• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marcóweczki 2011

Martus ale to naprawde nie ma znaczenia czy my szprychy czy nie,moja psiapsiołka jest tez dosc duza i jest super zadowolona np z Freya,musisz tylko patrzec zeby obwod był szeroki i zapinany na conajmniej trzy rzadki haftek ale nie ''w zdłoz a w szerz''.No ale wiem ze kazdy zna siebie najlepiej;)
 
reklama
Pastelka, Wiktorek jako prawdziwy przedszkolak cudny:tak::cool::-) - u nas pasowanie jest 26-go, dzieci mają mieć na głowach birety (takie jak w USA) i dostaną rożki obfitości ze słodyczami:tak:.
u nas dostali czerwone czapki, bo to niby miały byc krasnaludki ;)
ogolnie był chaos, przyszło za dużo ludzi, bo oprócz rodziców byli i dziadkowie i miejsc braklo, było duszno i ciasno... to pierwsze "przedstawienie" maluszkow, dzieci grzecznie stały i spiewały tylko 2 chłopcow ryczało. Na pamiątkę byl dyplom, kredki i malowanka. A potem poczęstunek.

edit
Scarletka- yyy jak to nic? Chyba nie ubiorą ich w spódniczki z bambusa :O ???
 
u nas dostali czerwone czapki, bo to niby miały byc krasnaludki ;)
ogolnie był chaos, przyszło za dużo ludzi, bo oprócz rodziców byli i dziadkowie i miejsc braklo, było duszno i ciasno... to pierwsze "przedstawienie" maluszkow, dzieci grzecznie stały i spiewały tylko 2 chłopcow ryczało. Na pamiątkę byl dyplom, kredki i malowanka. A potem poczęstunek.

edit
Scarletka- yyy jak to nic? Chyba nie ubiorą ich w spódniczki z bambusa :O ???

hahahaha no właśnie się zastanawiam, co tam wykombinowali:D spódniczki z bambusa? będzie zabawnie;)
 
Nie wiem czy kojarzycie taka piosenkarke, Lilly Allen. Wlasnie na jakims portalu wyczytalam, ze stracila dziecko w 6 miesiacu i teraz walczy o zycie, poniewaz ma sepse...
Jenyyyyy...


Bambusowe spodniczki :-) Hahahaahaha :)
 
Nie wiem czy kojarzycie taka piosenkarke, Lilly Allen. Wlasnie na jakims portalu wyczytalam, ze stracila dziecko w 6 miesiacu i teraz walczy o zycie, poniewaz ma sepse...
Jenyyyyy...

Jakos w tamtym tygodniu wlasnie to wyczytalam. Tez bylam w szoku, ze w 6tym miesiacu jej sie to przydarzylo! :/ Nic nie pisali, ze ma sepse... Ale widocznie to bylo przyczyna utraty dziecka :( Juz drugi raz traci ciaze... Mama nadzieje, ze wydobrzeje, bo nawet ja lubie :)
 
reklama
:rofl2:ajćććć Pastela ale słodziak z Twojego syneczka :)))) Scaletko koniecznie bedziemy czekac na foteczki z Twojego skarba pasowania :)))) Macie już takie duże kochane dzieciaczki a moj M tyle zwlekał hehe ;))))


Truskaweczka czekamy na wieści od gina ;) Zjedz kochana czekolade może pobudzi ten senny dzień ;)));-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry