reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Marcóweczki rosną ;)

malaga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wątek brzuszkowy ;)

Wklejajcie tutaj dziewczyny zdjęcia swoich brzuszków :) Będziemy mieć później przegląd, jak rosły nasze pampuszki razem z dzieciaczkami :D

A to mój brzuszek w 5t2d :D

http://imageshack.us

Zaznaczam, że rano, bo wieczorem jest znacznie większy i to tylko dlatego, że mam ogromny apetyt i dużo jem ::) Dobrze, że nie mam wagi w domu ;)

No i fakt, że nigdy nie miałam płaskiego brzuszka, co widać na zdjęciu ;)

Ostatnia edycja:
reklama

Ines

Mama Arusia(*) i Mariczki
Rozwiązania
0
Malaga śliczny płaski brzuszek!!! Ale już niedługo będzie tam śliczna słodka piłeczka :) :laugh: Gratuluję raz jeszcze ;D

Moniqa

i moje dwie połówki :)
Rozwiązania
0
Malaga 8) ... Ty chyba chcesz zebym ja zawalu dostala :D ... stwierdzenie ze nigdy plaskiego brzuszka nie mialas dobilo mnie :D ... Ty szkieletorze :p ... za miesiac powiesz ze nie masz plaskiego ;) .. jak narazie masz pieknie postawione fundamenty dla domka Maluszka :)

Julinka

Mamy październikowe 2007
Miasto
Tarnowskie Góry
Rozwiązania
0
Malagus Super brzusio ;D ;D ;D ;D :-* :-* :-* :-* Pewnie szybko urosnie :) :) :) :) Szczuplaczek z ciebie jak nie wiem :)

malaga

Rozwiązania
0
Dziękuję Dziewczynki :-* :D :D

MoniQa pisze:
Malaga 8) ... Ty chyba chcesz zebym ja zawalu dostala :D ... stwierdzenie ze nigdy plaskiego brzuszka nie mialas dobilo mnie :D ... Ty szkieletorze :p ... za miesiac powiesz ze nie masz plaskiego ;) .. jak narazie masz pieknie postawione fundamenty dla domka Maluszka :)
MoniQa :-* rozbroiłaś mnie ;D ;D ;D

Elżbietka

mother of two sons&angel
Miasto
słoneczna strona stolicy
Rozwiązania
0
taaa malaga, "nie miałam płaskiego brzucha nigdy", tralalala. no to teraz masz :)
bardzo ładny wczesno-ciazowy płaski brzuszek :)

malaga

Rozwiązania
0
Nie wiem, jak u Was Marcówki, ale mój brzuszek coś nie chce rosnąć ;) :D Jedynie wieczorem, po jedzeniu ;) , jest nieco "wypchany" :)

A

Agutek

Gość
Pewnie mamy jeszcze na to czas :) U mojej mamy do 6m-ca nie bylo widac, ze jest w ciazy...a pamietasz Rusalke ;)

reklama

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
mam nadzieje, ze ktoś mnie jeszcze Agutku pamięta:)..witam dziewczęta- daawno mnie nie było nabb..(brak dostepu do sieci) i dzis nadrabiam zaległości:)..trzymajcie sie dziewczęta..mi brzuszek wyskoczył w 8 m..do 8-mego tylko 6 kg..a w ciągu jednego miesiąca 5 kg wskoczyło..:):)

Malaga..- brzunio - cudo!..a zawartość..- najcenniejszy Skarb!

zapraszam do dzieciaczków czerwcowych 2006..zamiesciłam fotkę mojej Klaudysi:):)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry