reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
dziewczyny u nas noc koszmarna,dzina????sama nieiwem jak to nazwac....maly zawsze zasypia rzucajac sie w lozku i ot bardzo ale dziscala noc rzucal sie caly machal noogami przez sen bez przerwy bardzo mnie to zmartwilo wzielam go do siebie i caly czas to samo i niewiem co o tym myslec .....teraz zachowuje sie normalnie.......;/ sory ze znow marudze ale jakos mi lzej jak tu pisze......:(
 
Dziewczyny przekazuje trochę spóźnione pozdrowienia z wakacji od Papci i pozdrówka również od Mami!!!!!!!!

Kurcze to wszystko z przed kliku dni ale te awarie neta doprowadza mnie do szału...ilekroć znajduje wolna chwilkę na bb nie mam neta!!!
Zaczynam sie zastanawiać nad jego zmianą!!
 
Cześć!
Nocka-znośna: pobudka o 4.20, a potem o 8.30 (ale to już przecież ranek;-)). Wstałam dziś z odczuciem,że nic mi się nie chce. Jeszcze do tego eMek jutro wraca do pracy po urlopie:-( Już tak się przyzwyczaiłam do jego obecności,a tu znów czeka mnie "samotna walka" do 16.00:tak:;-)
Żeby nie zanudzić się na amen skoczymy dziś do parku linowego,bo pogoda na razie łaskawa. Słońca wprawdzie nie ma, ale przynajmniej nie pada i temperatura też znośna.

Pinka Jaś wcześniej (czyt. przed porodem) miał swój pokój i zasypiał w nim sam. Ale po porodzie przeniosłam go do naszej sypialni, a ja z Anią zamieszkałam w jego pokoju. W efekcie Jaś zasypia teraz z eMkiem ( nie leżymy z nim w łóżku, ale jest w jednym pokoju z eMkiem zazwyczaj). Ale planuję już przeprowadzkę-może tak za miesiąc. Ja wracam na swoje śmieci, a Jaś z Anią będą w jednym pokoju. Zastanawiam się tylko czy znów będzie zasypiał tak jak kiedyś...:confused:

Mili masz problemy z netem z powodu tych burz jakie przeszły niedawno nad Żywcem?

patik tragedia z tymi wymówkami przed snem,nie?:baffled:
 
Ostatnia edycja:
patik w poniedzialek dam mu szanse ,a jak nie ds =a rady to bede szukac jakiegos konkretnego ortopedy w trojmiescie pewnie.......zobaczymy bo tak byc nie moze....;

Niestey bóle z przeciążenie słabo reaguja na leki przeciwbólowe jesli nie wyeliminuje się przyczyny - w tym przypadku noszenia dziecka - zapewnie dodatokwo nieprawdłowego (nie wolno dziecka podnosić schylając sie do niego - trzeba kucać, nosić symetrycznie - dobra jest chusta lub dobre nosidełko z pasem biodrowym), pływanie i rególarne cwiczenia wzmacniające gorset mięśniowy okołokręgosłupowy. Wiem o czym mówie, nie tylko z racji wykształcenia ale dlatego, że mam 2 wypukliny w kręgosłupie. Na to nie ma cudownego leku ani lekarza działającego cuda.
 
dziekuje Vetus nie brzmi to pocieszajaco jednak wiem przynajmiej na czym stoje..........dziekuje Ci za odpowiedz.......
a moglabys powiedziec czy uwazasz ze takie rzucanie sie dziecka cala noc szczegolnie rzucanie nogammi to jest normalne w tym wieku ??
 
Hej dziewczyny :)

U nas noc jak zwykle. Jakies 5 pobudek, ale juz przywyklam :)
Tylko czasami czuje sie niewyspana.

Troche sie martwie, bo Elcia wczoraj zaczela mocno ulewac i wymiotować. W czwartek idziemy do poradni dla wczesniakow, to pogadam z lekarka i zobacze jak z waga. Jesli nie przybierze, to sie zalamie chyba.
 
hejka, dziękuję dziewczyny za życzenia zdrówka, Dawidek dostał antybiotyk, na szczęście dzisiaj już jest lepiej, biedulek odsypia nieprzespane nocki

buziaki i miłego dnia :-)
 
hejo

U nas nocka super pomimo ze młody zjadł na noc tylko 90 ml o 21:00 to obudził sie dopiero o 4:00 i zaczynam powoli przekonywać sie do tego żę im mniej zje tym dlużej spi.....bo brzuszek nie jest taki ociężały:tak:

no ale rano wypił tylko 50ml mleczka poźniej o 11:00 90 ml zobaczymy jak będzie dalej i doszła jeszcze biegunka:-( nie mam pojęcia skąd taka reakcja możę zęby możę po szczepieniu??? hmmmm i tak smutasek jest od kilku dni:sorry2:tylko marudzi....
 
reklama
Cześć wszystkim,
u nas natomiast noc jak zwykle przespana, tym razem od ok. 19.30 do 6:15. Potem antybiotyk dla młodej i śniadanie, a od 8ej jeszcze dwie godziny snu :)
spring mój Marcin też wraca jutro do pracy po urlopie i już mi się smętnie robi na samą myśl, że będę sama walczyć z młodą do 17ej. A że jeszcze M. chodzi na naukę jazdy na motorze popołudniami, to czasem wraca jeszcze później :/ Uff!

Pogoda lipna a niedługo to z tego zrobi się normalnie jesień!
Teraz od 10ej po prawie 5h szaleństw Maja marudząc nieziemsko powoli zasypia, a ja zabieram się za obiad.

fifronka i Agnes zdrówka dla Eli i Dawidka!
PINKA biegunka może być faktycznie od zębów
 
Do góry