reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

Od lekarza sie nie dowoedzialam niczego niestety .Pokazal serduszko i tyle .Na dole skanu pisze ze 13 mm to chyba wielkosc mojego aniolka.
 
reklama
Dobry wieczór Wam

Jako że bardzo mało udzielam się , ale bardzo dużo Was czytam i trzymam kciuki za każdą z Was podczas wizyt, pozwolę sobie też napisać jaka była moja wizyta
Wg OM 6t6d dziś, wg usg 6t1d więc 5 dni dzidzia ma do nadrobienia. CRL 6 mm, pęcherzyk 2 cm. Jest serduszko, wszystko przebiega ok, a cysta wielkości 5 cm pod obserwacją.
Zdjęcie moje amatorskie na szybko i plama światła z lampy :)
Zobacz załącznik Bez tytułu.jpg
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 196
dziewczym super te wasze maluszki:)

a to moja dzidzia, trochę niewyraźna fota, ale jak zobaczyłam na monitorze bijące serduszko to mi się łezka w oku zakręciła..

7T3D_01082015.jpg
 

Załączniki

  • 7T3D_01082015.jpg
    7T3D_01082015.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 140
reklama
Do góry