reklama

Marcóweczki rosną ;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2007' rozpoczęty przez malaga, 5 Lipiec 2006.

1. malaga

malaga Fanka BB :)

Wątek brzuszkowy ;)

Wklejajcie tutaj dziewczyny zdjęcia swoich brzuszków :) Będziemy mieć później przegląd, jak rosły nasze pampuszki razem z dzieciaczkami :D

A to mój brzuszek w 5t2d :D

Zaznaczam, że rano, bo wieczorem jest znacznie większy i to tylko dlatego, że mam ogromny apetyt i dużo jem ::) Dobrze, że nie mam wagi w domu ;)

No i fakt, że nigdy nie miałam płaskiego brzuszka, co widać na zdjęciu ;)

Ostatnia edycja: 22 Czerwiec 2009
  2. Ines

Ines Mama Arusia(*) i Mariczki

Malaga śliczny płaski brzuszek!!! Ale już niedługo będzie tam śliczna słodka piłeczka :) :laugh: Gratuluję raz jeszcze ;D

3. reklama
  4. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

Malaga 8) ... Ty chyba chcesz zebym ja zawalu dostala :D ... stwierdzenie ze nigdy plaskiego brzuszka nie mialas dobilo mnie :D ... Ty szkieletorze :p ... za miesiac powiesz ze nie masz plaskiego ;) .. jak narazie masz pieknie postawione fundamenty dla domka Maluszka :)

5. Madziuja

Madziuja Ludki Cudki :o)

6. Julinka

Julinka Mamy październikowe 2007

Malagus Super brzusio ;D ;D ;D ;D :-* :-* :-* :-* Pewnie szybko urosnie :) :) :) :) Szczuplaczek z ciebie jak nie wiem :)

7. malaga

Dziękuję Dziewczynki :-* :D :D

MoniQa :-* rozbroiłaś mnie ;D ;D ;D

8. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

taaa malaga, "nie miałam płaskiego brzucha nigdy", tralalala. no to teraz masz :)
    bardzo ładny wczesno-ciazowy płaski brzuszek :)

9. malaga

Nie wiem, jak u Was Marcówki, ale mój brzuszek coś nie chce rosnąć ;) :D Jedynie wieczorem, po jedzeniu ;) , jest nieco "wypchany" :)

10. reklama
  11. Agutek

Agutek Gość

Pewnie mamy jeszcze na to czas :) U mojej mamy do 6m-ca nie bylo widac, ze jest w ciazy...a pamietasz Rusalke ;)

12. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

mam nadzieje, ze ktoś mnie jeszcze Agutku pamięta:)..witam dziewczęta- daawno mnie nie było nabb..(brak dostepu do sieci) i dzis nadrabiam zaległości:)..trzymajcie sie dziewczęta..mi brzuszek wyskoczył w 8 m..do 8-mego tylko 6 kg..a w ciągu jednego miesiąca 5 kg wskoczyło..:):)

Malaga..- brzunio - cudo!..a zawartość..- najcenniejszy Skarb!

zapraszam do dzieciaczków czerwcowych 2006..zamiesciłam fotkę mojej Klaudysi:):)

Poleć forum