reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

Wspaniale się ogląda wszystkie Wasze małe cudy! :)
Ja już nie mogę się doczekać aż ujrzę moje maleństwo ale pewnie przyjdzie mi jeszcze poczekać :)
 
reklama
Dziś byłam na nfz i jest mało wyraźne 17 sierpnia mam wizyte prywatnie wiec na pewno będzie lepszej jakości i będzie parę zdj dziś tylko jedno dostalam ;-)
 

Załączniki

  • 1438952637504.jpg
    1438952637504.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 137
Dziewczyny nie wiem jak to jest u Was, ale ja nie mogę się napatrzeć na zdjęcie USG mojej fasolki :-D Nie dowierzam, że takie małe cudo w moim brzuchu jest :D:D:D
 
reklama
Dziewczyny codziennie was czytałam. Dziś 9 tydzień ciąży i dzidziuś nie żyje. Serduszko przestało bić . Trzymajcie się powodzenia wszystkim i dobrych ciąż . Buziaki

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry