reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Witam,dawno dawno temu....
Dlugo nie zaglądałam ale żyjemy i mamy się dobrze.Gabrysia jest już przedszkolakiem pełną parą i super się zaadoptowała tam. Rozwijamy się prawidłowo...
Przede wszystkim gratuluję podwójnym mamusiom-NINJA i Tobie CÓRY!!!!
Nie jestem na bierząco ale obiecuję poczytać co nieco co u was.pozdrawiam i trzymajcie się ciepło:**
 
Ninja gratulacje :tak:

U nas już mąż wrócił o 3 w nocy a teraz pojechał odebrać Basię od babci. Popołudniu ma robić klatkę, bo mamy zamówionego królika na ten weekend (takiego dużego, do ogrodu, no i w ciąży:-D).

Dusia u nas Basia je prawie wszystko to co my. Na śniadanie płatki z mlekiem albo jakieś serki dla dzieci, na obiad zupy i drugie dania, zależnie od tego co mamy to je albo ziemniaki z mięsem, albo makaron z sosem, ryż też zje... Nie lubi za to naleśników. Na kolacje je trochę chlebka, szynkę lub parówki, żółty ser, ryby z puszki lub wędzone. Między posiłkami daję jej owoce, czasami ciasteczka, trochę czekolady. Wydaje mi się że zjada dosyć dużo, na pewno więcej niż Ala.:baffled: Ta też je wszystko tylko pół porcji takich jak Basia.
 
Ninja gratulejszyn!!!! to będize Bianka czy Blanka? czy moze zmieniłaś zdanie;-)
Mamma Witaj!!! co tam u was:-) widze że większośc marcowiątek to przedszkolaki:cool2:
Asia będziesz hodować króliki? a jak z twoja nauką zdecydowałaś sie?
Dusia z chęcią bym zagłosowała ale niemam pojęcia jak:sorry2:
Weronika duza moja synowa:cool2: za to synus to mizernie wypada przy Neli ma chyba 12 kg:sorry2:
Niekat co tam u was?????

Wczoraj poszłam z dzieciakami na grzybki po południu , dziś też zamierzamy;-) Obydwoje lubia chodzić po lesie:happy2:
 
Mamma80 - Witaj spowrotem! :-)

Mrowa - no właśnie nie jestem przekonana do tych imion, będę się zastanawiała jeszcze nad innymi ;-P

My zaraz lecimy po drzewka na działkę - zwykłe sosny ze 20 , borówki no ale znając życie przytargam coś jezcze. Muszę jeszcze rodzinkę przekonać, że to świetny posób na spędzenie soboty bo inaczej będę je sadzić do piątku ;-)

Kurze wszyscy już wiedzą, że dziewczynka tylko małżon jeszze nie - właśnie wczoraj ok południa poleciał z Ghazni do Kabulu a tam nie ma ani telefonu ani netu :-/
 
Ninja - wielkie gratulacje!! Mam nadzieję że nic niuni nie urośnie do porodu:-D
Mamma- witaj!
Asia- hehe ciężarny królik, znowu się rodzinka powiększy :-D
Mrowa - no faktycznie moja panna z tych większych, ale kurcze wcale nie wygląda, no może jej wzrost podciąga wagę bo jest wysoka :szok:

a ja stukam z Lublina. Moralniaka miałam strasznego jak wychodziłam, Nela spała a Filip szalał. Oczywiście wściekły M nie raczył wrócić z pracy na czas więc poprosiłam teściową aby przyszła do dzieci. Wczoraj był nadąsany ale dziś jak dzwoniłam to już normalnym głosem mówił.
Tęsknie, ale super taka odskocznia .....
 
Ho ho, widzę, że dziewczynki w modzie:tak::tak: Ninja chyba miałaś takiego samego czuja jak ja, ja też od początku po prostu wiedziałam, że to będzie dziewczynka:-):-) No to teraz do dzieła!! Szalej z kwiatkami w pokoju malutkiej!! A kiedy będziesz mogła poinformować mężula?? pewnie będzie najszczęśliwszym facetem na świecie!!! A w sumie, to oprócz Weronikowego Filipka, to po naszych marcowych pociechach same panienki przyszły na świat:happy2: A tak a`propos, ma któraś z was jeszcze link do tego kalendarza chińskiego czy jakiegoś tam, który "wyliczał" płeć dziecka, bo aż bym sobie sprawdziła czy teraz też mi się zgadza.
Weronikaa ładuj akumulatory ile tylko się da!!:-) Dzieciaki mają super opiekę, a poza tym, to chyba już jutro wracasz...
Asia królik w ciąży:-D:-D:-D Ale ciekawe atrakcje macie!!:-D:-D:-D
Kra wracasz po takim czasie, a taki skąpy post:-( Uracz nas jakimiś dokładniejszymi informacjami - gdzie w końcu udało ci się znaleźć pracę? Coś na miejscu, czy jednak Wrocław??
 
reklama
Do góry