reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Matko- temat łazanek......mniam mniam.....o wy niedobre takie smaki robicie?????? Ja za chwile zabieram się za kurczaka w sosie pieczeniowym i z ziemniaczkami:):)
 
reklama
No tak Milutku tez tak mysle :)

Buziaczku dlatego Was pytam czy któraś z Was czuje, bo moze to ruchy hehe, ale raczej regularne uderzenia jak serduszko...

Ona, mój gin zarzeka się na wszelkie świętości, a znajomi lekarze potwierdzają - nie ma szans na czucie serca dzidziola. To co możemy brać za bicie serca to najczęściej:
- jeżeli rzekomo czujemy pod dłonią - własne tętno
- jeżeli po prostu w środku - baaardzo prawdopodobna czkawka u dziecka. Zdarza się bardzo często i to takie miarowe ruchy, jakby bicie serduszka
- możemy też czuć pulsowanie łożyska.
 
Dzięki dziewczyny za radę, też mi jakoś obiło się o uszy ;-), że ok 20-25 tc rozpoczyna się zajęcia w szkole rodzenia, więc jeszcze mam czas:-), martwi mnie tylko to, że jeszcze nie czuję ruchów maleństwa i dlatego wam zazdroszczę.

Co do łazanek :-D mój mąż ma ich już dość, tak jak innych kwasot, a ja z miłą chęcią wszamałabym niemały talerzyk;-) w ramach kompromisu dziś na obiad spagetti:zawstydzona/y:,
 
ja tez sie martwilam jeszcze nawet kilka dni temu ale jakis tadzien temu ktoras z dziewczyn na forum mnie uspokoila ze jeszcze moze byc za wczesnie i to byla prawda dwa dni temu wlasnie poczulam naszego Szymonka i plakalam smialam sie i wszystkie uczucia na raz mowie ci te dziewczyny duzo wiedza doswiadczone mamy kumpele pozdrowionka i podzienkowania za wsparcie!!!!!!!!
 
Bosonózka.. nio wiec wlasnie możliwe, ze to nie serduszko, na pewno wykluczam moj puls, a moze faktycznie jest to pulsowanie lozyska, moj M tez mowi ze czuje regularne pulsowanie... a ruchów tez jeszcze nie czuje tylko tak jak buziaczek pisze ze czuje delikatnie ze jest tam dzidzia tak jakby fale...
 
widze ze o jedzonki mowa ja wcielam dzisiaj wielka pizze:D hehe a jesli chodzi o ruychy to nie dawno je poczulam kilka dni tem az kamien z serca spadl:)
 
:cool:nio super ulga tez ja poczulam jak poczulam szymonka:) ja wlasnie takie jakby fale czuje i to pulsowanie tez czuje tam na dole ale ja mam lozysko przednie to raczej wlasnie to jest wina tego pulsowania - chociaz ekspertem nie jestem - coz tak mi sie zdaje ze to lozysko pulsuje ah te lazanki przestancie o tym gadac bo ja musze czekac na nie do czwartku bo teraz mam golabki :baffled::-D
 
reklama
przepraszam, moge sie wtracic? cos w tych zachciankach jest bo ja mam straaaaaaaaaaaaaaaszzzzzzzzzzzzna ochote na lazanki z kapusta i grzybami oj ale tyle z tym roboty:szok: dobrze ze mam meza kucharza to go zagonie:-D
To już wiem co jutro na obiad bo za mną od kilku dni chodzą, właśnie pochłonęłam talerz kopytek z masełkiem roztopionym i bułeczką tartą. A i pospałam ponad 2 godzinki:-p:-p ale M mnie telefonem obudził, młody jeszcze śpi:tak::szok::szok:.
Witam chciałabym zgłosić się do grona Marcowek 2011 termin mam na 31 marca :tak::tak::tak:
Witamy, rozejrzyj się po wątkach i podaj dane do listy Marcjaneczek:tak::-).
Ona, mój gin zarzeka się na wszelkie świętości, a znajomi lekarze potwierdzają - nie ma szans na czucie serca dzidziola. To co możemy brać za bicie serca to najczęściej:
- możemy też czuć pulsowanie łożyska.
Ja to łożysko czuję jak pulsuje, z resztą wiem w którym miejscu jest bo na ostatnim USG gin podłączył Dopplera a następne już JUTRO:-p:tak::tak::-):rofl2:.
 
Do góry