reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki rosną ;)

a to moje aktualne dane:
137 cm/35tc/160cm.33l.co was slychac?u mnie jak narazie oki.tylko nie wiem po jaka cholewke pytala sie gin czy jestem uczulona na penicyline.znow jutro ide na ktg i badania i teraz co tydz musze do poloznej.
 
reklama
dawno nie pisałam , no ale jak na razie się nie rozdwoiłam:-)
mała waży juz pewnie z 3800 gr i kopie mnie niemiłosiernie jak szalona
 
tak mis ie wydaje ze moze tyle wazyc :-), chociaz w 37 tygodniu ważyła 3000gr wg usg , no ale zawsze jest waga jeszcze korygowana o +- 15% :-)
ja przyjmuje ze wazy wiecej :-) , bo ja tez sporo przytyłam i brzuch mam duży;-)
 
xawek wazyl w 34 tyg 15% wiecej niz norma. (+/- 15% błędu USG). Kuba wazyl 4200 i obstawiam ze Xawek ponizej 3800 nie zejdzzie. szczegolnie ze nie szykuje sie do wyjscia wiec sobie jeszcze podrosnie troszke.
znowu takiego koloska bede musiala przepychac a ja takie waskie bioderka mam :(
 
no moja nadal kopie jak oszlała....

a co do wagi to ostatnio kolezance wyszlo z usg ze bedzie chlopak 4400 a wyszedł 3800 :-)...także wszsytko jest możliwe
 
marcuweczki rosly a teraz co niekture macuweczki juz maleja

wiec ja przytylam na mojej wadze 28 kilo , na szpitalnej 24 kilo:szok: :szok:
czyli moja waga dodaje 4 kilo
bardzo duzo

ale juz mam -16 na wadze domowej
tylko ze swija wage wyjsciowa znam z wagi szpitalnej

troche to zamieszane

ale wazne ze juz mi waga spada:tak: :-)
 
reklama
Do góry