reklama

Marcóweczki już rozpakowane

Temat na forum 'Archiwum marzec 2013' rozpoczęty przez Monisia-1980, 30 Styczeń 2013.

1. Monisia-1980

Monisia-1980 Fanka BB :)

Zgodnie z obietnicą zakładam ten wątek z myślą o nas "marcóweczkach" które trud porodu mają juz za sobą.
    Dziewczyny kochane niech to będzie miejsce,w którym będziemy mogły się wspierać i doradzać w tych piwrwszych tyg od narodzin naszych cudownych dzieciaczków:-):-):-):-):-):-):-):-):-)

jotka-była pierwszą z nas a która będzie następną???:confused:

2. iwonas85

iwonas85 Fanka BB :)

DSCN3615.jpg Melduje się że juz jestesmy w domku. W wolnej chwili opiszę poród, Mała zdrowa, tylko słabo ciągnie, tzn, w dzień nie chce, a w nocy ssie, brodawki mi krwawią i zaciskam zęby przy karmieniu. Poród szybki, choć mi i tak się wydawalo, że ciężko ;)

3. reklama
  4. aniulkas

aniulkas Fanka BB :)

Super dziewczynka! :) Gratulacje!

5. Monisia-1980

Monisia-1980 Fanka BB :)

zuch dziewczyna-zazdroszcze ze masz to już za sobą.Dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi.

Na brodawki spróbuj Bepanthen lub coś z Ziajki

pozdrawiam:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

6. roksaa

roksaa Fanka BB :)

Iwonka przepiękna córeczka, gratuluję:-) Koniecznie musisz opisać wrażenia jak już się ogarniesz w domu:tak: Ucałuj malutką:-)

7. nimitii

nimitii Fanka BB :)

ślicznotka!!! ale ci zazdroszczę że masz to już za sobą i że masz ją w ramionach! ja sie tak nie mogę już doczekać mojego pulpeta! a maluśka jest naprawdę kochana. Życze ci żeby rosła zdrowo no i żeby sutki przestały krwawić

8. zabka253

zabka253 Fanka BB :)

sliczna jest:)gratuluje:-Dtez bym juz chciala swojego synka tak trzymac:)

9. Deizzi

Deizzi Fanka BB :)

Piękna Księżniczka :) ale mimo tego że nie było 38 tygodnia ciąży to oznak wcześniactwa nie miała?

10. reklama
  11. Kania78

Kania78 ...

Słodziutką masz córcię Iwona a na brodawki kup sobie lanolinę z Ziaji, nie trzeba zmywać przed karmieniem i podobno rewelacja :-) Super że już w domu jesteście całe i zdrowe :-)

12. Szczebiotka

Szczebiotka Fanka BB :)

Iwona jeszcze raz Gratulację, Córeczka jest prześliczna!!!:-)
    Co do poranionych sutków to jeśli kremy nie pomogą zawsze możesz spróbować nakładek

Poleć forum