reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Wrocławianki!!!
No to może piątek na ta wrocławska kawę 13-14? I chyba najprościej to w Rynku -moze pod Fredrą i się zobaczy gdzie sie udamy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja na dzień lenia nie gotuje obiadu :-) spokojnie,Sammy będzie miał co jeść:-D tylko ze gotowe ravioli.Byłam dzisiaj na zakupach i należy mi się chwila wytchnienia.Plecy coraz bardziej mnie bolą mimo ze uważam przy dźwiganiu Jamiego i masaże m nic nie pomagają,może nasmaruje mnie dzisiaj czymś rozgrzewającym to mi choć na chwile przejdzie.

Nie bylo mnie przez kilka dni na bb,bo ciągle coś musiałam zrobić jak nie pranie,sprzątanie to sprzedaz rzeczy po Jamiem to kawa u kolezanki i tak zawsze coś

Nie poznaje swojego dziecka,bawił się sam w łóżeczku 1.5 godz i teraz zasnął a na zakupach spal trochę w wózku a poza tym ładnie leżał i ani razu go nie brałam na ręce:tak:
 
Tulipku, u Ciebie W-Z-tka a u mnie babeczki bananowe i rosół - pyrczy się od 3 godzin:-p:tak::-D:-D i nawet M zadzwonił żeby nie szykować obiadu:tak::szok::szok::szok:...... bo kupił 2 miski kurek i wieczorem sosik będzie - tak ale dla niego bo karmiącym grzyby nie wskazane:confused2: a ja pulpeciki sobie i młodym.
Wszędzie dookoła burze a u mnie duchota i upał ale wieczorem pewnie pogrzmi.
 
Czesc:-)
U mnie jak u wiekszosci -leje:-( ale mimo to musiałam isc do sklepu i z psem wiec spacer mała ma zaliczony i to był bład:no:
Wczoraj nie miałam neta a miałyscie taka produkcje ze juz nie wiem co komu odpisac:-D
Spring to swinie z tych złodzieji:angry: oby ich złapano:tak:
Malina ja nie mam prawka ale mała zawsze jezdzi z tyłu ze mna i psem;-) a co do autka to tez sie nie znam ;-) ale moj eM to by Wam zabronił kupowania renault bo on uwaza ze wszystkie ''francuzy'' sa do bani i nie ma wiekszych ''g'' ,za to hondy i inne ''japonce'' sa najlepsze według niego;-)
Futro ponoc najbezpieczniej jest dziecku na srodku albo za pasazerem,własnie niedawno o tym czytałam:tak:

Mimo deszczu miłego dnia zycze:-)
 
Marta- ale bym podjadla domowego rosolku mniaaami, chybna sie zaslodzilam ciachem- a bylo naprawde dobre. Ja kurki jadlam- wiec moze kilka ci nie zaszkodzi co? :/ Powiem ci ze my kurki obgotowujemy leciutko i mrozimy, potem zima dodajemy do zurku, albo robimy sosik do pieczeni wolowej- pyszny jest.
Ola- a dlaczego to byl blad? deszcz ciebie dorwal? Ide pokimie chwilke- bo kazda noc to dla mnie niespodzianka- wiec wykorzystam czas kiedy mala spi
 
Tulipuś zajrzyj :ninja2: deszcz to pikus:-(
jakis pech dzis mnie przesladuje:-( własnie wyjełam pranie a tam co? wszystko oblepione chusteczka jednorazowa:wściekła/y: musiałam przeoczyc jakas kieszen:-(
 
Wrocławianki!!!
No to może piątek na ta wrocławska kawę 13-14? I chyba najprościej to w Rynku -może pod Fredrą i się zobaczy gdzie sie udamy?

Ja jestem na tak :-) Autobusy z mojej "wsi" jeżdżą tak, że mogę być albo kilka minut po 13, albo kilka minut przed 14.. Zobaczymy ktora godzina bedzie się cieszyć większym powodzeniem ;-)
Pestusia
? Kika? Jak wam odpowiada termin?
 
reklama
Do góry