reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

wstałam dziewczyny z wyrka, no tragedia:( słaba jestem okropnie, zawroty głowy, że trzymam się ścian,wymordowało mnie do 9, potem tak kimałam lekko, bo Piotruś szaleje i musiałam go mieć na oku.
sabrinka pinka wróciłyście kochane!!!:)

co do pracy ja w poprzedniej ciąży dałam radę do 7 miesiąca, nie miałam siły wstawać już dzień w dzień o 5 rano, każdy dzień zaczynał się od płaczu, poza tym zrobił się straszny upał, nas było 4-5 w pokoju przy komputerach i serwerach i chodzenie w majtkach nic by nie dało, jak jeszcze nam maszyny grzały, wtedy stwierdziłam, że już sobie odpocznę

przepraszam kochane,ale straszny flak ze mnie, nie rozbawię was dzisiaj, ale pewnie późnym wieczorkiem sobie popiszemy hehehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie Dziewczynki

Mnie dziś pęcherz zerwał z łóżka o 9:00, godzinę wcześniej jak zawsze, ale za to lapło mi się śniadanko, bo R miał na 11 do pracy i jak zobaczył mnie taką bladą na twarzy to postanowił mnie z rana obsłużyć.

Pinka super, że już lepiej się czujesz, wszystkie tu martwiłyśmy się o Ciebie.

Ssabrinko oby wszystko było dobrze do końca tego trymestru, ponoć później już jest lepiej. Odpoczywaj dużo.

A ja dziś strasznego lenia złapałam. Dobrze, że R zrobił wczoraj spaghetti na 2 dni to nie muszę dziś przy garach stać.

Witam też nowe marcóweczki!
 
o rety kobitki jak tu za wami nadąrzyć? wchodze tu conajmniej raz dziennie a i tak nie moge znaleśc np ostatniego postu który pisałam ale uff dzisiaj sie udało doczytać do końca wiec mam nadzieje że teraz juz bede na bierząco a i widze że nie jestem sama ze swoimi dolegliwościami ciązowymi ktos tu pisał że wszystko czuje jako grzybowe u mnie wszystko jest orzechowe nawet inka
 
Hej!

Malina,masz racje,teraz z nas bohaterki,a jak bedzie,to sie okaze.ja tez jestem osoba aktywna,wiec wolalabym nie siedziec w domu,z drugiej jednak strony boje sie o moja kruszynke,zeby sie nie przepracowac.Drugim argumentem przemawiajacym za siedzeniem w domku jest fakt,ze taka okazja do wylegiwania sie nigdy juz sie nie powtorzy. nawet jesli bede siedziec w domku,bedac w drugiej ciazy,to jednym dzieciatkiem trzeba bedzie sie zajmowac,a mamusie pewnie potwierdza,ze to spory obowiazek i wybic sobie mozna z glowy spanie do 12,nie gotowanie,bo mi sie nie chce i totalne lenistwo. Tak wiec to kuszaca ewentualnosc,wiec ja tak sobie mysle,ze moze pojde na l4 od nowego roku albo od poczatku lutego.Zobaczymy jak bedzie.

SWieta racja.
Ja w pierwszej ciazy pracowalam od rana do wieczora (doslownie) i dopiero odpoczelam gdy Olo sie urodzil. Szczerze mowiac male dziecko chce tylko spac, wiec przez okolo miesiac da sie odpoczac.. Z jednym oczywiscie ;)
I w ogole tak jakos druga ciaza to inaczej....Bardziej swiadome to wszystko.


Ja co do tej ciazy mam ambitne plany. Ladnie wygladac, dbac o siebie bardziej, miec fajne ciuchy. Aktywnie spedzic ten czas, dodatkowo uczac sie gotowania. Spacery, wycieczki itd. No i chce dalej tlumaczyc ile sie da, ale to raczej nie jest zajmujace zajecie i jestem ciagle z Olafem.
Najwieksza zmora ciazy dla mnie to tycie (ostatnio ponad 30 kilo), wiec musze sie pilnowac...


Pinka, dobrze, ze juz jestes. Musze sie Ciebie podpytac cos pozniej, moze bedziesz wiedziala.
A moze i ktos inny?
Szukam w UK mleka skondensowanego, takiego zeby Toffi z niego zrobic na ciasto... I ostatnio kupilam cos...ale niestety nie to... Mimo, ze tak sie podobnie nazywalo. Wiecie moze jak to znalezc w normalnych sklepach typu asda?

Fifronka, kurcze, ostatnio co ze mna ktos rozmawia, to slysze, ze ktos zginal. Pewnie duzo zalatwiania po takim wypadku musi byc... No i wspolczuje rodzinie tego Pana.

Agatatje, ja nie wiem skad, ale Ciebie kojarze..Moze to przez imie synka? Po pierwsze witaj, a po drugie...nie wiem czy to tylko u mnie, ale nie widze twojego avatara w ogole...
 
harsharani-kochana ja tu w uk nie widzialam takiego typowo skondensowanego mleka jak my mamy w polsce zawsze jak chcialam to w polskim sklepie kupowalam.......a ciebie polskich sklepów nie ma? zebys mogla zobaczyc??? jak chcesz to mi moge wysłac eheheheh
Yenn- to dobry męzus sniadanko przygotował;-))) moj niestety do pracy wyparował i sniadanie sama musialam sobie zrobic;-(
Scarletka- zdrowiej kochana byle do przodu spij ile wlezie choc wiem ze przy dziecku nie jest łatwo... wiem jak sie czujesz ja jeszcze nie do konca doszlam do siebie ale jest juz lepiej niz ostatnio.......

ide sie w koncu wykompac bo cuchne 2 dni prysznica nie widzialam bo nie bylam wstanie na nogach ustac ale brudas ze mnie co??????
 
Wróciłam z psem ze spaceru. Ale mnie franca wyciągnęła na tej smyczy. A jak ją puściłam, to wszystko w okolicy musiała zjeść. I tak źle i tak nie dobrze :/
 
rzeczywiscie ambitne jestescie :) ja w pierwszej ciazy studiowalam wiec mialam duzo luzu (poza egazminami w terminie porodu ;)) ale ciagle bylam zmeczona i sie zastanawialam jak mozna w ogole pracowac w ciazy....teraz daje rade, ale planuje wlasnie tez jakos po swietach dac sobie luz.
narazie jestem na etapie dokladnego dowiadywania sie jak to wszystko wyglada.

harsharani, hmmm moze z tego forum mnie kojarzysz? bo jak bylam majowka'06 to sie duzo udzielalam.........
awatar mi rzeczywiscie zniknal, musze cos nowego zainstalowac.

pinka, a ja dobrze wyczytalam, ze ty z poznania jestes??:)
 
Wróciłam z psem ze spaceru. Ale mnie franca wyciągnęła na tej smyczy. A jak ją puściłam, to wszystko w okolicy musiała zjeść. I tak źle i tak nie dobrze :/

Yenn, ja mam z moim dokładnie tak samo :angry: no ale co zrobić, może z tego wyrośnie;-)

Za chwilę ide na usg, mam nadzieję że wszystko ok, już sie boje
pozdrawiam:laugh2:
 
reklama
agatatje- tak kochana z poznania;-)
alunia- powodzenia na usgi czekamy na focie;-))
aneta- ja tez ciagle czasu na wszystko brak doba zdecydowanie ma za malo godzin....
 
Do góry