reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

O matko! Łazanki!!! Czemu mi to robicie, niedobre Wy?! Teraz będę miała ochotę na łazanki, a nigdy nawet nie robiłam i nie wiem, jak się robi. Idę buszować po internecie! Jak się chce, to się zrobi!
 
reklama
Bosa, kup paczkę makaronu łazanki z Lubelli i kapuchę kiszoną spłucz pod wodą, obgotuj chwilę, odcedź, podsmaż na patelni z odrobiną oleju, możesz też wcześniej podsmażyć pieczarki z cebulką i gotowe.:-p:tak::-)
 
Witajcie Kochane :)

Dochodzę do siebie po wczorajszej niespodziance ;) Szczegóły wizyty na wątku wizytowym ;)
Nasza córeczka chyba raczej będzie synkiem :D Musimy czekać na następną wizytę....
A ja muszę zrobić przegląd w ciuszkach i zobaczę co mi zostanie hahahahaha

Mam wolne aż do 17ego listopada.. a teraz musze Was nadrobić ;))
 
Agacina gratulacjeee ;)

Martusiaaa czekamy na wiesci :)))) nio wiec chyba jedno głosnie doszłysmy ze to pulsowanie łozyska a nie serduszko ;)
Bosonózka co kilkadziesiąt ciężarnych to nie jedna ;) Kazda sie na czyms bardziej zna ;)

Malinkaa juz lece czytac wątek USG :p


A łazanek , pierogów i gołąbkówwwww udaje ze nie widze na tym forum :p:p kusicielki :D
 
Ale jestem szczesliwa i taka.... spokojna. Dziwnie sie czuje :)
wszystko jest w porzadku, ale za 2 tyg mam nastepne usg, bo maly nie dal zmierzyc kregoslupa i nerek. Ale sisiora pokazal :) 100% chlopak :)

Wlasnie zjadla sledzia i zagryzam lodem truskawkowym w bialej czekoladzie z chrupkami z Lidla :) pyszota!
Teraz zwracam sie do mojego dziecka per synku :)
 
reklama
Do góry