reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

hej
marcoweczki co slychac ??
jak sie miewaja dzieciaczki ??
U ans Emilka przechodzi drugie przeziebienie od kiedy chodzi do przedszkola wiec siedzimy w domu bo ja na L4 ( bylam chora tydzien na antybiotyku chorobsko ciagnie sie za mna do dzis) spasowalam wiec za duze narazenie na choroboy mam w pracy
milego dnia :-)
 
reklama
hej dziewczzyny a ja tak może coś któraś z Was mi podpowie chodzi o przedszkole i jak Wasze relacje z chodzenia Waszych pociech do niego bo u Wojtka to jakoś kiepsko z tym jego chodzeniem na początku wstawał i pytał czy się go zawiezie bo już chce jechać, potem chory no i jak wrócił to z płaczem zostawał i jak się już uspokoił i znów chętnie zostawał to ten tydzień odnowa z rykiem że on nie chce zostać...normalnie już wymiękam i nie wiem co robić... na początku poskutkowało to e dostał tel. zabawkę i jak mu się tęskniło to miał dzwonić śmiechu z tegobyło co niemiara bo już pierwszego dnia ciocie w przedszkolu mówiły ze dzwonił do mamy i mowił im że mama przyjedzie ale teraz ani tel ani zdjęcie mamy i taty ani tłumaczenie nic nie pomaga upiera się ze nie zostanie bo po niego nie przyjedziemy i jużżżż choć zawsze jesteśmy po niego wcześniej niż mówimy że przyjdziemy ja już nie wiem może on za mały jest niedojrzał psychicznie do tego a może zazdrosny że w tym czasie jesteśmy tylko z Jankiem (zewzględu na jego zespól downa do pracy nie pójdę ale chciałabym żeby Wojtek miał kontakt z innymi dziećmi i jednak chodził do tego przedszkola zwłaszcza że czasem jest także my z JAśkiem jedziemy gdzeieś na badania itp. to on by tam spokojnie się bawił a nie włóczył z nami po szpitalach itp.)
Ale co robić by znów chętnie chodził....?????????
 
Hej Dziewczyny ! Wieki mnie tu nie było . Wpadłam poczytać co u Was i Waszych pociech a tu widzę , że niektórzy już mają młodsze rodzeństwo -fajnie fajnie .
Madiu to takie pierwsze wrażenia przedszkolaka typowe-mój miał prawie tak samo. Musisz być silna i dać mu czas -zobaczysz ,że się przyzwyczai. Mój poszedł bardzo chętnie do przedszkola i taki zadowolony był ale szybko mu przeszło ! Darł się od chwili wspomnienia o przedszkolu. Nawet wieczorem jak pytał gdzie idziemy rano ? i jak usłyszał prawdę to krzyk że on nie chce. Rano jak wstawał to płakał do chwili dotarcia na miejsce. Płakał że on nie chce !!!Nie chciał mnie puścić . Masakra . Ale po ok. 2 tygodniach mu pzeszło i dał sobie spokój. Ale też miał obawy czy aby napewno po niego przyjdę i zawsze go zapewniałam ,że przyjdzie mamusia . Teraz znowu co innego- moczy się podczas popołudniowej drzemki a nawet 2 x zrobił kupkę tez w majtki. pampersa nie nosi od maja a teraz po rozmowie z panią przedszkolanką kupiłam pampersy i zakładają mu. Tak się dzieje bo jednak on ma jeszcze ten stres w sobie i mówiła że to minie tylko musimy mu dać czas. Najlepsze,że on tylko tam tak robi a nie w domu .Musisz mu dużo tłumaczyć że Go kochasz i że przyjdziesz napewno . Powodzenia !
 
Madiu u nas jeszcze gorzej, przyzwyczajalismy Gabrysia dwa miesiace i tak sie zanosi, sika w majtki( co mu sie juz od maja nie przydazylo, nawet w nocy). A najgorsze ze on tak krzyczy po moim wyjsciu wcale sie nie uspokaja. Piszesz ze moze Wojtek jest zazdrosny o to ze jestes sama z Jankiem, mi sie nie wydaje. Ja chlopakow przyzwyczajalam rownoczesnie, takze Jas zostawal z nim i myslalam ze bedzie mu latwiej a gdzie tam. Stanelo na tym ze Jas zostaje bardzo chetnie a z Gabrysiem mamy sprobowac za jakis czas, poki nie pracuje jest to mozliwe a co bedzie potem?
 
Wesołych Świąt !! Niech beda spokojne i rodzinne images.jpg
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 19
Czesc dziewczyny:) dawno mnie nie było ale niestety rok nam zle się skończył i zle zaczoł wiec brak nastroju na forum...

Mimo wszystko zycze Wam wszystkiego dobrego w nowym roku :)trzymajcie się :)
 
reklama
Hej kochane witam się znowu,
dziś z doskonałą wiadomością : znów będziemy rodzicami!!! :-)
Pozdrawiam wszystkie cieplutko, mam nadzieję, że częściej teraz tu do was zajrzę.:tak:
 
Do góry