reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam,
Niekat, szkoda ze brak "wkładu finansowego" hamuje rozwój takiej działalności... tak to już u nas jest:-(
Stefanna, ja też mam takie dni... niestety moja panienka wstaje o 7, a kładzie się około 20-20.30
Przy okazji wyrazy współczucia dla Anetki... daje Filipek popalić mamusi...:no:
A przy okazji ja dzień ojca zrobiłam 21:-p widać że świętowanie udane, bo dotąd się nie pokazałaś:-D

I to na tyle... reszta jak mała uśnie... właśnie mi marudzi i ciąnie do drzwi wyjściowych... jedziemy rowerkiem do sklepu:-)
 
reklama
Hej :-) ja też jeszcze żyje i podczytuje ale jak moje dziecko dalej będzie robiło sobie pobudki o 5 to ja nie wiem czy długo wytrzymam. Chodzi spać o 21 a o 5 rano koniec spania, a ja jestem ledwo żywa ..... Zdrówka dla chorusków , u nas ostatnio pogoda beznadziejna ale mam nadzieje że dziś będzie słoneczko. Pozdrawiam :-)

no moglabym dokladnie to samo napisac z tym ze moj kawaler jeszcze sie ok 1szej na jedzenie zaczal budzic wiec wesolo nie jest. dzis od 4tej nie spi... mam nadzieje ze to wreszcie te trzonowce wylaza i juz niedlugo bedzie po wszystkim

ja dzis w domu bo wreszcie bede ogladac okoliczne przedszkola. tu juz trzeba teraz niestety rezerwowac te dobre (nawet na dwa lata do przodu!) bo listy rezerwowe sa podobno koszmarne :baffled:
 
Hejka
MrsF- Dobrzez ze zajrzłam.Fajnie ze napisałas o przedszkolu bo ja na smierc zaponiałam a dajesz Jamesika do jakiegos katolickiego przedszkola czy masz cos innego na oku??Bo ja nawet zbytnio nie wiem czym sie kierowac przy wyborze ale wszyscy radzą katolickie szkoły
 
Cześć Kobiety:-)
Właśnie wróciłam wcześniej z zajęć, a chłopcy jeszcze urzędują z tatusiem na dworze, to mam chwilę, żeby skrobnąć;-) Ostatnio pisuję dość sporadycznie, więc wybaczcie, że nie odpowiadam każdej z Was, no i tym bardziej dziękuję, ż jeszcze o mnie pamiętacie;-)
Na teroii wylazł ze mnie dziobak i pan Kazio patrzy tak na mnie jakoś krzywo, bo go złapałam na byku i znalzałam błąd w wydrukowanych przez word testach i on to musi teraz zgłosić:baffled:ale i tak jest wesoło - gorzej będzie z jazdą:-p(weronika ja sama sobie tak wkręciłąm, że się nie nadaję, a nie M, ale on powinien zaprzeczać, więc i tak ewidentnie jego wina;-):-p)
Dzieci już się trochę dograły - Kudłaty od wczoraj poświęcił się malarstwu do tego stopnia ,że w 2 dni zużył całą pakę farb plakatowych, ale ta cisza jest bezcenna do tego stopnia, że jeśli będzie trzeba to kupię dzieciakowi nobilesa czy inny dekoral w różnych kolorach:cool2:On nawet nie maluję, ale drukuje - tak mu to szybko idzie:dry:
Emi już trochę mniej uskutecznia walenie głową w co popadnie, ale z lubością odkrył słowo "baaaaam" i wszelkie czynności z tym związane - wybebesza szuflady, przewraca krzesła, a wczoraj obudził Błażka ....walnięciem rondlem w głowę:angry:biedne dziecko przyszło do mnie do łóżka się pożalić i przytulić, a ten mały małpiszon przybiegł za nim i rzucił mu w nos moją komórką:szok:
Ponadto wpadłam ostatnio w szał kurodomowienia i sprzątam po dwa razy dziennie włącznie z myciem podłóg - zastanawiający jest jednak fakt, że rano jest tak samo jak gdybym sprzątała raz na dwa dni, więc myślę, że szybko mi ten etap minie;-) Dość mam tylko zbierania garnków po całym mieszkaniu, bo "gotowanie" to nowa pasja Emi-ludka:baffled: Czy to już jest fobia, jeśli dziecko przed pójściem spać przynosi i ustawia na ławie w pokoju WSZYSTKIE garnki z kuchni? Wcześniej nie poszedł spać jeśli nie włączył światła w piekarniku ;/ No cóż jaka matka, takie dzieci - pozostaje mi już tylko ograniczyć serię do tych dwóch egzemplarzy ;)
 
Ostatnia edycja:
cd....

Beti - no to Jola coraz odważniejsza w chodzeniu :cool2: Tylko czekać aż zaczniesz ją ścigać:-)
Kochana jakby teraz nie uciekała... na razie daje się złapać:-p:-D a mamy małego pieska, który tez lubi uciekać a Joli w to graj... i mam 2 łobuziaki, ale jeszcze nie mogę się przestawić na całodzienne przebywanie z małą... jak teściowa z nią dawała radę:baffled:
Ale ta twoja ciąża szybko zleciała... oczywiście nam na BB:-p;-) przypomniały mi się ostatnie tygodnie marca 2008:-D
Doris, dzięki za pocieszenie;-) fajnie Wam z tym wyjazdem do Bułgarii i Turcji... też bym tak chciała...
Darinia, ja też będę na weselu w tą sobotę... może na tym samym;-) a pogoda już zamówiona, a ja jeszcze nie mam sukienki i butów:shocked2:
podobnie jak Wy córki nie bierzemy, bo by się tylko umęczyła, a szkoda bo to jej chrzestny... ale zostają jeszcze poprawiny... :tak:
PM, świetny wyjazd:tak: super, że są zakłady pracy, które organizują takie rodzinne wyjazdy:tak: a o karmieniu piersią to już zapomniałam, ale dzięki Tobie sobie przypomniałam;-) dobrze, że sprawdzone, babcine sposoby nie zawiodły i tym razem:-)
MrsF&Befatka, na pewno wybierzecie najlepsze przedszkole dla swoich pociech... :tak: ja w razie czego mogę brać małą ze sobą do 5-6 latków... opieka zapewniona:-D
Kra, ale dziobnęłaś... czyli musza wszytskim zmienić testy nie tylko w Twoim ośrodku...:confused:
ale ten mój zięć się rozbrykał:no: z drugiej strony jakby był za spokojny to byś się zastanawiała czy wszystko z nim w porządku...
ma chłopak manię:tak:
Jola też daje czadu, pocieszam się, że do 18-stki może się wyciszy:-D
a Błażejek sie wyciszył wczesniej... może i na Emiego znajdziesz sposób:tak:

A i jeszcze jedno: czy dajecie smykom mleka krowiego zamiast modyfikowanego... a i jeszcze jeśli dajecie mleko na noc, to ciągle przez smoczek czy niekapek:confused:
 
Witam i tylko na chwilkę-włśnie skończyłam pakowanie bo jutro jedziemy do Chorwacji.Mam nadzieję że pogoda będzie ok bo podobno w zeszłym tyg.było średnio:baffled:Także dziewczynki dużo słońca wreszcie i do usłyszenia...Pa pa
 
Mamma, miłego wypoczynku.
Beti, Mila niestety ciągle pije mleko z butelki. Wodę, herbatki, soczki pije albo z kubka, albo z niekapka albo przez rurkę. A mleka nie chce inaczej pić. Przemek miał dokładnie tak samo. Co do rodzaju mleka, to wiem, że jeśli dziecko jest zdrowe, można dawać już zwykłe. Mila dostaje preparat mlekozastępczy.
Przemek chory. Trzeci dzień ma gorączkę. Wczoraj dostał antybiotyk i mam nadzieję, że będzie już lepiej. Milcia na szczęście zdrowa. Ale siedzimy przez kilka dni w domu.
 
beti ja Marcelkowi na razie nie daje mleka krowiego (tylko rpzetwory) bo miał alergie i nie chce kusic losu.jest na Nan Junior z kaszką.Nawet płatki kukurydziane mu na tym robie czasem;-)i wtedy jest "duzy jak Oliwia":-pPije z butleki z niekapkiem juz od dawna ale czasem przez smoczek tez mu podam bo mam taki z powiekszoną dziurka a kolacja jest dośc gęsta.Poza tym że pije to mleko na dobranoc resztę napojów to z kubka niekapka lub z butelki typu Kubus Play.bardzo fajnie mu sie z tego pije i nic nie rozlewa.Ze zwykłego kubka tez umie pic ale nie daje mu często bo zawsze sie przy tym pozalewa.tylko jak np ja piję i sie domaga to dam mu łyczka.:tak:
mamma Wy to sie nawypoczywacie:tak::-)udanego wyjazdu:sorry2:
 
Witam,
Mamma, dużo słonka na urlopie... może i u nas w końcu trochę przygrzeje :)
Giza, dzięki za odp :-) trzymajcie się zdrowo i niech Przemek szybko dochodzi do zdrówka... pogoda na razie nas nie rozpieszcza:tak::-(

Miłego piątku
 
reklama
[FONT=&quot]Mamma udanego wypoczynku i duzo słońca!!!!!
Kra przynajmniej nie nudzisz sie w domu;-):-D nieżła jestes skoro wyłapałas bład w druku:tak: a tak sie bałas i nie taki diabeł straszny ...;-)
Beti Kondizk czasem pije kakao ale w zwykłym kubku z łzyeczka musi byc:sorry2: tak to jada kaszki ml-ryzowe łyzeczka.
Befatka Mrsf
napewno cos znajdziecie odpowiedniego dla maluszków.

My w weekend jedzimey do szczawnicy ze znajomymi mam nadzieje ze pogoda dopisze:tak:Byłam wczoraj z Kondziem u ortopedy i wszystko w porzadeczku:-)

[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
Do góry