reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Halo
niekat-oj oj no ja cie widzialam i mysle ze super wygladasz pisze serio serio ale wiem ze kazda z nas zawsze cos w sobie znajdzie nie tak bo mi tez wiecznie cos nie pasuje!!! Zycze ci zeby humorek dobry powrocil , zdrowka no i ladnie sie rozkrecil Marcel:-):tak:
AsiaM-ja mam cichutka nadzieje ze z czasem z Arusiem tez da sie wspolpracowac bo jak narazie to on z reguly sam woli sie bawic itd
mamma-to gratulki powrotu do wagi:-):tak: ,zdrowka dla dzieciaczkow i udanego wypoczynku w Sopocie
kra-tobie tez zycze duzo dobrego humorku , powodzenia w poszukiwaniu pracy oraz spoznione zyczonka z okazji WELNIANEJ rocznicy:-):-):-)
A ja kochane za chwile lece zlozyc cv do sklepu z butkami bo potrzebuja tam kogos i a noz mi sie uda dla chlopakow mam opieke dziewczyna mojego brata bedzie z nimi a predzej byla 1.5 roku z mala dziewczynka wiec powinno byc dobrze od wrzesnia Arka raczej mi przyjma do przedszkola a Domis nadal bedzie z ta Wiola no jestem ogolnie dobrej mysli zobaczymy czy sie uda a jak nie to trudno widocznie tak musi byc z czasem sie cos trafi buzki lece sie szykowac:-)
 
reklama
hejka!
Podczytuję żadko..a co dopiero z pisaniem:zawstydzona/y:!wstyd i hańba!
..ale..póki co ..od soboty jestem sama za dziećmi..Piotrek wyjechał na targi do Niemiec..Alexa kaszel nie miał konca..(bo nie zapeszając..jakby mu przechodziło..)i w piątek jak wróciłam z pracy(a Piotrek jeszcze był) postawiłam mu banki..i wczoraj drugi raz..Pani dokto kazała tak 3 razy..i w następną środę na osłuchanie..
Ale dzień po tych bańkach musimy być w domku..i tak dziś juz niemam pomysłów na zabawy..a do tego musiałam klucze od domu schować..bo nic..tylko na pole! Szkoda mi go jak nic:-(...Wczoraj zadzwoniłam do pracy ż enie przyjdę..ale jutro juz muszę..i babcia ma przyjechać+ciocia...może sobie dadza radę:baffled:..
Dzięki bogu Tośka zdrowa..boje się o nią..bo ja okropnie się dziś czuję..i do tego cos mi charczy w oskrzelach:szok:..jutro po pracy to te banki pewnie mi będzie musiał ktos postawić!(siostra).. Dziś Tosia była tylko chwilke na polku..bo zaraz Alex chce..i jest mexyk..ale przyszła sąsiadka ..i wzięła ją na chwile..(godzinke).... Brakuje mi już Piotrka!!!..,a tu jutro moje urodzinki..:-:)-(
Dzieciom też brakuje..bo Tośka to mprzeciez "tatusiowa",..a rano to tylko patrzy na łóżko i "tata"..i minka że go niema(raczki rozkłada)..
Wybaczcie że tak tylko o sobie..ale czuję sie nie najlepiej..,zresztą nic ni epamietam co u kogo:zawstydzona/y:..
ściskam was wszystkie..mamuski i dzieciaczki!
 
Mrówa - Emilce też już prześwituje 14-ty ząbek.
Dusia - Emilka zawsze lubiła się kąpać, dlatego zapisałam ją na basen, ale może w basenie na dworzu Michałek też polubi wodę.
Beti - szkoda, że Twój mąż tak się zachowuje. Emilka rzeczywiście bezstresowo przechodzi ząbkowanie, czasem pomarudzi, ale tylko troszeczkę. Mi często Emilka wyrywa szczoteczkę i wyrzuca, a jak nie dam, to jest krzyk.
Weronika - przy problemach z drogami moczowymi chyba basen właśnie nie jest wskazany. Jak Emilka ściąga czapeczkę, to podobnie jak dziewczyny - na jakiś czas zakładam jej kaptur. Jak przestanie próbować go ściągać, to znowu czapeczkę.
Ninja - niedzielny wieczór to u Ciebie przygotowania do pracy? - nie zazdroszczę.
Asze - fajnie, że wyjazd udany!
Niekat - chyba dopadła Cię wiosenna depresja, trzeba to po prostu przetrwać i niech Ci waga nie zaprząta głowy, bo ładnie wyglądasz i na pewno mężowi się podobasz.
Kra - spóźnione wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!
Kasik, Kra - powodzenia w poszukiwaniu pracy, trzymam kciuki!
Ewa - zdrówka dla Ciebie i dzieci! Biedny Alex - musi siedzieć w domu, a taka ładna pogoda.

Emilka też lubi się chwalić swoimi umiejętnościami - robi pa, pa, bije brawo, przybija piątkę, mówi jak szczeka piesek, jak mówi gąska, tańczy przy każdej muzyce i czasem śpiewa. Sama stoi jak się nie zorientuje, że jej nie trzymam, dalej chodzi tylko trzymana za rączki, albo przy pchaczu.
 
takie tyły mam że aż wstyd, i do tego nadrukowałam mega posta i mi wcięło :wściekła/y: z tego co zapamiętałam:

Beti -mojej to i sznurki w czapce nie straszne bo tak drze że mało głowa jej nie odpadnie :nerd:
Mrowa - jak się wywołuje foty przezAllegro? Bo ja zacofana:zawstydzona/y::-D
Niekat - nie dziwne że sie wkurzyłas, bo mnie nerwa bierze jak mam iść do jakiegokolwiek urzędu, a te panie tam siedzące ... :wściekła/y: przemilcze 9mam nadzieje, że nie mamy tu nikogo z urzędówki :-D)
Co do Twojej wagi to dałabym Ci solidnego kooopa, i posłuchaj córci - dla niej jesteś najpiękniejsza!!!!!!!!
Kra - spóźnione życzenia z okazji rocznicy!!!!!
Mamma - zdrówka dla dzieciaczków, i grtki utraty wagi - u mnie tylko na + idzie, ale yle do sierpnia ;-)
Asia - chętnie oddałabym ci moge zbędne kg, bierzesz??:tak:
Ewa - dużo zdrówka dla Was i oby Tosia nie załapała.
100 lat 100 lat niech żyje nam!!!! Dużo miłości i radości w dniu codziennym!!!!
Doris - dlatego nam pozostaje tylko "prywatny" basenik na ogrodzie;-)

A teraz co u nas, byłyśmy wczoraj na szczepieniu. Nelcia była dzielna, troszkę popłakala,ale myślałam że będzie gorzej - wazy już 10 950 :-) klocek jeden, tylko Pani kazałanam w trzewikach chodzić (a miała takie dziewczęce buciki a'la lakierki), witaminę D do czerwca, a później przerwa i od października.
Ja nadal smarkam, mniej kaszlę - bioparox niewiele pomógł:confused2:
Całe dnie spędzamy na polku, molestuję dziadka o piaskownicę, bo mała grzebie w kretówkach :sorry:

No i stuknęła mi 100-dniówka :szok: a jeszcze niedawno miałam poprzednią :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Weronika szukam uzytkownika ktory wywołuje zdjecia i kupuje pakiet 100lub 200 zdjec i potem przysyłaja na adres z allegro;-) zdrówka:-)
Doris Emilka to jet przodowniczka w zebach namłdsza i ma juz tyle zeboli :tak::-)
Kondzikowi tez sie wykluwa 4 dolna;-) ida łeb w łeb:-D
Ewa wszystkiego anlepszegona "18"-tke;-)
 
Ewa zdrówka dla Ciebie i dzieciaczków i wszystkiego Naj z okazji urodzinek! :tak:

Kasik powodzenia z tą pracą!

Niekat chyba jednak źle się wyraziłam z tymi procentami, bo jednak u niektórych takiego 10% spadku wagi nie byłoby widać, a inni przy takim spadku wyglądaliby jak kości obciągnięte skórą. W każdym wypadku mam nadzieję że nie zamierzasz się głodzić ani katować ;-)

Doris to Emilka ładnie się rozwija intelektualnie, masz się z czego cieszyć :tak:

Weronika Basia chodzi w takich niby balerinkach, zapinanych na rzep, po dworze. Miała wcześniej buciki skórzane ale nóżki jej się strasznie pociły :baffled: więc teraz jak wyrosła to kupiłam takie "szmaciane".

My wczoraj dosyć długo byłyśmy w plenerze i zwiedziłyśmy sobie najbliższą wioskę (odległość 2 km od domu),w której jest wiele ciekawych rzeczy:
-kościół
-sklep
-szkoła
-poczta
i to by było na tyle :-D Dowiedziałam się że jest tam w szkole przedszkole i to nawet darmowe :szok: więc Alę chyba od razu po przeprowadzce poślę, żeby poznała miejscową ludność ;-) W końcu nie może się przyjaźnić tylko z siostrą :laugh2:
 
Mrowa - dzięki, już znalazlam, zaraz kupię pakiecik bo jak ostatnio prosiłam M to oczywiście zapomniał, a puźniej okazało się że wyprałam Pendriva (czy jak to się tam pisze) i nawet nie wiem czy działa :zawstydzona/y:
Asia - no właśnie coś jak balerinki te buciki, ma takich 3 pary (tzn. już 2 bo dziś stwierdziłam że chyba z jedych wyrosła) i adidaski. Ale i adidaski nie mogą być bo niby za niskie tylko trzewiki :baffled:
Fajnie że przedszkole blisko i to darmowe :cool:

Zapomniałam wcześniej, a'propo ząbkiów - Dr wynalazła jej 16 - choć wg mnie ma 14 :-)
 
ewa-zdrowka dla was i WSZYSTKIEGO NAJ NA TE NASCIE LATEK BUZKI:-):-):-)
Doris-e to super Emilka sie rozwija:-) pieknie:tak: oby tak dalej
weronikaa-kurcze no faktycznie dopiero co myslalas czy jestes w ciazy czy nie a tu prosze juz 25tydz:-):szok: szok no i zdrowka
Asia-no to tylko korzystac z tego przedszkola:tak:
No a ja wczoraj zanioslam cv i bylam juz dzisiaj na 1 dniu probnym:-) i jutro jeszcze taz ide i sie okaze czy zostane ja czy ta druga dziewczyna co zemna dzisiaj byla dobrze ze M mogl zrobic sobie wolne bo niania dopiero w piatek przyjezdza:sorry: ogolnie to jestem pozytywnie nastawiona no ale zobaczymy. Po 3.5 rocznej przerwie w pracy super sie czuje znowu cos sie dzieje i zawsze to wiecej pieniazkow ale jak mnie przyjma o ile to nastapi to pewnie wtedy dopiero do mnie dotrze ze nie bede sie widywala z moimi malusimy chlopaczkami:-:)zawstydzona/y: oj oj az mnie brzusio rozbolal to lece ich kapciac buziaczki dla wszystkich choraszkow

 
reklama
Do góry