reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
dzięki dziewczyny za odzew ;)

Ninja & Niekat - a nie pocą się dzieciaki w tych fotelikach:nerd:? Materiał jest porządny?? Pierwszy co dzieciaki miały dostałam od szwagierki i to była masakra, w ciepłe dni lub w dłuższą jazdę mieli plecy mokre jak kąpieli :(
Niekat - luknęłam na allegro i ten Tymonowy już za 184 z wysyłką dostanie. No i za tym na + jest to że ma 5 punktowe pasy

BERBER INFINITY MAXI 15-36kg 2xKOLOR W-wa od reki (1913879384) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
Hejka
Pamieta mnie tu ktos jeszcze :-)
Nadrobilam kilka stron grubsza poczytalam co u Was i troche mnie zmrozilo jak przeczytalam post Niekat.
Wczoraj dokonalam podobnego odkrycia w kupce mojej córci.Pojecia nie mm skad ta krew.Umówilam nas na piatek to GP i nie wyjde z gabinetu poki nie da skierowania badanie kalu. Prosilam juz go 2 razy (bo podejrzewalam ze zlpala jakes pasozyty w przedszkolu)ale mnie olal.
Niekat-duzo zdrowka dla Oli.Kurcze nie zazdroszcze to musi byc dla was straszne ,ale wierze ze wszystko sie pouklada:-)
doris -chyba nie mialam jeszcze okazji pogratulowac dzidziusia :-)Spokojnej ciazy kochana
Weronika-wow 19kg spora dziewczynka z Nelci a ile ma wzrostu?
Moja mala chyba od dobrego roku wazy 15 kg a wzrostu to niewiem bo dawno jej nie mierzylam
co do fotelikow moja wozi sie w takim
NEW CHILDS GRACO MIAMI PINK RECLINER LOGICO M CAR SEAT | eBay
ale mysle nad kupne podtawki bo mojemu przeszkadza ciagle montowanie i demontaz fotela kiedy jedzie do pracy i zazwyczaj mu sie nie chce wiec zamiast sie klucic to lepiej kupie podstawke niz ma dziecko jezdzic bez niczego.
Ech...normalnie juz mi czasem rece opadaja .....ale co tu bede wam trula
Gizia -tez jestem zszokowana szachami w przedszkolu haha mega
Ninja -fajne Tymon ma zainteresowania a traktory najlepsze haha.Moja Kaya nie uznaje lalek ,misiów itd uwielbia motory,pociagi ,samoloty ,samochody i roboty hahha.
Asia -jak Ty to wszystko ograniasz,dzieci dom i jeszcze praca.Podziwoam Cie kobieto


Tez musze sie pochwalic ze moja córcia jest przedszkolaczkiem. Chodzi w poniedzialki na 3 h a we wtorki i srody po 6h wiec mam troche luzu
Pozdrawiam...
 
Ostatnia edycja:
BEfatka klawiature popiołem posypać:tak:Fajne zaineteresowania ma Kaya - niczym moja Oli we wczesnym dzieciństwie;-)a truć nam nawet powinnaś - zaraz ninja nas przerzuci na zamknięty to będzie można troszkę poględzić;-)
ninja własnie może by zostawic jakiś odnośnik na głównej gdzie jesteśmy bo te dziewczyny które zaglądają rzadziej moga uznać że nic sie nie dzieje.
weronika Oliwii ten fotelik nie jest bardzo zabudowany materiałem i nie poci się od niego poza tym sam materiał jest bardzo wygodny jesli chodzi o zdejmowanie i pranie bo jest w 3 częsciach.Ale przyznaję że w Zenithcie Marcel czasem się zrosi.Nie kładę jednak tego na karb materiału za bardzo bo on tak po prostu ma.Aczkolwiek materiał jest o tyle słaby że przeciera się ten niby welur czy co to tam jest i blakną kolory.W tych miejscach gdzie Marcel mocniej eksploatuje materiał jest nieco wytarty i przebija taka siateczka spod spodu.Wkurza mnie to, bo juz go dobrze nie sprzedam...no to jedyny mankament.
tez juz znalazłam ten fotelik na alle ale tak tanio to nie... tylko 245 czy coś koło tego.Dzięki weronika:-)tylko ten co wkleiłas jest bez tych 5-punktowych pasów czyli wersja dla starszaków pewnie dlatego tańszy nieco
 
Ostatnia edycja:
hehe głupim fotelikiem forum rozhulałam :) tylko zaraz mnie Ninja zbeszta że to nie ten wątek na ten temat :zawstydzona/y:

Beti - WITAMY!!!!! No jasne że Was pamiętamy i oczywiście wstawiaj foty żeby przypomnieć nam Kaye! A Ty pracujesz, czy się obijasz pod nieobecność córci:-)??

Niekat- tak, tak. Te są droższe bo w wadze 9-36 i mają 5-punktowe pasy. Te co wkleiłam są od 15-36 i pasy 3 punktowe. Zapomniałam dopisać

Rady, już mnie diabli biorą na mój ogród - mamy mnóstwo drzew typu czereśnia, wiśnia, jabłonie, śliwki i jak teraz liście spadły to nie ma co z tym robić, codziennie od chyba tyg. grabie i palę (choć tyle że sąsiedztwo ok to i się nie czepia że smrodzę) i końca nie widać ...
 
weronika a czemu nie zbierasz tego gdzies w rogu podwórza i nie zrobisz kompostnika?wiesz jaki to potem świetny nawóz?!i jest gdzie obierki z domu wywalać;-)
 
Dzieki za mile przywitanie :-)
Weronika jeszcze sie obijam czasem jezdze na jakies cichowe zakupy ale i ogarniam domowe sprawy które z mala sa utrudnione.Zmieniam zarówki ,dokrecam śrobki w szafkach ,ocieplam okna itd :-D:-D

Moja chodzi dp przedszkola od 21 wrzesnia dopiero i juz zdazyla zaliczyc tygodniowe ferie haha

Zaraz wrzuce kilka fotek
Milego dnia
 
Niekat - super, że wyniki Oliwii są dobre, oby już nie było przykrych niespodzianek.
Asia - z imionami czekaliśmy do usg, żeby przekonać się jaka płeć. Nie mieliśmy wcześniej żadnych propozycji (oprócz wybranych przez Emilkę: Amelka i Rumianek:)) Gratulacje dla małej gaduły!
Weronika - Emilka też nie należy do najlżejszych. Ma 17 kg przy wzroście 104 cm, ale tłusta, czy gruba na pewno nie jest. Z resztą ja też w przedszkolu byłam taka pyzata, jak ona, a w podstawówce chuderlak.
Ninja - ale mnie rozśmieszyła historia o szachach:) Z wyjazdami do kogoś to zawsze tak jest - najlepiej zawsze się czuje u siebie w domu. Jeśli chodzi o przeniesienie na zamknięty, to mi też to obojętne i się dostosuję.
Giza- zdrowiej szybko!
Befatka - dzięki :) Super, ze się odezwałaś! Emilka też ostatnio ma fazę na Auta i nawet sobie zażyczyła bluzeczkę z Zygzakiem. Lalkami się też nie bawi, ale misie i inne pluszaki lubi.

Jestem po usg połówkowym. Będziemy mieć synka. Jak wiecie, wcześniej chciałam dziewczynkę, choć z biegiem czasu było mi coraz bardziej obojętne i już przed usg nastawiłam się na to, że pewnie będzie chłopiec, a Wy tu mnie straszycie jakimś odciąganiem o którym nawet nie miałam pojęcia. Jeszcze mamy problem z imieniem, bo żadnej koncepcji wcześniej nie mieliśmy.
 
Doris - mimo, że chciałąś drugą córkę, to pewnie okaże się, że fajnie jest oglądać różniece między dziećmi różnych płci! :tak::tak::tak::tak:
Co do wyjazdów , to Tymon był taki cygn, że jemu wszędzie wszystko pasowało.:sorry2:

W weekend jest u nas fajny, rodzinny rajd niepodległościowy, ale niestety przez to, że Sońka jest na piersi, musimy sobie odpuścić, a wielka szkoda, szczególnie, że w niektóych konkurencjach mój małżon byłby czarnym koniem tego rajdu... :sorry2:
 
reklama
doris jak to nie macie koncepcji?A Rumianek?;-)pamietasz jak giza miała nazwać córkę Zolinka bo tak wybrał Przemko?Może dopasujcie imie brzmiące podobnie... Zolinka - Milenka, Rumianek-?
Odciąganiem napletka sie nie martw.Ja to jestem panikara i czasem świruje póki nie oczytam sie w danym temacie.Potem jestem ekspertką;-)mówię Ci, z chłopakami jest fajnie, oni inaczej niż córki kochają swoje mamy... to się czuje:tak::-)
 
Do góry