reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Dzieki dziewczyny! Ale jakos tak nie moge uwiezyc :-)
Staralismy sie od kwietnia bo w kwietniu wychodzila mi dziewczynka na tym kalendarzu chinskim haha puzniej w maju chlopiec i puzniej az do wrzesnia dziewczynki. Wiec jak nic nie wyszlo w kwietniu to muwie poczekamy do czerwca i w maju mielismy stosunek zaraz po mojej @ no i puzniej chyba z tydzien po owulacji wiec niewiem kiedy to sie stalo :-)
zaraz jedziemy na zakupy wiec kupie jeszcze jeden test jakis z innej firmy aby sie upewnic :-D
 
Dusia, bardzo bardzo się cieszę. Niech maluszek rośnie zdrowo. A Tobie życzę tylko tych miłych doznań ciążowych. No i trzymam kciuki, żeby jednak dziewczynka była, bo rozumiem, że chciałbyś parkę.

A ja się pochwalę. Ze miesiąc mam zostać ciocią i dla Tosieńki wydziergałam taki komplecik. Zastanawiam się jeszcze nad zrobieniem rękawiczek-niedrpaek. Ale na razie mam dość szydełkowania.
buciki (muszę jeszcze guziczki dokupić, dzisiaj zapomniałam)
buciki.JPG

czapeczka (tylko nie wiem, czy dobrze dorobiłam uszka i czy kwiatek nie jest za bardzo z boku, ale brakuje mi modela do przymiarek)
czapka.JPG

i to samo na "modelach" :-D
modele.JPG
 
GIZA- prześliczne!!!! Takie buciki dostałam od Filipka chrzestnej i teraz wiszą koło łóżeczka przyczepione do ramki ze zdjęciem i odciskiem rączki i stópki . Piękna pamiątka będzie nawet jak dzidzia wyrośnie :-)
 
Dusia ogromne gratulacje !!!!!!!!!!!!!! Fajnie, ze wamsie tak szybko udalo:-)

Giza przeslodkie. Masz talent kobieto. Jak spojrzalam na czapeczke to pomyslalam ze moze faktycznie kwiatek troche za bardzo z boku ale na modelach wyglada fajnie. No i usmialam sie z tych modeli.

No a my juz pierwszy etap podrozy mamy za soba i siedzimy u dziadkow (moich tesciow) w Belgii. W niedziele ruszamy nad morze na tydzien a potem etap drugi czyli USA. Jakos naprawde nie chce mi sie leciec na chwile obecna.
A poza tym Zoska drepta coraz pewniej samodzielnie (zaczela tak jakos zaraz po moim poscie, ze jeszcze nie chodzi - moze sie zawstydzila ;-)). Cwiczy upor i wybryki i je, je, je, je.... Normalnie jedzenie to pasja. No i wyglada przez to tez dobrze;-) Zastanawiam sie czy jej na diete nie przezucic:-)
No i pogoda moglaby byc lepsza bo ajkos tak w kratke tutaj.... i slonca nie za duzo:-(
 
Giza-Dzieki! Ale masz talen no i checi! Sliczne te rzeczy no i modele niczego sobie :-D

Cicha- Dzieki! Ciesz sie ze mala lubi jesc oby tak dalej, bo muj nie jadek to tylko kasze manna a wszystko inne jest beee no chyba ze pizza bo jak nieraz kupie to tylko pudelko zobaczy i juz wola mniam mniam no i dostaje ta koncuwke co jest samo ciasto
 
Dusia serdecznie gratuluje i ciesze sie razem z Wami:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Gizia ale z Ciebie talenciara.Te buciki boskie.Twoi modeke mnie robroili:-D:-D:-D
Ja tez ide dzis odwiedzic maluszka kupiłam komplet dla małego facecika koszula+jeansy,slarpetki,polarowy pajacyk i balonik z napisem It,s a Boy do tego dostaną jeszcze kolejną torbe ciuszków po kayi w nie rózowym koloze :-D:-D
Miłego dnia laseczki
 
reklama
zaraz wywale tego laptopa przez okno, w ciągu pół godz wyburaczył mi się z 6x kasując oczywiście posta którego usilnie chce napisać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Na początek od końca -
Dusia- OGROMNIASTE GRATULACJE!!!!!
ale się cieszę! Uważaj na siebie, bo Michałek to już kawał klocka. No i nie jestem juz sama:-)

Kra - ja to chyba moge zapomniećo planowanej 2 tyg przed terminem CC, bo następna wizytę mam 17-07 czyli wlaśnie 2 tyg przed. Wczoraj jak gadałam z ginem to wyszło że oni tam stawiają na SN,a jak zapytałam czyt o nie za krótki okres to coś mruknał, że jak "bardzo będę się upierać to mi zrobia" :eek:
Dał też plik skierowań m in. na USG na 27-06 i kazał czekać na rozwój wydarzeń:baffled:

A pozatym, to młody niby już glacą w dół siedzi, ja mam 1,5kg + od ostatniej wizyty, czyli dobijam juz do 10kg
 
Do góry