie tytaj,
zajrzalam z ciekawosci Dawidowi do buzki rano bo kiepsko spal, marudzi od 2 dni, nie zjadl sniadaniania. Nic nie znalazlam, patrzylam na 3ki
pomyslalam zeby profilaktycznie posmarowac mu bobodentem
i wlozylam mu palec do buzki a tam na wysokosci 4ki TAAAAK opuchniete ze dostalam lekkiego ataku paniki. Nie chcial sobie pozwolic ale z trudem udalo mi sie zajrzec. Normalnie wyglada to jak by sie pozadnie walnal bo to nawet nie jest czerowone tylko czerwono-sine.Jestem pewna ze nigdzie sie nie udezyl ale martwi mnie ten kolor. Mialyscie z czyms podobnym doczynienia?
I dziwne ze 4ka wychodzi przed 3ka, co nie?
Gdyby nie sobota to polecialabym juz do lekarza bo i tak mamy zalegle szczepienie a tak to du.pa no i sie martwie
 
Iza Zuzia tak miała jak jej wychodziły górne czwórki, wyglądało jak krwiak, a do tego miała prawie 40 gorączki. Trójek też jeszcze nie ma, a teraz wychodza jej dolne czwórki:tak:
 
Iza jeżeli Dawida boli tylko gdy to dotykasz i jezeli nei am zadnych obrażeń zewnętrznych na policzkach, to raczej są to zęby. I jak już chyba Doris pisała, to zazwyczaj czwórki wychodzą przed trójkami :tak:
 
Asze jak sie bawiłaś?
U nas w rodzinie to nikt nie chce sie żenić, więc żadnych wesel na horyzoncie...:-(
 
o dzieki wielkie za te slowa!!!

wracam go zabawiac bo nie jest fajnie :-( wywalil wszytskie ciuchy z szafy ale nie ch mu bedzie :happy:
pozdrawiam
 
Hej iza to na pewno 4.A kolejnością się nie przejmuj bo Gabi np.nie ma jescze 2 u góry a ma już 4.RZadko teraz spotyka się prawidłową kolejność wyrzynania.Wszystko ok:happy:
 
Mamma ucałuj Jasia i przekaż mu spóźnione:zawstydzona/y: życzenia od nas. Wszystkiego NAJ

My dzisiaj wybierzemy sie w końcu wszyscy razem na działkę, bo dzieciaki wyleczone to sobie pohasają.
 
Witam dziewczyny, ale mam zaległości... Postaram się być teraz na bieżąco.
Dzisiaj Emilka tak się wyszalała na basenie, ze teraz nie może usnąć - chyba nadmiar wrażeń. Nawet jej już chlapanie w oczy nie przeszkadzało. Teraz właśnie stoi w łóżeczku, patrzy na mnie i stuka, żebym do niej podeszła - łobuzica mała. U nas od tygodnia króluje słówko da i to - do wszystkiego wyciąga rączki i mówi da, jak nie dam, to da, da, jak dalej nie daję, to krzyczy da, da, da, da.... Ząbków mamy już 13-cie, tylko ciężko jest z ich myciem - wzbrania się przed tym strasznie - przygryza szczoteczkę i koniec mycia. Macie może na to jakieś sposoby?
 
reklama
Najlepsze życznie dla Jasia:-) STO LAT!!!!

Iza u nas tez najpierw były 4 a potem 3 wiec wszystko w porzadku:tak: Biedny Dawidek pewnie go mecza bardzo te zeby:no:
Doris Kondzik tez ma juz 13 zabka i kolejne sie pchaja nonstop pcha raczki do buzi i szuka:baffled: Widac ze Emilce podoba sie na basenie :-) mała psotnica z niej rośnie i:happy::rofl2:

dziekujemy sliczniem za życzenia urodzinowe dla Melci :-)
 
Do góry