reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Malinka Twoj Fredzio to madry psiak bo ma madrych włascicieli.Jak moge cos doradzic to moze poswiec jakas czesc własnej garderoby np skarpetki i daj mu na stałe,pewniej sie poczuje bedac sam w domku i nie bedzie musiał niczego z Waszym zapachem samemu szukac :)

A co do terminow to u mnie tez jest dziwnie bo z usg dzidzia jest tydzien młodsza niz z om a termin mimo wszystko doktorek wyliczył prawie taki sam tzn roznica jest jeden dzien ale zastrzegł ze to wszystko moze sie przesunac.
 
reklama
A ja już nie wytrzymuję w pracy dzisiaj, tak mi niedobrze :-( Nawet pierwszego pawianka w firmowej łazience zaliczyłam. A w domu będę późno, bo jeszcze wizyta u gina i jakieś zakupy do zrobienia :-( Ech, nawet mój M. mi dzisiaj na nerwy działał.

Koncia, Ty już masz kiecuszkę? A ja jeszcze czekam, wrrr!
 
a ja zmykam do domku:-D dziś strasznie dużo w pracy zrobiłam ...jestem z siebie dumna:-) ale weekend chyba będzie pracowity bo możliwe że projekcik na fuchę dostanę.

Miłego piątkowania i w razie by co miłego weekendu bo nie wiem czy będę na necie czy nie:-D
 
moje kochane

wpadam tylko na chwilke wlasnie wcinam FLACZKI mniam mniam i zaraz mykam z córcia na plaze troszke fotek porobic co sie odstresuje;-)

nadrobie was wieczorkiem

buziaki
 
Zmykam dziewuszki. JEszcze godzinka i kończę pracę. Już się nie mogę doczekać powrotu do domku, bo czeka mnie pyszny obiadek- ziemniaczki i rybka, a do ego suruweczka z kiszonej kapustki mniam mniam uwielbiam to :))
A potem nauki przedmałżeńskie ... a to już gorzej.

Dobrawa to tak jak u mnie z tym nieregularnym okresem, według niego mam termin na 16 stycznia, a według USG na 7 marca, to dopiero jest rozbierzność :)

Buziaki mamusie, miłego weekendu, bo napewno nei zawitam do poniedziałku, jutro weselisko w niedzielę poprawiny więc nie będzie czasu buzka :)
 
Koncia strzel sobie fotkę i pokaż jak wyglądasz!

Chciałabym, ale niestety nie jestem u siebie i nie mam aparatu, ani kabelka od telefonu nawet.:no: musicie mi uwierzyć na słowo:rofl2:
Bosonóżka, czasem tak wysyłają nie po kolei, ale ja tak bardzo prosiłam niebiosa, żeby doszła do piątku i się udało. :laugh2: Chciałam się w nią ubrać w poniedziałek do ginka, bo nie mam żadnej spódniczki na tą pogodę, a w spodniach niewygodnie na badania.
 
Ola kiedyś dałam mu zurzytą poszewkę na jaśka (zaraz napisze po co) i nie długo wytrzymała, co więcej Fredzio skojarzył, że może gryźć również inne poszewki, no więc na kilku nowiusieńkich mam wyżarte rogi :/ ale da się przeżyć, moja wina!
A po co ta poszewka?? No bo pierwszego dnia jak do nas trafił sikał strasznie gdzie popadnie, a my z wielkim zapałem szybkiego wyuczenia naszej psiny, daliśmy mu niezłą reprymendę, a za karę miał siedzieć w swoim kojcu, no i zrozumiał inaczej, że ma w nim sikać, co się odbywało przez dwa kolejne dni ;) Kojec materiałowy, więc go wyprałam, a żeby poczuł, że to fajne miejsce,a nie kuweta, to wyłożyłam mu tą poszewką ;)
I nieprawdą jest, że żeby pies niczego nie gryzł musi mieć masę gryzaków, owszem kości ze skór takie twarde to mają sens, ale gumowe już nie ;) Przynajmniej nasz Fred jest na tyle cwany, że nie będzie żadnej gumy albo plastiku gryzł, jak ma dużo przyjemniejsze gadżety ;)
Kolejny mój błąd taki, że kiedyś chciałam bardzo, żeby się sobą zajął i dałam mu reniferka z pepsi, teraz ma już drugiego, bo po tamtym ślad zaginął ;) Teraz się obawiam, że Fred będzie się brał za maskotki naszego dziecka, no zobaczymy..

Futrzakowa uważaj, żeby się nie przepracować! Bo będzie stękanie, że boli potem ;)

Milenka ja miałam taki obiadek dokładnie wczoraj, ale z rybką było chyba coś nie tak, bo mam dziś lekką srakę, no ale dla mnie to zbawienie po zaparciach hahahaha
Twoja rybka będzie naświeższa i najpyszniejsza na świecie! Na bank!! Smacznego :D No i baw się wyśmienicie na weselichu!!!!

Bosa biedaczyno mam nadzieję, że szybko dotrzesz do domku i wypoczniesz :*

A my z Fredem w osamotnieniu byliśmy w sklepie i teraz gotujemy pomidorufkę.. eM dopiero o 18:30 buuu Mam tylko nadzieje, że nikt dziś nas nie nawiedzi, bo jego kumple lubią wpadać w piątki ;) A ja wolę mieć go tylko dla siebie!
 
Ostatnia edycja:
pozdrawiam z migrenowa i powiem, że na ból głowy pomagają dwie rzeczy (najlepiej w takiej kolejności)
MASAŻ
SEX

podobno też relaks, ale nie wiem jak to zrobić niż bez dwóch wyżej wymienionych ;)))))
 
reklama
Witam wszystkie marcóweczki :)
Cieszę się, że mogę do Was dołączyc:tak:.
Termin wg OM to 13 marca, a wg USG 4 marca - zobaczymy!
Nadrobic Was - nie nadrobie, ale chociaż przeczytam ostatnie posty i trochę się rozgoszczę, jeśli pozwolicie?
Dopiero co napisałam a już mam do Was pytanko. Mój ogólny wynik moczu jest ok, poza jednym KET 15 mg/dl. Wiem, że są to ciała ketonowe i mogą wskazywac na cukrzycę, ale niekoniecznie. Może któraś z Was miała taki bądz podobny wynik i wie więcej? Będę wdzięczna za odpowiedz.
Obiecuję, że później napiszę więcej osobie, i nie tylko :)
Pozdrawiam Was serdecznie:-)
 
Do góry