reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Katujsza -a dziękuje u nas dobrze;-)

gratuluje wszystkim mamusią które po raz drugi zostały mamami:tak:

a za te ciężarne trzymam kciuki za spokojną ciąże I bezproblemowe porody;p

miłego dzionka
 
reklama
Ola, ale Małgosia się zmieniła! Taka już "dorosła" jest :-). rodzeństwo się szykuje? ;-)

Szkoda, że forum upada a raczej upadło.. Mamusie mobilizujcie się i do pisania. Nasze skaraby coraz bardziej aktywne na każdym polu a problemów co nie miara.
Mamy przybywajcie!!!
 
Ola- planujecie rodzeństwo?
My już produjkcję zamkneliśmy, ale nie powiem już mi tęskno za brzuszkiem.Jasio super sprawdza się jako starszy brat a siostra go uwielbia. Śmieją się razem jak dwa cudaki. No i czas leci masakrycznie szybko przy dwójce.
 
To na zachętę ja zacznę ;) Pożalę się trochę, bo wracam do pracy za chwilę, a Adaś taki maleńki, smutno mi będzie.. Ale z drugiej strony zostanie z tatą i to też będzie fajne dla jego rozwoju :)
 
Adaś zostanie w dobrych rękach no i chłopaki będą bardziej się cieszyć z Mamusi jak wróci z pracy! Każdy skorzysta :-)
U nas Jasiek wyleczony, nakaz pójścia do przedszkola dostał na poniedziałek. Adela też wychodzi z przeziębienia. A mnie od wczoraj po wielkim bólu zatok i takim katarze leci z nosa krew. Nie ciągiem ale jak dmuchne. Czy to może przez zatoki, przemęczenie czy przez co?
A najważniejsze to dziś jadę do fryzjera,może znów poczuje się kobietą!:-)
 
Ostatnia edycja:
Brawo! Szybko Ci się zregenerowały dzieciaki :-) A mój Jan łazi z katarem i kaszlem, co podleczę to za chwilę znowu, ale temp brak, osłuchowo czystko, więc nie dramatyzuję :-p
A Ty se musiałaś śluzówkę rozwalić, albo to od zatok jak z żółtym gilem?

Jak wrócisz od fryzjera to fotę na fejsie pokaż obowiązkowo!! Ja byłam jakieś 2tyg temu, ale jeszcze farba czeka..
 
No żółty gil oczywiście.Może poprawiłam inhalacją. Chociaż już mnie tak oko nie boli chociaż. Fotę powiadasz. hhmm hehe :-). Jadę do takiego fryzjera, który robi co chce więc mogę popasć w depresję jak wrócę :-p:cool2:. Jak siadam na fotel to mkówi tylko -żebym nie musiała nic robić!- :-D
 
reklama
To chyba bez antybiotyku się nie obejdzie :crazy: ale jak nie masz uczulenia to jakiś penicylinowy przy karmieniu bezpieczny..

Edit: pobudka smoka wawelskiego.. ale ładnie pospał, będzie w nagrodę obiados ze słoiczkos!
 
Do góry