reklama

Marcóweczki w kuchni, czyli co dziś na talerzu....

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2016' rozpoczęty przez PannaMyszka, 29 Lipiec 2015.

1. PannaMyszka

PannaMyszka Fanka BB :)

To może zacznę ja.
    Tutaj możemy wrzucać też przepisy, porady kulinarne, itp.
    Ja miałam dzisiaj barszcz ukraiński (zresztą jak co dzień, mogę go jeść na kilogramy) i leczo (cebula, chuda kiełbaska, pomidor, cukinia).

2. Duncia

Duncia Zaciekawiona BB

To ja jutro w takim razie powrzucam jakieś przepisy dla ciężarnych - dostałam od Pani Dietetyk :)

3. reklama
  4. dzastibasti

dzastibasti Fanka BB :)

PannaMyszka dobry pomysł z tym kuchennym tematem :) Chociaż ja mam obawy, że zachce mi się wszystkiego co tu napiszecie :D puki co to co, któraś pisała o jedzenie na głównym wątku to musiałam zjeść i ja bo mi smaka robiłyście :D

A barszcz ukraiński hmm.. zjadła bym :D:D

Duncia to czekamy na przepisy :D

5. PannaMyszka

Mój obiad:
    rosół z makaronem pełnoziarnistym (250ml), risotto pomidorowe+warzywa na patelnie przygotowane na parze 200g)

6. kamilaasami

kamilaasami Fanka BB :)

Wczoraj był filet z chudej rybki, ziemniaczki z wody z koperkiem i mizeria :happy: mniam
    Dziś mam ochote na kebab i frytki :-) hue hue

7. dzastibasti

dzastibasti Fanka BB :)

A u mnie dzisiaj żurek :D:D mmm uwielbiam :D Już nie mogę się doczekać, aż mąż z pracy wróci by go zjeść :-D

Może, któraś z Was ma jakiś dobry przepis na ciasteczka? Chętnie coś bym upiekła, żeby mieć co przegryzać, ale brak pomysłu...

8. Bar Bra

Bar Bra Fanka BB :)

Super pomysł z tym wątkiem :-)

9. PannaMyszka

Mi dietetyk pozwala zamiennie na podwieczorek zjeść 4 ciasteczka chyba one się Lu śniadanie nazywają czy jakoś tak....

10. reklama
  11. kamilaasami

kamilaasami Fanka BB :)

Dziś w domu rosolek ale babcia placki ziemniaczane smaży u siebie i mam zaproszenie :-)

12. Bar Bra

Bar Bra Fanka BB :)

ja muszę poszukać bo nie wiem gdzie wsadziłam przepis na pyszne ciasto i duzo roboty przy nim nie ma :-)

Poleć forum