reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki już rozpakowane

Monisia-1980

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Wrzesień 2012
Postów
256
Miasto
woj.łódzkie
Zgodnie z obietnicą zakładam ten wątek z myślą o nas "marcóweczkach" które trud porodu mają juz za sobą.
Dziewczyny kochane niech to będzie miejsce,w którym będziemy mogły się wspierać i doradzać w tych piwrwszych tyg od narodzin naszych cudownych dzieciaczków:-):-):-):-):-):-):-):-):-)

jotka-była pierwszą z nas a która będzie następną???:confused:

 
reklama
DSCN3615.jpgMelduje się że juz jestesmy w domku. W wolnej chwili opiszę poród, Mała zdrowa, tylko słabo ciągnie, tzn, w dzień nie chce, a w nocy ssie, brodawki mi krwawią i zaciskam zęby przy karmieniu. Poród szybki, choć mi i tak się wydawalo, że ciężko ;)
 
zuch dziewczyna-zazdroszcze ze masz to już za sobą.Dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi.

Na brodawki spróbuj Bepanthen lub coś z Ziajki

pozdrawiam:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Iwonka przepiękna córeczka, gratuluję:-) Koniecznie musisz opisać wrażenia jak już się ogarniesz w domu:tak: Ucałuj malutką:-)
 
ślicznotka!!! ale ci zazdroszczę że masz to już za sobą i że masz ją w ramionach! ja sie tak nie mogę już doczekać mojego pulpeta! a maluśka jest naprawdę kochana. Życze ci żeby rosła zdrowo no i żeby sutki przestały krwawić
 
Słodziutką masz córcię Iwona a na brodawki kup sobie lanolinę z Ziaji, nie trzeba zmywać przed karmieniem i podobno rewelacja :-) Super że już w domu jesteście całe i zdrowe :-)
 
reklama
Iwona jeszcze raz Gratulację, Córeczka jest prześliczna!!!:-)
Co do poranionych sutków to jeśli kremy nie pomogą zawsze możesz spróbować nakładek
 
Do góry