reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki rosną ;)

malaga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2005
Postów
7 662
Wątek brzuszkowy ;)

Wklejajcie tutaj dziewczyny zdjęcia swoich brzuszków :) Będziemy mieć później przegląd, jak rosły nasze pampuszki razem z dzieciaczkami :D

A to mój brzuszek w 5t2d :D

http://imageshack.us

Zaznaczam, że rano, bo wieczorem jest znacznie większy i to tylko dlatego, że mam ogromny apetyt i dużo jem ::) Dobrze, że nie mam wagi w domu ;)

No i fakt, że nigdy nie miałam płaskiego brzuszka, co widać na zdjęciu ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malaga śliczny płaski brzuszek!!! Ale już niedługo będzie tam śliczna słodka piłeczka :) :laugh: Gratuluję raz jeszcze ;D
 
Malaga 8) ... Ty chyba chcesz zebym ja zawalu dostala :D ... stwierdzenie ze nigdy plaskiego brzuszka nie mialas dobilo mnie :D ... Ty szkieletorze :p ... za miesiac powiesz ze nie masz plaskiego ;) .. jak narazie masz pieknie postawione fundamenty dla domka Maluszka :)
 
Dziękuję Dziewczynki :-* :D :D

MoniQa pisze:
Malaga 8) ... Ty chyba chcesz zebym ja zawalu dostala :D ... stwierdzenie ze nigdy plaskiego brzuszka nie mialas dobilo mnie :D ... Ty szkieletorze :p ... za miesiac powiesz ze nie masz plaskiego ;) .. jak narazie masz pieknie postawione fundamenty dla domka Maluszka :)

MoniQa :-* rozbroiłaś mnie ;D ;D ;D
 
Nie wiem, jak u Was Marcówki, ale mój brzuszek coś nie chce rosnąć ;) :D Jedynie wieczorem, po jedzeniu ;) , jest nieco "wypchany" :)

 
reklama
mam nadzieje, ze ktoś mnie jeszcze Agutku pamięta:)..witam dziewczęta- daawno mnie nie było nabb..(brak dostepu do sieci) i dzis nadrabiam zaległości:)..trzymajcie sie dziewczęta..mi brzuszek wyskoczył w 8 m..do 8-mego tylko 6 kg..a w ciągu jednego miesiąca 5 kg wskoczyło..:):)

Malaga..- brzunio - cudo!..a zawartość..- najcenniejszy Skarb!

zapraszam do dzieciaczków czerwcowych 2006..zamiesciłam fotkę mojej Klaudysi:):)
 
Do góry